Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ja22

User


Do³±czy³: 06 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-06, 13:25   ginekolog

witam, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.Jeśli umieściłam temat nie w tym dziale lub źle go opisałam to wybaczcie:P A więc chciałabym założyć kartę w innym ośrodku zdrowia, znaczy nie w tym w którym dotychczas się lecze.Mam 19 lat i nie wiem jak się do tego zabrac.Muszę się zgłosić do ośrodka z książeczka ubezpieczeniową moich rodziców tak?Wiem, że pytanie dość banalne ale poprostu nigdy w życiu sama takich rzeczy nie robiłam i nie wiem od czego zacząć.Jeśli ktoś to ogarnia i mógłby mi pomóc to dziękuje z góry za odpowiedzi:)
 

emka  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 06 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-06, 14:08   

cześć, jest to moj pierwszy post wiec tez prosze o wyrozumiałość;) a jesli chodzi o ta ksiązeczke to tez kiedys przenosilam i tak mi sie wydaje ze byla potrzebna ta ksiazeczka ubezpieczeniowa rodzicow ;P ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-01-06, 14:27   

Ja22, idziesz, mówisz pielęgniarce o co chodzi, wypełniasz deklarację - chyba bierzesz ją do domu, aby coś wpisali twoi rodzice; nie pamiętam jednak co.
Ewentualnie zadzwoń do tamtej przychodni i zapytaj o potrzebne dokumenty.
 

emka  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 06 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-06, 14:50   

no wlasnie;) najlepiej zadzwonic o wszystko zaptac, powiedza co i jak i koniec problemu :-)
 

'minati  

User



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-01-06, 16:51   

amavisca z bana napisa³/a:

Dziewczyny, jak się czujecie po wizycie u ginekologa? Bo ja znam przypadki, że osoba jest strasznie zdenerwowana, zupełnie jakby miała PMS. I o dziwo... był to facet (ponoć). Zupełnie wyżarło mu mózg i stracił nad sobą kontrolę. Jak wy macie? Jest to w ogóle możliwe?

_________________
Przybywam głosić prawdę!
 

Cornel

Stały User



Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2012-01-07, 02:39   

To zaskakujÄ…ce.
Najprościej będzie tak, jak radzą inni userzy. Idziesz do rejestracji i pytasz co musisz zrobić, żeby się przenieść do innego ośrodka. Nawet nie trzeba googlować.
_________________
Milordzie, proszę o Pańską interwencję.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com