Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

aneczka999666

User


Doł±czył: 23 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-23, 18:21   

Czyli co, generalnie kierunek przyszłościowy :?: Jeśli wybiera się go z przekonania rzecz jasna... Dodam jeszcze, że nie chce iść na państwowe studia - patrzyłam na prywatne uczelnie w Warszawie. Zainteresowała mnie GP w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania - czy coś wiecie o tej Uczelni :?: Może ktoś też się tam wybiera :?:
 

Meggie Sond  

Stały User



Wiek: 31

Doł±czyła: 01 Lut 2011

Sk±d: ÂŁĂłdÂĽ

   

Wysłany: 2012-04-23, 18:47   

według mnie przyszłościowy a ponadto bardzo ciekawy. ścisłe przedmioty to głównie pierwszy i początek drugiego roku, przynajmniej na politechnice. sporo planowania urbanistycznego, rysunków różnego rodzaju, pracy z mapami. jeżeli Cię to interesuje to myślę, że nie będzie to zły wybór :)
_________________
It's later than you think..
 

aneczka999666

User


Doł±czył: 23 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-23, 19:01   

Wielkie dzięki za odpowiedź :-) Zdecydowanie Wasze posty utwierdziły mnie w mojej decyzji :-) A jest to dla mnie tym istotniejsze, że wyczaiłam, że tam gdzie chce pójść mają teraz promocje i można się zapisać bez konieczności ponoszenia opłaty wpisowej :-)
 

Piotek

User


Doł±czył: 28 Lis 2012

   

Wysłany: 2012-11-28, 21:04   

OdkopujÄ™ temat, wiem- mea culpa:)
Mam natomiast waĹĽny powĂłd. Mam zamiar studiowac gospodarkÄ™ przestrzennÄ… (inĹĽynier) na uniwerku (UEK). Jestem humanistÄ…, ale wiem ,ĹĽe po takich studiach robota jest, ale w ÂŻabce na kasie. Czy poradzÄ™ sobie skoro, matmÄ™ ogarniam tak na ocenÄ™ 3+ w liceum?
 

madzia69xxy

User


Doł±czył: 23 Maj 2015

   

Wysłany: 2015-05-23, 22:47   

Hej, odnawiam wÄ…tek ;)
Wybieram się na kierunek GP na P£. Ktoś opowiedziałby mi jak wygląda kierunek na tej uczelni? Trudno jest się dostać/utrzymać? Jak dużo jest matmy, czy przedmioty ścisłe są tu ważne?
Chętnie tez przeczytam jak GP wygląda na innych politechnikach, bo P£ to tak wstępnie. ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com