Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TTBoS  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2010

Sk±d: Z mrocznej strony

   

Wys³any: 2010-10-28, 02:32   [grafika] szaty graficzne www itp.

Kiedyś zajmowałem się tworzeniem szat graficznych itd. które można zobaczyć poniżej oczywiście nie są to wszystkie ale do tych mam największy sentyment :P

Do tej pory lubię dla siebie jeszcze coś zrobić dla tego w wolnym czasie cały czas pracuje nad szablonem dla starcraft która jest już online ale cały czas wprowadzam zmiany w wyglądzie.





A to z kolei dosłownie takie małe pierdółki poszczególnych elementów do niektórych stron.




I ostatni element który skończył tylko na szkicu na stronę sam pomysł nie jest mój tylko skopiowałem rysunek by później w PS obrobić dodać kolory i umieść jako dodatek do strony lecz okazało się że nie odpowiadał on osobie która zamawiała szablon :D dla tego obecnie np. korzystam już z gotowych postaci itd.

 

Yusuff  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-28, 16:18   

Postać mi się podoba fajnie wyglądałaby w ciemnych barwach. A te małe pierdółki to w PS robiłeś? Szablony miłe do oka, w niektórych jest kilka niedociągnięć ale zdecydowanie na plus.
 

TTBoS  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2010

Sk±d: Z mrocznej strony

   

Wys³any: 2010-10-28, 18:39   

Yusuff napisa³/a:

Postać mi się podoba fajnie wyglądałaby w ciemnych barwach. A te małe pierdółki to w PS robiłeś? Szablony miłe do oka, w niektórych jest kilka niedociągnięć ale zdecydowanie na plus.



W PS tylko wykańczałem a renderowane itd. w innych programach.

No nie raz coś w niektórych bym jeszcze poprawił itd. ale kiedy je robiłem to przeważnie na szybko a na zmiany nie było już czasu dla tego czasami widać braki np. brak cieniowania gdzie powinno być czy inne błędy. ale zawsze jak już jest na stronie to staram się poprawić już poszczególne elementy osobno :).
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-28, 19:22   

jeśli chciałbyś coś zrobić za free, i mi pomóc chodzi o zaprojektowanie nowego loga na forum to zapraszam ;)
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com