Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:38

Autor

Wiadomo¶æ

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 21:30   

Hmm... nie wiem może nie chciał podać ci gg albo nie ma... Kurcze no nie wiem jak inni sądzą....
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 21:48   

No ale nawet jakby nie miał to czemu nie odpisał???
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-20, 22:22   

Przykro mi to mówić, ale chłopak Cię ignoruje i czuć, że nie ma zamiaru się z Tobą spotkać.
Pewnie zna Twoje intencje, więc z gry zakłada, że nie ma co odpisywać.
Odpuść sobie i teraz Ty go totalnie ignoruj.
Niech zobaczy, że stać Cie na więcej.
_________________
ona umrze martwa.
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 00:28   

no trudno wyczuć... może on czeka na to co jeszcze zrobi...albo chce żeby do niego zagadała... weronika3112, ja na twoim miejscu chyba bym sobie odpuściła i nie zwracała na niego uwagi...
może wtedy zrozumie co straciłi...
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-21, 01:48   

Hannah1912 napisa³/a:

może on czeka na to co jeszcze zrobi..


Prędzej pomyśli, że jest żałosna...
Pisze do niego na kom, wysyła liściki, żeby dał jej gg, wypytuje jego kumpla czy ma dziewczyne.
Za dużo tego.
_________________
ona umrze martwa.
 

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 11:19   

Missy napisa³/a:

Prędzej pomyśli, że jest żałosna...


Pewnie już poyślał... Niepotrzebna była akcja z tym liścikiem... Hmm... no ale mógłby napisać np że nie chce mi dać gg albo coś... no niewiem. Gdyby mi kolega z klasy taki liścik dał to bym odpsała... Nieweżne co ae bym odpisała... A on nic... :-| :zalamany: :-/ :-(
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 13:40   

Może poprostu jesteś mu obojętna albo go wkurzasz i nie chce dawać nadzieji :-|
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Martiness  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 13:51   

ja pamietam jak to bylo z moja dziewczyna :)
bylismy w gorach (z tego samego miasta jestemy, a los chcial zebysmy sie poznali w gorach) no i tam ona do mnie sie usmiechnela, calusa dala, pogadalismy i wszystko sie zaczelo - "milosc" - od tego jak ja na snowboardzie zaczalem uczyc jezdzic :) wtedy bylo fajnie :) pozniej wspolne spacerki w gorach itp :) tez swietnie i teraz tak jakos wyszlo i jestesmy razem :) ale przelamalem pierwsze lody jak lezelismy razem i ona ogladala TV u siebie w pokoju a ja kolo niej i w pewnym momencie spojrzalem na nia... ona na mnie i ja pocalowalem... takie nagle to bylo ;p i na koniec sie w nia wtulilem :) no i tak zostalo XD

pamietaj przelam pierwsze lody :) i po sprawie ;p
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 17:10   

Według mnie ten chłopak jest troche dziecinny, mógłby przynajmniej odpisać na tego sms-a lub karteczkę.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-21, 17:35   

Skoro on nie chce (a to widać, że mu do ciebie nie śpieszno) to olej go po prostu i poszukaj tych, którzy są bardziej warci twojego wysiłku. Zresztą to facet ma się starać i zdobywać a nie na odwrót ;) .
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 18:16   

lusia napisa³/a:

Zresztą to facet ma się starać i zdobywać a nie na odwrót



O, święta racja. :mrgreen:
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 20:07   

Hmm... pewnie on nie jest tego wart :-) Mówie Ci daj sobie spokój... Jakiś on dziwny jest bo gdyby miał dziewczyne to może napisał by ci to w esku :-| Nie wiem co oznacza to "milczenie"
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-03-21, 20:22   

K.... Ja się naprzykłąd wstydze napisać do kolegi z klasy czy pójdzie ze mną na spacer, więc rozumiem Ją. ;)

weronika3112, Nie rezygnuj i nie poddawaj siÄ™! walcz o swoje. ;D
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 20:31   

Martiness, normalnie ale mnie pocieszyłeś... nie ma co

Vitalna, no ale co mam zrobić...? Przecież dał mi do zrozumienia że nie ma zamiaru się ze mną umawiać... Hmm...

[ Dodano: 2009-03-21, 21:51 ]
A może zapytać się jego kolegi czy mu coś o mnie mówił że mnie nie lubi albo coś o tym liściku czy smsie.... Jak myślicie??
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 21:57   

Czy ja wiem.... no w sumie to możesz jak oczywiście masz pewność że ten kumpel mu nie powie że się o niego wypytujesz....
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com