Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

falada

User


Doł±czył: 20 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-04-20, 22:08   Gdzie dalej po szkole Ĺ›redniej?

Tak się ostatnio długo zastanawiałam nad tym bo to juz chyba ostatni dzwonek, fakt, że jeszcze matury - to od nich wszystko zalezy, ale lepiej się mimo wszystko zorientować wcześniej, jako że jestem z Warszawy znalazłam fajną szkołę zapewniającą wydaje mi się całkiem ciekawe kierunki, na ulicy Ogrodowej no i co przykuło moją największą uwagę to to, że szkoła jest ponoć całkowicie za darmo, ale czy ktoś wie coś więcej na ten temat i mógłby się wypowiedzieć?
 

jacus  

Wymiatacz


Doł±czył: 13 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-04-20, 22:32   

Wybieraj szkołę ze względu na kierunek by był jak najbardziej zgodny z tym co chcesz robić w przyszłości. A po za tym pisanie o szkole podając tylko ulicę to nic nie mówi nawet tym co są z wawy. Nazwa zawsze jakoś lepiej wpada w ucho niż adres.
_________________
:)
 

monika13604

User


Doł±czył: 26 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-04-26, 12:25   

cześć! ;) ja także kończe w tym roku gimnazjum.. i dalsze decyzje związanę z wyborem szkoły do której pójdę odstawiam na później, ale chciałabym pójść do technikum gastronomicznego, po którym mogę już wykonywac zawód. :) :-P
 

zszywacz

User


Doł±czył: 06 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-04-28, 00:00   

Ja mam ambicjÄ™ zostania inĹĽynierem i idÄ™ na mechatronikÄ™ na Akademii Morskiej w Szczecinie.
Od paĹşdziernika zacznie siÄ™ ĹĽycie w akademiku:)
 

falada

User


Doł±czył: 20 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-04-29, 21:57   

w sumie racja przepraszam, a więc chodziło mi o Państwowe Studium Stenotypii i Języków Obcych - Zespół Szkół Policealnych na popularnej Ogrodowej sądziłam, że raczej wiadomo o co chodzi, bo z kim nie rozmawiałam to w sumie od razu wiedział. Swoją drogą znalazłam fajną stronkę http://copoliceum.blogspot.com/ - Co po liceum...
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 14 Kwi 2009

Sk±d: Âże znowu

   

Wysłany: 2010-04-30, 18:57   

Byli uczniowie mojego liceum (od dziś byłego ^^) którzy chodzą na ogrodową bardzo zachwalają! Nauka faktycznie za darmo + każdy z nich po odbytych praktykach w jakimś miejscu (a są bardzo atrakcyjne) dostał pracę na stałe. Podobno warto , ja aż tak się nie zagłębiałam w szczegóły bo tam są zupełnie nie interesujące mnie kierunki :)
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-04-30, 19:31   

Gdzie po szkole średniej? Masz kilka opcji:
-Studia
-Studium
-Bezrobocie
-Do roboty
-Pośredniak.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Voltera

User



Wiek: 30

Doł±czył: 20 Mar 2010

   

Wysłany: 2010-05-03, 23:30   

Hej wszystkim :) Ja np jestem na biol-chemie i jaki kierunek moge wybrac dalej? Wiem wiem pierwsze co to medycyna ale gdyby tak nie to jakie studia sa oplacalne na przyszlosc? :)
 

falada

User


Doł±czył: 20 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-06-26, 11:02   

eMeF napisał/a:

Nauka faktycznie za darmo + każdy z nich po odbytych praktykach w jakimś miejscu (a są bardzo atrakcyjne) dostał pracę na stałe.


Na stronie szkoły http://www.ogrodowa.edu.pl/ jest nawet informacja na ten temat, tzn, że szkoła nie tylko zapewnia praktyki w "renomowanych firmach", ale i pomaga swoim absolwentom w znalezieniu pracy, co myślę jest już dużym atutem.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com