Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-12-14, 20:03   

Michal453 napisa³/a:

ale niewiem jaki związek ma telewizja z z chamskim Mourinho i jego brutalnymi piłkarzami


¯aden. Raczej związek ze świętością Twojej kochanej Barcelony przed kamerą.

Michal453 napisa³/a:

ramsey poprostu przypomina mi zapaloną fankę jakiegoś tam piłkarza,w którym się zakochała pewnie w Ronalda i teraz kibicuje z całych sił realowi,w klubie,w którym gra jej ukochany piłkarz.


Trele morele na usprawiedliwienie.
Taki byle mecz, bo niemal wiadome było, że Real przegra, a tyle emocji w dyskusji haha.
_________________
There can be only one
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-12-14, 20:18   

Człowieku Barcelona jest skromna i weź się z tym pogódź.Mówisz jakieś bzdury,a poparłeś to dowodami?
Coś z tobą jest nie tak,skoro wyżej cenisz chamskiego Mourinho od skromnej Barcy.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-12-14, 20:55   

Michal453 napisa³/a:

wyżej cenisz chamskiego Mourinho od skromnej Barcy


Aktualnie Mourinho to dupek, ale w jakiś sposób osiągnął ten sukces z Interem. A Ty jeszcze raz powiesz o skromności Barcy, to ja już się w tym temacie nie odezwę, bo to nie ma sensu. Może kiedyś dorośniesz do dyskusji na poziomie.
_________________
There can be only one
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-12-14, 21:01   

To chyba Ty nie dorosłeś.
Od kilku postów proszę cie o link do stronki,na której Barca lekceważy swojego rywala i kpi z jego gry.
Jeśli nie podasz takiego,to dyskusja z Tobą nie ma sensu,
Pozdrawiam.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-12-15, 11:44   

Michal453 napisa³/a:

Człowieku Barcelona jest skromna i weź się z tym pogódź.


Znicz Pruszków(no offence) też jest skromny i co z tego? Ja tam zawsze wolałem graczy z charakterem, nawet takich aroganckich, niż jakichś tam miałkich kopaczy. Piłkarsko nie ma dużej różnicy pomiędzy Realem, a Barcą.

P.S ¯eby nie było, jestem fanem Lyonu, a nie Realu.
 

Blaugrana  

Stały User



ImiÄ™: Catalunya

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lip 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-12-16, 14:40   

Real parę lat temu to był Galacticos przez duże G. Zidane, Ronaldo, Raul, Judasz Figo... Niemal każda drużyna trzęsła portkami na myśl pojedynku z takim teamem.
Co do samego RM, najbardziej mi żal z tego wszystkiego najlepszego (wg mnie) bramkarza na świecie - Ikera Casillasa, który powolutku staje się zblazowany niczym sam Mourinho.
Skoro Real był w szczycie formy, a Barca w małym kryzysie, wolę nie wiedzieć, co by było, gdyby obie drużyny miały zwyżkę dyspozycji ;) .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com