Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zuza18  

Stały User



ImiÄ™: Zuzanna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-13, 23:35   Honeytrapper

"Kim jest atrakcyjnÄ… blondynkÄ… o kobiecych ksztaÅ‚tach. Wydatne piersi podkreÅ›la przezroczystym topem i dopasowanÄ… kamizelkÄ…. Do dżinsów zawsze nosi szpilki, nie zapomina o dokÅ‚adnym makijażu. Tak wyszykowana codziennie wieczorem wyrusza do klubu lub pubu sprawdzić, czy poderwie jÄ… jakiÅ› mężczyzna. Na przykÅ‚ad twój mężczyzna. Za usÅ‚ugÄ™ pobiera 350 funtów (ok. 1750 zÅ‚). Jak to możliwe? Kim pracuje dla jednej z wielu agencji detektywistycznych w Wielkiej Brytanii, które zatrudniajÄ… „honeytrappers”, czyli kobiety, które za opÅ‚atÄ… sprawdzÄ… wierność twojego faceta i dostarczÄ… ci szczegółowÄ… dokumentacjÄ™ z ukrytej kamery. ZamawiajÄ…c tÄ™ usÅ‚ugÄ™, dowiesz siÄ™, jak zachowuje siÄ™ twój partner, kiedy nie ma ciÄ™ w pobliżu. A sÄ… za to kumple i dobra zabawa."

(dalsza część artykułu http://www.kobieta.pl/ucz...ebie-zlecenie/)
Zasady są takie, że ona nie może pierwsza zacząć podrywać ani zacząć rozmowy na prywatne tematy. Jedynie okazuje, że jest 'otwarta'.
Ponoć tylko 1 facet powiedział Kim, że jest w udanym związku.

Czy Wy wynajęlibyście honeytrapper? (pytanie i do chłopaków, i do dziewczyn). Dlaczego tak/nie? Co o tym sądzicie?

Ja wypowiem się potem, bo nie chcę nic sugerować.
_________________
There still isn't a Disney princess that's African
 

Ostatnio zmieniony przez zuza18 2009-12-13, 23:44, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-13, 23:41   

jak to mowia 'okazja czyni zlodzieja'

mysle ze tutaj sytuacja jest analogiczna wiec nie widze sensu..

niezaleznie jaki byl by wynik tego... 'eksperymentu'
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 10:11   

jak ktoś nie ma zaufania do partnera, to niech ucieka od niego. Chyba, że to nie wina partnera, tylko nasza, to do psychologa
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 11:02   

No sam nie wiem, raczej bym nie wynajÄ…Å‚..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 14:06   

Nigdy w życiu. Zamierzam ufać swojej drugiej połówce bezgranicznie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-14, 15:26   

Nie.
Z pewnością nie zrobiłabym czegoś takiego swojemu partnerowi.
Związek powinien opierać się na zaufaniu oraz szczerości,a nie wzajemnym podpuszczaniu w celu sprawdzenia "co by było gdyby".
Po za tym zastanawiam siÄ™ do czego to prowadzi ?
I nasuwa mi się tylko jedna myśl:do wzajemnych oskarżeń i wyrzutów.
Facet ma prawo robić co chce,byleby był uczciwy.
_________________
Drugs&hugs.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-14, 17:48   

nie, nie, nie.
jeśli już związek, to zaufanie.
pozatym, flirty to nie zdrada, w moim pojęciu,
a na takie szukanie zaczepki trochę to wygląda, a nie potrzeba mi jest takiego testu wierności.
acz robota ciekawa.;d
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

kapryśna

User



Do³±czy³: 03 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 21:13   

wydaje mi sie, ze wyniki takiego sledztwa mozna zle zinterpretowac.

z wlasnego doswiadczenia wiem, ze gdy jestem gdzies sama/ze znajomymi i nawiazuje z kims kontakt, to nie zaglebiam sie w szczegoly swego zycia osobistego. w przypadku gdy uznam, ze rozmowa jest jednorazowa, jestem sklonna sklamac by uatrakcyjnic krotki flirt. a gdy chce kogos splawic, to nie rzucam tekstem "jestem zajeta" tylko "nie jestem zainteresowana", bo pierwsza odpowiedz moze dac mylny sygnal "gdybym byla wolna, moze by cos z tego wyszlo".

poza tym w momencie, gdy w zwiazku cos szwankuje podtykanie pod nos partnerowi "idealu" i sposobow na podryw jest wtykaniem kija w mrowisko. moze to spowodowac, ze partner zamiast starac sie naprawic, to co kuleje, dostanie falszywy bodziec od otoczenia o swoich mozliwosciach i perspektywach i postanowi wybrac rozwiazanie, ktore wczesniej nie bylo brane pod uwage.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-16, 20:08   

a ja przyznam, że byłabym ciekawa jak mój ukochany na taki numer zareaguje ^^. nie wynajmowałąbym do tego specjalnej osoby, tylko koleżanke której nie zna, ubrałabym ją skąpa i jazda, żeby pokręciła trochę dupą. jesli chłopak obleje egzamin będzie wiedział na następny raz, żeby nie dać ponieść się emocją, jeśli mnie nie zawiedzie to spotka go nagroda.
_________________
ona umrze martwa.
 

Lukasz_93  

Wymiatacz

"..."



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 20:31   

ja bym wynajął przynajmniej bym wiedział czy moja druga połówka jest mi wierna :cool:
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 20:52   

W sumie zabawne, pewnie niektórzy faceci mają stracha przed czymś takim, pewnie wielu wpada, mnie to obojętne, bo nie poleciałbym na taką kobietę i jestem tego pewien ;) A co do tych gadek o zaufaniu itp - okej, ale nie wszystkie związki są takie idealne, drogie panie, niektóre przeżywają trudne chwile, nie ukłąda im się różowo i jest wtedy podstawa do takiego "śledztwa", bo kobiety zwyczajnie boją sie, że są okłamywane. Ja tam wolę bezgranicznie ufać, ale jeśli w ten sposób wyjdzie na jaw zdrada, którą normalnie facet trzymałby w tajemnicu i ciągnął związek na nieuczciwych zasadach - to niech już wynajmują takie kobiety.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 21:59   

Ja raczej bym czegoś takiego nie zrobiła . Choć różnie bywa . Gdybym ja padła ofiarą ` detektywa` to chyba zerwałabym z partnerem bo nie ma do mnie zaufania.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

flightlessbird  

Stały User



ImiÄ™: leokadia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-23, 16:08   

ja raczej nie, myślę , że mój partner na tyle zasłuży sobie na moje zaufanie, że nie będę musiała się posuwać do takich kroków.
_________________
I love the way you lie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com