Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:38

Autor

Wiadomo¶æ

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 19:49   Hmm...chÅ‚opak...

No więc tak...
Do mojej klasy chodzi fajny chłopak. Taki spoko. Chodzę z nim już do klasy ok 7-8 miesięcy. Niedawno (może z 2 tygodnie) zaczoł mi się podobać. Hmm... mam do niego nr fona (od innego kumpla). Chciałam zagadać na przerwie ale on ciągle chodzi z kumplami. No a jak już idzie sam to ja stchórze...kurcze...no mam podejść ale jakoś nie moge :-/ No i nie wiem co zrobić...bo napisałam mu kiedyś eska, ale nie odpisał...w sumie to nie wiedział kim jestem ale liczyłam że o to zapyta...a on nic...
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 20:06   

Ja też bym nieodpisała na eska bez podpisu od nieznajomego numeru.Taką mam zasadę może on też.

Ta....chodzi z kumplami-to najczęstszy problem jak się chce zagadać do kolesia.... ;)

Tak już mają włócza się po korytarzach bandą.... :-D

Nie możesz zbyć jakos tych jego kumpli :?:
Wyślij mu jeszcze jednego esa ale z podpisem ;)
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 20:10   

Zagadaj do niego na lekcji. Ale ja bym jednak Tobie radził dawanie mu małych znaków że on Ci się podoba np. możesz się do niego uśmiechnąć na lekcji (ale w taki sposób zeby wiedział że to do niego). Ja po kilku takich uśmiechach zrozumiałbym twoje zamiary.
Wymyśl coś jeszcze, wykaż się inwencją, postaraj się zwrócić jego uwagę.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 20:16   

Pati009 napisa³/a:

Nie możesz zbyć jakos tych jego kumpli




Hmmm...no chyba raczej nie bo nie wiem jak...
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 20:19   

Pati009 napisa³/a:

Nie możesz zbyć jakos tych jego kumpli :?:


To nie takie proste. Wiem to z własnego doświadczenia. Ja też cały czas łaziłem z kolegami i wiadomo, chłopak przy kolegach jest trochę inny. Najlepiej uśmiechaj się do niego, stara się zwrócić jego uwagę i ewentualnie napisz do niego na Nk albo na gg.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Ivan  

User

Latino Lover



ImiÄ™: Ivan

Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Mar 2009

Sk±d: Wêgorzewo

   

Wys³any: 2009-03-18, 20:19   

To tak jak wyżej, znaki ;p A jak ich nie odczyta to podejdź i powiedz: Czy Ty idioto nie widzisz że się mi podobasz? xD
No ale tak na serio... Jeśli na smsa z podpisem też nie odpowie to podejdź na przerwie do niego jak sam będzie, i po prostu zagadaj :) Przełam się :hyhy:
_________________
Let It Be
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 20:20   

Usiądź na lekcji gdzieś obok niego i zagadaj. Tak po prostu. Tematy powinny być w końcu do jednej klasy chodzicie. A co do smsa to możesz raz jeszcze spróbować. Tylko napisz kim jesteś. Powodzenia;)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-19, 00:00   

Jest z Twojej klasy, więc zagadaj, czy by nie pożyczył Ci zeszytu to przepisania czy coś. Nalegaj jeśli zacznie się wykręcać nieczytelnym pismem. Oddaj mu najlepiej w piątek po lekcjach, a do środka włóż kopertę z liścikiem. Napisz numer i powiedz, że masz wolny dzień w sobotę i czy by nie chciał pójść z Tobą... na kawę? Wymyśl miejsce, ale nie takie randkowe...żadnych kin czy spacerów. Jeśli zapyta po co chcesz się z Nim spotkać powiedz, że dobrze Ci się z nim gawędzi chciałabyś poświęcić mu trochę więcej czasu. Powinien się zgodzić.
_________________
ona umrze martwa.
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 15:49   

Nie no spławić kumpli to się nie da...ale może napisz mu smsa z podpisem a jak na niego nie odpisze to ma problem że stracił fajną dziewczynę :-) ale tak na serio to napisz, przecież trzeba ryzykować żeby coś osiągnąć...a jak nie odpisze to zagadaj w szkole. Jeśli brak ci tematów to porzycz zeszyt. Ale ja uwarzam że z tą kopertą to nie najlepszy pomysł, nie żebym kogoś krytykowała ale moja kumpela napisała do kolesia coś w stylu takiej właśnie karteczki i on później pokazał to kumplą i się śmiali... Hmm...no twój wybór ;)
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Brendyx3  

Stały User

Panienka Brenda



ImiÄ™: Gosia

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

Sk±d: Daaleko xD

   

Wys³any: 2009-03-19, 15:53   

Wiesz, trudno stwierdzić^^
Ale w końcu jak chcesz 'go zdobyć'
To się musisz wysilić i wziąć się na odwagę
Bo takie pisanie sms'ów dużo ci nie da;]
_________________
`- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu.
- Biedne głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle, lew masochista.`
 

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 15:55   

Kurcze nie mam tego zeszytu... jakoś nie było okazji pożyczyć :zalamany: ehhh... i co teraz....
A ja nie wiem...pytałam sie jego kumpla czy on ma dziewczyne, on powiedziałże nie. Na następny dzień kamil (bo on tak ma na imię) pytał sie mnie na lekcji jaki jest temat no i patrzył się a dziś już nic. No patrze na niego a on na mnie w ogóle...jakbym była mu zwyczajnie obojętna :-/ :-(
 

Brendyx3  

Stały User

Panienka Brenda



ImiÄ™: Gosia

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

Sk±d: Daaleko xD

   

Wys³any: 2009-03-19, 16:09   

Ehh, ale z niego 'sztywniOk'
_________________
`- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu.
- Biedne głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle, lew masochista.`
 

Archimedes  

Stały User


ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 16:46   

weronika3112 napisa³/a:

Na następny dzień kamil (bo on tak ma na imię) pytał sie mnie na lekcji jaki jest temat no i patrzył się a dziś już nic. No patrze na niego a on na mnie w ogóle...jakbym była mu zwyczajnie obojętna :-/ :-(


Dziewczyno, ja też się nie patrzę na wszystkie koleżanki na lekcji po kolei ;) Tylko na te ładniejsze ^^
Tak jak już mówili, znaki ;) Uśmiechaj się, puszczaj jakieś oczka, itp. Jeżeli dojeżdża do szkoły na motorku możesz poprosić go czy by Cię nie podwiózł do domu bo się spieszysz, jak podwiezie ucałuj w policzek :)
 

weronika3112

Stały User


Do³±czy³: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 18:04   

Napisałam mu eska z podpisem chyba z godzine temu a on nic.... O ja... :-/ No i co teraz :-| :zalamany:
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 18:20   

Hmm... a ja wiem co mu tam w głowie siedzi :-/ Kurcze...no niewiem, nawet gdybyś się mu nie podobała to odpisać by mógł koleżance z klasy.... Niewiem :niepewny:
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com