Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: slow | 2009-12-03, 16:03

Autor

Wiadomo¶æ

kamilov90

User


Do³±czy³: 25 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 13:31   I jak tu być pewnym .. ??

Witam!!
Mam taki problem, a raczej wątpliwość zbliżyliśmy sie z dziewczyną fizycznie(twierdzi iż jest dziewicą) jednak nie przebiłem blony, nie było krwi, jej nie towarzyszył żaden "większy" ból a ja mialem wrażenie że idzie bez wieksaego oporu, Ona twierdzi że nie wie dlaczego jest taka sytuacja i ze z nikim wcześniej nie była, ale te fakty wg mnie mało to potwierdzają.
czy to mozliwe zeby było tyle zbiegów okoliczności.. ? pytanie głownie do dziewczyn, jak Was mocno bolało, podczas pierwszego razu .. ?
Nie chce sugerować ze ona kłamie, jednak trudno mi sie pogodzic z takimi faktami.. proszę o pomoc i wasze opinie i
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 13:42   

Nie jestem może specem od tych spraw, ale z tego co wiem to każda dziewczyna przeżywa to inaczej, nawet mogą wystąpić takie objawy. Może po prostu wcześniej niechcący przebiła błonę dziewiczą, nawet o tym nie wiedząc. :kwasny:
 

fluorestencyjna  

User



ImiÄ™: Izabella.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:13   

porozmawiaj z niÄ….
my Ci nie powiemy czy ona jest czy była dziewicą. ;)
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:16   

kamilov90 napisa³/a:

ale te fakty wg mnie mało to potwierdzają.


Fakt faktem że masz małą wiedzę. Taka prawda, że wiele osób w ogóle nic nie czuje, bo albo błony nie było, albo "zużyła się" podczas wytężonych ćwiczeń fizycznych, tak jak jest to w przypadku osób zaangażowanych w sport.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:33   

niektóre nawet nie mają błony dziwiczej...o nich też powiesz że nie są dziewicami?
Jesteś okropny, tutaj dziewczyna ci zaufała i z tobą to zrobiła a ty jej nie wierzysz. Doinformuj się a potem wyciągaj wnioski, bo jak powiedziałeś to dziewczynie to ją ranisz
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:43   

może Ci wała wkręca, zresztą co za różnica czy dziewica czy nie..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

kamilov90

User


Do³±czy³: 25 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:52   

Nie chodzi o to ze jej ni ufam, ale strasznie irytuje mnie to ;/ i nie jest dla mnie wazne czy jest dziewica czy nie ,bo kocham ją nie za to, tylko czy zostałem okłamany.. ;/ bo tego nie znoszę, dlatego taki dylemat mam ..
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:54   

kamilov90 napisa³/a:

tylko czy zostałem okłamany.


A tego to my ci nie powiemy. Być może tak, być może nie. Skoro jej ufasz to raczej wątpliwości mieć nie powinieneś.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:56   

kamilov90, skoro ona mówi że nie to nie... I koniec tematu bywa że dziewczyna ma bardzo cienką błonę dziewicza i krwi nie ma... Nie zamartwiaj się głupotami... Ciesz sie tym co masz ;)
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 14:57   

Błona dziewicza może zostać przebita, uszkodzona bez ingerencji penisa, więc dziewczyna bez błony nie oznacza, że uprawiała seks już z kimś.
I u każdej kobiety to inaczej wygląda, czasami leci krew, czasami kropelki krwi, czasami boli a czasami nie boli i blabla.

pryzmat napisa³/a:

zresztą co za różnica czy dziewica czy nie..



Otóż to!
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 15:38   

Popieram Forumowych facetów... Co za różnica? Chłopie, ufasz jej to olej sprawę i tyle. Get a life!
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-25, 18:14   

Każda kobieta przeżywa swój pierwszy raz inaczej. Jedne nic nie czują inne bardzo boli. Skoro powiedziała Ci że jest dziewica to dlaczego miała by cię okłamywać ?
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-25, 18:59   

Nie dość, że dziewczyna Ci się oddała, zaufała Ci-to Ty masz jakieś wątpliwości.
Mnie rozdziewiczył mój obecny facet. Też nie było żądnej krwi, ani większego bólu, a jakoś nie miał pretensji. To przecież lepiej, że nie wystąpiły te objawy...było mniej krępująco chyba :)My dużo o sexie rozmawialiśmy i byliśmy pewnie starsi, dlatego też takich głupich pomysłów nie miał. :P
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-25, 20:40   

Cytat:

Mam taki problem, a raczej wątpliwość zbliżyliśmy sie z dziewczyną fizycznie(twierdzi iż jest dziewicą) jednak nie przebiłem blony, nie było krwi, jej nie towarzyszył żaden "większy" ból a ja mialem wrażenie że idzie bez wieksaego oporu



Budowa błony jest różna u różnych kobiet, jedne mają mocniejszą (trudniej ją zepsuć) inne słabszą, a niektóre w ogóle nie mają lub na wskutek masturbacji lub sportu sobie ją zerwały. Zresztą tam dziewica, nie dziewica, nie to się liczy u dziewczyn. ;)
_________________
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-11-25, 20:43   

Skoro jej ufasz, coś do niej czujesz, to powinieneś jej wierzyć. Błona dziewicza jest różnie zbudowana, czasami jej zupełnie nie ma. Ważniejsze jest chyba to, że czerpała przyjemność z seksu z Tobą. Ból raczej jest zjawiskiem niepożądanym podczas uprawiania miłości, a krwawienie mogłoby być dla niej krępujące.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com