Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: eM | 2009-03-22, 10:11

Autor

Wiadomo¶æ

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:48   Gotowanie

Lubicie gotować czy wolicie ,,gotowce", bo nie macie talentu kulinarnego? Jeżeli lubicie ,,popisać się w kuchni", to czym? Czym możecie się pochwalić? A może pieczeniem słodkości... no nie wiem. Może mamy tutaj jakiś utalentowanych kucharzy?
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 23:48   

Ja lubię gotować, ale mistrzem nie jestem. Całkiem nieźle wychodzą mi różne rodzaje spaghetti, ostatnio zrobiłam nawet lasagne. Jednak trzymam się raczej śniadań i kolacji- tosty, jajecznica, omlet.
Najbardziej lubię piec. To akurat mi wychodzi, choć początki były dość zabawne. Jako siedmiolatka bodajże, zapomniałam dodać proszku do pieczenia i ciasto, cóż, niekoniecznie nadawało się do jedzenia. Teraz mogę się pochwalić szarlotką.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 00:25   

Cytat:

Ja lubię gotować, ale mistrzem nie jestem



The same like me
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-01, 00:33   

Lubię gotować ,ale gotować nie potrafię ;) Ot tak może kiedyś nauczę się gotować to co lubię ,ale narazie brak chęci i czasu heh..przynajmniej jednak ciasta mi wychodzą..od czasu do czasu :oops:
_________________
Drugs&hugs.
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-02-01, 00:38   

Ja uwielbiam gotować i eksperymentować w kuchni (bez skojarzeń). Mojej pannie jak mam czas to gotuję wykwintne pyszności.
_________________

 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 01:23   gotowanie

Ja lubię gotować i piec, nawet dobrze mi to wychodzi. ;) Najczęściej robię karpatkę z powodu iż bardzo lubię to ciasto.
 

Bogini  

Stały User


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 11:19   

Nienawidzę gotować, jeżeli mam już sama sobie coś zrobić, to albo z paczki albo zamawiam, szybko i łatwo , przyznam szczerze że jak na swój wiek, nigdy nie gotowałam sama, zupe bym i zrobiła z przepisem, ale upiec ciasto byłoby już trudniej. A czy mam tzw talent kulinarny to tego nie wiem, ale raczej nie bo jak gotowałam ziemniaki to 3 razy już je spaliłam, były czarne i miały nie za miły zapach i często też zapomnę posolić.
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2009-02-01, 11:27   

Ja często gotuje dla mojej rodzinki :hyhy: (dziwne że jeszcze nie pozdychali :hyhy: )
Uwielbiam Robić Strogonowa,i Sznycle :]

Uwielbiam ogólnie piec i gotować ;)
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-02-01, 12:05   

No ja lubię gotować :P Moja specjalność spaghetti i krokiety + jakieś ciasta. :-P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

mandragora  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 12:07   

ja robiÄ™ pysznego biszkopta :-D
_________________
¯ycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
 

vronove  

User



Do³±czy³a: 30 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:36   

Ja lubię gotować, nawet bardzo. Nie chcę się chwalić, ale wychodzi mi to dobrze :-D niestety nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie i tylko sporadyczne stoję przy "garach". Obecnie mam ferie i częściej zaglądam do kuchni;) wczoraj np. zrobiłam gyros. Mmm palce lizać! poza tym moją specjalnością jest sernik i babka na oleju ;-)
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:36   

Biszkopt to akurat chyba najprostsze ciasto. Jak robię je z mamą, to nie lubię ubijania białek. Samej mnie jakoś nie chcą dopuścić do pieczenia ciast. Mama robi te tradycyjne, sprawdzone, a siostra eksperymentuje z nowymi przepisami i muszę przyznać, że wychodzą jej pyszne. Gdy kiedyś zostałam sama w domu, to upiekłam babke z przepisu od proszku do pieczenia :-D
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

vronove  

User



Do³±czy³a: 30 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:43   

Ja często korzystam z przepisów Siostry Anastazji. Polecam! :-)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:46   

Ja gotuję. Potrafię upichcić gołąbki, gulasz z wołowiny, schabowe, rybę, sznycle, rosół, pierogi ruskie, pieczonego kurczaka :hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:49   

A to różnie bywa. Jak mi się zachce to sama coś upichcę dla rodzinki, ale jak mam jakiś smętny dzień to liczę, że to Oni nakryją do stołu.
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com