Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-23, 21:32   

Nie jestem gotowa na związek, za rok się wyprowadzę, studia. Nie chce nic zaczynać. A on nigdy mnie nie doceniał, zawsze bardziej podśmiewał i dołował. Jako przyjaciel jest okej, ale nie będę znosić chłopaka, który nie umie mnie docenić.

Byłam w szoku,bardzo mu ufam, zawsze jakoś się przytulaliśmy jak jakieś problemy są, teraz też trapiły mnie problemy przyjaciółki. Bardzo poważne. Z jednej strony bałam się, że go stracę, bo lubię go i stanowi jakąś pomoc dla mnie, a po drugie nie wiedziałam jak mam się zachować, co mu powiedzieć.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:33   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

To działa też w drugą stronę, dziewczyna się zakochuje w przyjacielu ale wtedy jest zazwyczaj tzw seksprzyjaźń. Mówiąc brzydko dziewczyna daje pupy i liczy na miłość w zamian xD

Skrajne przypadki, gdzie kobieta "przyjaźniła się" z facetem-dupkiem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 13:03   

Zakochanie, a przyjaźń, głupio postąpił niszcząc przyjaźń, tym bardziej, że miałaś problemy. Wykorzystał sytuacje.

[ Dodano: 2014-07-24, 13:04 ]
Jimmy FoX, co ty tak facetów bronisz.
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 14:17   

fear napisa³/a:

Jimmy FoX, co ty tak facetów bronisz.


Bardzo słusznie, że broni, bo ma chłopak rację. Mężczyźni często są bardziej w porządku od kobiet, taka prawda.

Dominika96 napisa³/a:

A on nigdy mnie nie doceniał, zawsze bardziej podśmiewał i dołował.


I to dlatego wpadłaś mu w ramiona i się całowaliście? No masz. Najpierw sama wkręca się w taką akcję, a potem będzie powtarzać, jak to "wszyscy faceci są tacy sami". Kobieto, jesteś strasznie nie w porządku wobec tego chłopaka, nie krzywdź go dłużej. Pogadaj z nim, jeżeli rzeczywiście się zakochał, to nawet nie próbuj trzymać go w tym pieprzonym friendzone, miejże serducho.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-24, 16:13   

fear napisa³/a:

Jimmy FoX, co ty tak facetów bronisz.

Nie bronię, raczej mam nadzieję, że tylko nieliczni faceci wykorzystują fakt, że zakochała się w nich ich "przyjaciółka", by się z nią przespać, o czym napisał krul.

Dominika96, mam wrażenie, że dla ciebie "przyjaciel" to ktoś, komu możesz powiedzieć wszystko, a on cię przytuli i powie: "zasłużyłaś sobie".
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-07-27, 12:47   

Heh, zabawne.. Kobiet chyba nigdy nie zrozumiałem i nie zrozumiem. Tego nie da się od tak ogarnąć, z pozoru bardzo książkowa sytuacja ale występują różne opcje tak jak tu to przyjaciel pocałował, ona tak nie może i chce zakończyć tak ja miałem podobną sytuację że to koleżanką którą znałem 3 lata mnie pocałowała i ona to zakończyła. Zapytacie dlaczego? Nie mam pojęcia do dziś ;]
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-07-27, 16:07   

Dominika96 napisa³/a:

on nigdy mnie nie doceniał, zawsze bardziej podśmiewał i dołował. Jako przyjaciel jest okej, ale nie będę znosić chłopaka, który nie umie mnie docenić.


Ale chłopak z reguły inaczej traktuje dziewczynę, kiedy już z nią jest. Z większą czułością, szacunkiem, no i z czasem zaczyna się martwić itd, poza tym, im bardziej się wciąga, tym bardziej niesamowitą osobą się dla niego stajesz, dlatego raczej nie mogłoby być tak, żebyś nie czuła się w tym związku doceniona. Poza tym, to co już ktoś tu powiedział, kiedy jesteś z przyjacielem, nie możesz się za bardzo rozczarować, bo już wiele o nim wiesz, tak samo w drugą stronę. A z czasem dowiadujesz się jeszcze więcej i więcej. Sama jestem z przyjacielem i jestem strasznie szczęśliwa. Może warto jednak dać temu szansę? Przyjaźni raczej już nie uratujecie, więc w sumie co do stracenia? Najwyżej związek się skończy wraz z Twoim wyjazdem i już. A tak to w bezsensowny sposób umrze przyjaźń. I pozostaną niewykorzystane szanse. I po co?
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-29, 22:00   

Teraz ciągle się do mnie przystawia, łapie mnie za rękę, przytula się, odwiedza.
Pogadałam z nim czy to nie jest dziwne..

Jego odpowiedź: Jestem wolny, ty też, to nic złego. Nie martw się, nie zakocham się.

A ja mam wyrzuty sumienia i mi się to nie podoba aż.

[ Dodano: 2014-07-29, 22:04 ]
Teraz to czuję się jak idiotka, że mogłam go podejrzewać. A do tego jakoś mam podejrzenia ciągle w głowię, że kłamie, bo dobrze wie, że nie mam ochoty na związek i miłość.
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-07-30, 02:31   

A może zwyczajnie chce się zabawić, bo pociągasz go fizycznie, skąd taka pewność, że chciałby z Tobą być?
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

RiO95  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 28

Do³±czy³a: 01 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 13:59   

Byłam w podobnej sytuacji, i jeżeli On po tym co się zdarzyło robi coś takiego, że próbuje Cie przytulać, częsciej odwiedza to znaczy, że było to dla niego ważne wydarzenie, być może takie, o którym marzył i na które długo czekał. Jeśli się spełniło to uszczęśliwiło go to na tyle, że chce to szczęście przedłużyć, chce żeby to jeszcze kiedyś się zdarzyło. Wie jaki masz stosunek do miłości dlatego powiedział, "spokojnie, nie zakocham się" . Po prostu nie chce Cię tracić i nie chce żebyś się z tego wycofała. Zrozum, że dajesz mu szczęście tym, co sie dzieje. Jednak jeśli nie jesteś gotowa na nic więcej postaraj się mu o tym otwarcie powiedzieć, żeby nie robił sobie niepotrzebnych nadziei. Znam sytuacje, kiedy dziewczyna przez wiele miesięcy zapewniała wszystkich, że nie chce być z danym chłopakiem, po pewnym czasie jednak się zdecydowała i teraz są szczęśliwą parą i wiele razy słyszę od niej słowa że dokonała dobrego wyboru. Zatastanow się jeszcze nad tym, bo być może jako para bylibyście naprawdę szczęśliwi. A chłopak jako ta druga połówka staje się inny, bardziej się o Ciebie troszczy, martwi i pociesza. To nic, że za rok się wyprowadzasz. Może bedzie tak, ze on pójdzie na studia do tego samego miasta co Ty? Nie skreślaj go od razu, ani nie usuwaj ze swojego życia, bo później będziesz żałować
_________________
Po to jest dziś źle, żeby jutro było lepieej :]
 

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-30, 16:08   

Nie wiedziałam co myśleć, zapytałam się na forum. Poczytaj poprzednie odpowiedzi. Teraz to już nie przyjaźń, bo skacze woku mnie i podlizuje się. Mogę mówić i robić co chce.. A do tego uważa, że mu dziewczyna nie potrzebna na razie, nie ma czasu, a ze mną i tak czas spędza.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-07-30, 16:13   

Po prostu CiÄ™ podrywa.

Mówi, że jest: niechętny, niedostępny, a wystarczy jedno słowo a będzie Twój.

Masz mętlik?. O to właśnie chodzi.

Zastanów się dobrze, bo możesz być szczęśliwa.
¦wiadomie odrzucisz ,,szczęście'' ?.

Twój wybór.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-08-25, 21:01   

kenzy1 napisa³/a:

Po prostu CiÄ™ podrywa.

Mówi, że jest: niechętny, niedostępny, a wystarczy jedno słowo a będzie Twój.



Może coś w tym jest, póki co się przystawia do mnie i jest dobry.

Przyjaźnimy się dalej, on twierdzi, że nie kocha mnie i "nie ma serca"
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-25, 21:16   

Według mnie koleś podkochuje się w Tobie, ale nie potrafi tego przyznać, a Ty, zamiast postawić sprawę jasno, zwodzisz go za nos. Gdybyś nie chciała, nie pozwalałbyś mu na to "podlizywanie się". Nieładnie ;)
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-08-26, 09:35   

A mnie się jednak wydaje, że faceci w przeciwieństwie do kobiet, mówią naprawdę to, co myślą, jak już się przed kimś otworzą. A oni są przyjaciółmi, więc nie ma barier. Może ,,nie" to po prostu znaczy ,,nie" i nie ma sensu szukać drugie go romantycznego dna? Cóż dziwnego byłoby w mężczyźnie, który ma ochotę na przyjaźń z małym bonusikiem, ale bez żadnych zobowiązań? Przecież to marzenie! To tak, jakby miał dziewczynę, bo ma się do kogo przytulić, ma kogo pocałować, ma do kogo się odezwać, kiedy potrzebuje rozmowy, ma o kim myśleć w łóżeczku przed snem, ale nie musi być jej wierny, martwić się, kiedy nie ma jej w domu do późna, nie musi mówić jej, gdzie idzie i z kim, martwić się o to, czy nie będzie zazdrosna jak będzie rozmawiał z innymi, nie musi się nią opiekować, ani przedstawiać jej rodzicom... Czemu tak bardzo nie dopuszczacie takiej opcji, że po prostu mu pasuje tak, jak jest? Nie każdy chłopak jest romantykiem.
Oczywiście, mozecie mieć też rację. Ale jeżeli autorka i tak nie chce z nim być, ba nie chce w ogóle mieć chłopaka, bo wyjeżdża za rok, to nie przekonacie jej raczej. A jeżeli chłopak tak, nie inaczej mówi - to czy nie powinna zaufać mu i się tego trzymać? Bo jeśli jest nieszczery, to chyba sam będzie sobie winien, jak poniesie klęskę.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com