Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 23:17   

Kultowa seria.
GTA I i GTA II to naprawdę coś pięknego, klimat niesamowity.
GTA III już nie ten klimat, już nie to samo. Z nowszych trochę dłużej grałem w SA bo po sieci graliśmy ze znajomymi. Nawet mi przypadła do gustu i nawet w single trochę pograłem, niektóre misje dość ciekawe. Przeszedłem całą i nie zapomnę misji z lataniem.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 23:17   

GTA 1-Ciekawa a zarazem śmieszna gra pierwsza gra jaką grałem na kompa
GTA 2-Spędziłem w niej tyle czasu że hoho fajne misje i klimat
GTA 3-uff przełom dla mnie już widać plecy było, ciekawe misję, i dość długa gra
GTA Vice City- pod względem fabularnym jak dla mnie stoi na dobrym poziomie, klimat lat 80, te kobiety w bikini :D
GTA San Andreas-Długa gra, monotonna, słabo graficznie,ale otwarty duży świat za to +, dużo pojazdów , samolotów , i ubrania dużo ich, możliwość pójścia na pakernie czy zrobić dziarę
GTA 4-Niby najlepsza ale nie do końca, graficznie prezentuje się dobrze ale jej optymalizacja pożal się Boże męczyłem się 3 dni by odpalić to,znów wracamy do Liberty City czyli GTA 3, Fabuła też na + i filmiki też na +, kafejki internetowe,możliwość własnego telefonu ,tapety czy dzwonka fajna rzecz , jazda jako pasażer w taksówce ahh nie zapomniane, minusy to własnie optymalizacja, brak dziar, mało ciuchów,i podajże jak dobrze pamiętam mało samolotów a chyba tylko 1 był możliwy do latania
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-24, 13:11   

Jedna z moich pierwszych ulubionych gier. Czasami wracam do niej.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-06-29, 01:13   

W GTA gram od wersji GTA2.

Pamiętam jak chodziłem na świetlice osiedlową żeby w nią popykać miałem może z 7-8 lat.
To były czasy, czekało się na swoją kolej. Była nas tam cała masa, większość dzieci poniżej 10 lat, ale nikt na wiek wtedy nie zwracał uwagi, szanowało się grę. To była zupełnie inna bajka, myślę że największą radością nie była nawet sama gra ale to że przyszła twoja kolej. Ty miałeś pada w rękach i przez 30 min ty byłeś władcą świata :D

Potem grałem w Vice City. Miałem już wtedy swojego PC. Klimat lat osiemdziesiątych był chyba ważniejszy od fabuły czy grafii. Zresztą większość fabuły tej gry to fabuła "Człowieka z blizną". Muzyka w Radio, pastelowe kolory, i te efekty rozmazań od świateł samochodów to było coś. Dzięki tej grze przekonałem się jak wyglądały te czasy, urodziłem się w 1993 roku więc nie mogłem pamiętać tej dekady. A zawsze bardzo mnie ona fascynowała i fascynuje. Dzięki Vice City można każdego dnia przenieść się do 1986 roku. Dla mnie minusem jedynie był brak w radio zespołu Queen który był wtedy u szczytu swojej sławy i na pewno bardzo ukształtował muzykę tamtych lat. No ale cóż tak zadecydowali twórcy gry.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-06-30, 10:52   

VC to najlepsze GTA jakie do tej pory wypuszczono. ¯adne inne nie miało takiego klimatu.
San Andreas cenię za ścieżkę dźwiękową, mnóstwo dobrego rapu leciało w radiu. Oczywiście mam też sentyment do 1 i 2, bo grałem w nie jak miałem jakieś 6-7 lat.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-04-26, 15:39   

Cytat:

A najbardziej podobała mi się misja z włamaniem do willi Mad Dog'a i morderstwa nożem od tyłu :evil:


Jakbym siebie widziała xD Chyba najprzyjemniejsza misja z tych wszystkich xD
 

ematthew  

User



Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2012-05-20, 00:02   

Ja jestem napalonym fanem jeśli chodzi o serię GTA. To jest klasyka. Ja dosłownie się w niej zakochałem xD (tak zaraz się posram :] ), a szczególnie w San Andreas. Pamiętam jak na lekcjach w budzie siedziałem i myślałem o kolejnej misji :mrgreen: , nawet w nocy mi się śniła, hah - poważnie :-D

Na pierwszym miejscu stawiam SA, potem IV na równi z Vice City i na końcu III, ale i tak każda część ma coś w sobie, klimat jaki tam panuję jest naprawdę niespotkany. Mam jeszcze na PSP wszystkie 3 części (VCS, LCS i Chinatown Wars) i też jestem zadowolony, bo grafa jest piękna jeśli chodzi o VCS i LCS, bo Chinatown zrobili trochę innego typu.

Teraz to tylko czekam na GTA V !!!
_________________
World of Tanks - NISZCZ Swych Wrogów Na Polu Bitwy!
Potrójny Efekt czas zacząć ;)
 

pisandlove

User


Do³±czy³: 31 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-31, 14:03   

Jeszcze nie znalazłem niczego lepszego od san andreas :P
 

gimmy  

User


Do³±czy³a: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 19:52   

Uwielbiam! Ale pierwsza cześc była najlepsza moim zdaniem, bo reszta to już coraz bardziej udziwniania, ale ogólnie to GTA wymiata :D
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-21, 22:27   

Vice City, później San Andreas. W tej kolejności. Nie pamiętam ile mi zajęło przejście tej drugiej części, ale było tego dosyć sporo. Do dziś pamiętam misję z samolotem, którym musiałem podlecieć pod inny samolot w chmurach, żeby tam kogoś zabić. Jedna z najtrudniejszych misji jak dla mnie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-07-18, 17:53   

Kocham tę serię, wiele godzin spędziłem grając we wszystkie części. Obowiązkowa pozycja dla każdego gracza.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-11-29, 07:05   

W każdej wolnej chwili gram w GTA. <3 Uwielbiam IV, IV TBoGT, SA, III. Najczęściej grywam w IV TBoGT, jakoś najbardziej mi przypadła do gustu.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

al_ganonim

User


Do³±czy³: 21 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-21, 10:43   

Dla mnie najlepszą z serii GTA była część San Andreas. Uwielbiam takie murzyńskie gangsterskie klimaty ze świetnym humorem :) Stacje radiowe w SA to majstersztyk, szczególnie radio WCTR :D
 

supertramp  

User


ImiÄ™: Anita

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-02-19, 18:41   

Jak dla mnie najlepsza gra na świecie!
Czekam z niecierpliwością na 5 część :D
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-02-19, 18:58   

Podobała się dopóki nie chwyciłam w swoje ręce Saints Row 3 :hyhy:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com