Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-04, 21:58   Poświęcenie?

No i gdzie tu sprzeczność? A jeżeli nawet nic sobie nie wycinają, to o co to całe larum. Łamanie prawa,- śmiechu warte, to znaczy labioplastyka to kryminał? No i ten wyszukany język, najwyższa półka. Nie myślałeś by wyjechać do Syrii albo do innego państwa Arabskiego i na poważnie zająć się walką w obronie łechtaczek?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-04, 23:56   

Szura napisa/a:

A jeżeli nawet nic sobie nie wycinają, to o co to całe larum


O to, ze pociskasz tu ciężkie pierdoły, piszesz o wycinaniu sobie miecha spomiędzy nóg, bo jakaś baba cię rzekomo zmusza, na kilku innych forach tez zakładasz taki temat, (pół Polski ma się interesować, że sobie coś obcinasz? :-D )...

Szura napisa/a:

Łamanie prawa,- śmiechu warte, to znaczy labioplastyka to kryminał?


Labioplastyka to nie jest wycinanie łechtaczki... pisałem, że to jest normalny zabieg chirurgii plastycznej.
No, to łopatologicznie, bo widzę, że jednak przypadek kliniczny.
Pisałem:
Po trzecie mylisz prymitywny zabieg okaleczania z powodów pseudo-religijnych, z tym co jest dostępne dla kobiet w krajach cywilizowanych tj. chirurgia plastyczna miejsc intymnych.

A ty chcesz sobie wyciąć łechtaczkę. :-D
Jak już dupe zawracasz ludziom głupim trollingiem, to chociaż wymyśl spójną historię.

Szura napisa/a:

No i ten wyszukany język, najwyższa półka


Zobaczmy:

Szura napisa/a:

Po infibulacji cipka wygląda


Szura napisa/a:

W każdym razie koniec z "mięchem" z tym czymś, co wisi i wystaje


Szura napisa/a:

widzę te fałdy, wystające "mięcho" to mi się niedobrze robi


Coś jeszcze?

Szura napisa/a:

Ale islam ma dopiero pięćset lat


500 lat...
Tak, szkoda, że obecnie mają rok 1438 po ucieczce Mahometa z Mekki. :-D

Szura napisa/a:

Nie myślałeś by wyjechać


Wyjedzie ci pewnie ktoś tutaj z bana. :]

Bez problemu można znaleźć twoje wypociny, z tym samym problemem na kilku forach.
I to różniących się przedziałem czasowym rzędu 3 lat - a ty zamiast smęcić, bilet do Sudanu, to ci Murzyni wytną co trzeba. :-D
 

Szura  

User


Doczya: 02 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-05, 13:58   

Co się tak oburzasz! Pisanie na innych forach jest zabronione? :padam: Bardzo cenię sobie Twoje uwagi i komentarze, ale gdybyś nie miał ochoty pisać, wcale się nie obrażę.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com