Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

StupidBlonde  

User

I'm Ordinary Idiot



ImiÄ™: AÅ„Å„ c;

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Sie 2010

Sk±d: Brzeg :)

   

Wys³any: 2010-08-17, 13:58   

Hmm :niepewny:
Gta1-Gralam!Wciągnela mnie ta gra strasznie, ta stara grafika, dziwne poczety pomarańczowych harcerzyków (Do dziś nie wiem kto lub co to :-P ) i klimat jeden z lepszych :-D
Gta2-Nie miałam przyjemności, i nie wiem czy żałować czy nie.:-)
Gta3-Klimat miodzo, do tej części najchętniej wracam! Podoba mi sie grafika, taka dosyć surowa, ale świetnaa, zdecydowanie moja ulubiona część!
GtaVC-Grałam, niestety jakoś nie udawało mi sie wczuc w klimat. :-| Pograłabym pod warunkiem nie posiadania żadnej innej części.
GtaSA- Uraczyla mnie dodatkową frajdą, przebieranie postaci, rowerki, skatepark, motory NRG, do tego radio los santos.Jednak klimat już nie ten. :zalamany:
Gta4-Nie miałam przyjemności jeszcze pograć, planuje niedługo nadrobić ponieważ na komputerze spokojnie pójdzie ;)
_________________
'Stara zasada, dla Ciebie nowa
O tym, że siła jest tam gdzie głowa,
Pod maską siły łatwo się chowa,
Wszystko co mówi dobra połowa,
Chcesz by się Ciebie bali więc o czym mowa?
W bezsensie sensem chcesz operować
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-19, 22:54   

Też uwielbiaam.
Ostatnio mój brat cioteczny przyniół x-boxa i graliśmy w GTA4.
Gra tak mnie pochłoneła, że poszłam spać dopiero o 4.30.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 11:58   

Czy ktoś tutaj kto grał, posiada, gra...bawił się modami CLEO? Bo moim zdaniem to są najlepsze rzeczy do tej gry, wystarczy tylko zainstalować program SannyBuilder-v3.03 i później wszystkie dodatki wciepywać do tego folderu CLEO, takie najlepsze to są bomba atomowa, są aż trzy, najlepsza z nich to ta co jest z CoD MW 2 - ktoś tam krzyczy po angielsku zawsze - Tactical Nuke Inbound! odliczanie 10 sekund i przez parę sekund takie światło że nic nie widać, po tym zaczyna padać, jakoby że to opad radioaktywny, ale nie ma żadnych wielkich super efektów, tylko nagle wszyscy zdychają i wszystkie pojazdy wybuchają, moim zdaniem średnie, ale może być, może się spodobać, polecam także Military Weapons, Metal Gear Rex'a, Master Spark, Bullet Time, Portal i Black Phoenix, ten ostatni to pojazd jak nazwa mówi wóz o nazwie Phoenix Czarny uzbrojony w rakiety zwykłe i samonaprowadzające, miotacz ognia, karabin maszynowy, z napędem turbo i zamykaniem drzwi, w dodatku jest niezniszczalny, no chyba, że się przewróci na dach, ale spokojnie można dobić do czołgu i nic.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-29, 10:58   

Grałem praktycznie w każdą część, najbardziej podobała mi się San Andreas, którą sobie kupiłem oryginalną na swiatekgier.pl za 60 coś złotych i często włączam jak mam ochotę zniszczyć miasto czy postrzelać do ludzi :). Jakoś mnie to odpręża :)
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-11-21, 23:35   

Gram na konsoli w GTA 4 gra jest świetna lecz to nie ten klimat co VC lub SA
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

szyszka504  

User


Do³±czy³: 28 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 15:44   

Ja do tej pory czasem lubię sobie odpalić GTA SA.
Znam całą mapę i poruszam się tam lepiej jak po swoim mieście.
 

Gacuu

User


Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-31, 17:10   

Ja z tą grą za czołem przygodę o GTA 2 do GTA IV :P Czekam n a GTA V
Aktualnie gram w GTA IV i mam chyba z 30.00% tak około XD
_________________

 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-31, 18:20   

GTA 3 - coś, co będę pamiętał na zawsze. Grafika jak na tamte czasy była w porządku, misje i grywalność wprost wyborowa.

GTA Vice City - okropność, według mnie totalny niewypał. Klimat jak z du*y wydarty, do tego nic ciekawego.

GTA San Andreas - przełom w całej serii. Sama historia Carla Johnsona jest bardzo fajna i ciekawa. Różnorodność świata i inne bajery wyciągają tą grę na piedestał 2006 roku. Grafika dobra, grywalność też. Sentyment do Liberty City jednak pozostał i szkoda trochę, że akcja jest umieszczona w Los Angeles, San Francisco i Las Vegas.

GTA IV - nie powiem nic, nie grałem.
 

Gacuu

User


Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-31, 18:37   

Cytat:

GTA IV - nie powiem nic, nie grałem.



To musisz zagrac w GTA IV tam akcja rozgrywa sie w Liberty City xD TroszkÄ™ odnowione ale jest
_________________

 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-31, 18:41   

Gacuu napisa³/a:


To musisz zagrac w GTA IV tam akcja rozgrywa sie w Liberty City xD TroszkÄ™ odnowione ale jest



Coś do III nawiązuje z miastem, czy całkiem nowe?
Chodzi o to, czy skojarzyłbym niektóre miejsca, ulice?
 

noeliaa  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: GW

   

Wys³any: 2011-01-31, 22:02   

Gram od małego, we wszystkie części GTA. Czwórki jeszcze nie przeszłam, ale mam odblokowaną ostatnią wyspę, ostatnio trochę grałam sobie na multiplayerze. Zastanawiam się czy kupić Liberty City Stories, ponoć jest dużo nowych funkcji, broni, samochodów i że jest czołg, którego brakowało w GTA IV xD Jest to moja ulubiona seria gier, bo przede wszystkim jest dużo możliwości. I z GTA II mam pewne wspomnienia, mniej więcej w wieku 7 lat, kiedy grałam z wujkiem na dwa komputery w sieci LAN i pierwszy raz powiedziałam (przez przypadek i ze zdenerwowania, zostałam zabita) 'ku*wa' przy tacie.. xd

Cytat:

Coś do III nawiązuje z miastem, czy całkiem nowe?
Chodzi o to, czy skojarzyłbym niektóre miejsca, ulice?


Nie pamiętam dokładnie trójki, ale to raczej coś innego, tylko metro mi się kojarzy, że podobne, ale to nowojorskie metro na ulicach jest takie specyficzny, że nie sposób nie rozpoznać ;p
 

Bristol

User



Do³±czy³: 23 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-24, 01:41   

San Andreas multiplayer rzÄ…dzi! :D
Można się pośmiać z kumplami, osobiście nie gram dużo na kompie (dla mnie strata czasu) ale ta gierka jest naprawdę najlepsza w swoim rodzaju ;)
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-04-25, 00:51   

Niestety, jeśli chodzi o GTA mogę podzielić się wspomnienia jedynie z San Andreas.

Przeszłam ok. 2 razy bez kodów (drugi raz kompletnie na czysto-misja za misją bez przerw i powtarzania), potem kilka razy podchodziłam do tematu z kodami (np. kod na czołg hihihi). Szkoda, że nie grałam już od tak dawna. Nie wiem, czy ktoś z was kojarzy błąd w grze-wskoczenie przez kratkę w kasynie prowadzi do jakiegoś równoległego świata GTA-tam dopiero była akcja zupełnie jak w horrorze! Niestety, moja pamięć o grze zaciera się z prędkością światła. Ostatnio coraz częściej wspominamy z koleżanką nasze przygody w tej grze. Niezapomniane wizyty na pakerni w celu zwiększenia masy mięśniowej Carla, misja z prostytutkami, pogoń za i ucieczka od starszych kobiet, ostatnie misje (oczywiście 'śmierć' tuż pod drzwiami prowadzącymi na zewnątrz fabryki nie dawała mi zasnąć przez kilka dni), zabijanie ludzi "nożem po gardle od tyłu" jak zwykło się mawiać, wszczynanie wojny i uciekanie przed policją do domu w momencie, kiedy zlatują się helikoptery (mój ulubiony punkt-ten dom, gdzie w garażu mieściło się kilka samochodów o ile się nie mylę, na początku można było stawiać auta do oporu, ale potem coś się gta poprzestawiało i wchodziły bodajże 4 auta, broń oczywiście - najcięższe działa "z automatu"), podróże crossem po terenie, palenie pola marihuany, lowridery ... Ja chcę więcej! Pamiętam, że miałam okropne trudności ze zdobyciem licencji pilota, ale metodą prób i błędów jakoś poszło. Tak, muszę się przyznać, że brat nieco pomógł mi w misji z crossem na początku, ale to było na początku i się nie liczy :mrgreen: Ech, wróciłabym do GTA, ale mój boski PC służy teraz rodzince a laptop nie ma takich osiągów. Cóż, pozostają tylko wspomnienia :-(

No tak! Zapomniałabym o mhrocznym molo, pływaniu po nieodblokowanych wodach, szaleńczych wycieczkach rowerowych i prześmiesznych sposobach na zabijanie przypadkowych postaci w grze.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 22:43   

Pamiętam te czasy z GTA. Było to dobre kilka lat temu. Najpierw jedynka, później fascynacja San Andreas. Pamiętam jak grałam w Vice City zamiast w Simsy z koleżankami ;) Ale cóż, wszystko się kiedyś nudzi i teraz nie gram praktycznie już w nic.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-06-16, 22:48   

Ja grałam w GTA II wieki temu i darzę ogromnym sentymentem. Z tej okazji ściągnęłam sobie ją na laptopa i czasami pogrywam :mrgreen:
_________________
meow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com