Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Arienette  

User

normally abnormal



ImiÄ™: Arienette

Do³±czy³a: 24 Wrz 2010

Sk±d: piwnica

   

Wys³any: 2010-09-25, 11:44   it must be love, czyli coÅ› o tenisie ziemnym

Tenis ziemny to jeden z najstarszych jak i ciekawych sportów. To oczywiście tylko moje zdanie, dlatego więc pomyślałam, że warto poznać i Wasze : )

Gracie, kibicujecie, oglądacie, czy wręcz przeciwnie?
Macie ulubionych tenisistów, czy wręcz znieść nie możecie tych facetów w skarpetkach po kostki i frotkach na nadgarstkach?

Zapraszam do dyskusji,
Arienette
_________________
and you're learning that just because they call themselves friends, doesn't mean they'll call...
 

RikiTiki  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 11:45   

Gram sobie czasami w domu z bratem.
_________________
TYLKO MNIE TU NIE BLOKUJCIE!!!!!
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-09-25, 11:50   Re:

Według mnie tenis jest chyba najnudniejszym sportem jaki świat widział dlatego też nie mam ulubionych tenisistów. Jeśli już miałbym kibicować to pewnie Radwańskiej.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-25, 12:40   

Uwielbiam ten sport. Ja z reguły jestem kompletnie niesportowym typem, ale tenisa trenowałam jakiś czas i od czasu do czasu, jak mam wolną chwilę, idę sobie pograć na ścianę. Miałam długą przerwę, dlatego narazie szkolę się sama, a na kort wrócę za jakiś czas.
Nie kibicuję nikomu, nie mam właściwie ulubionego tenisisty. Jak jeszcze trenowałam, oglądałam mecze, lubiłam szczególnie te, gdzie grał Federer lub Nadal. A teraz nie oglądam żadnych sportów w telewizji i nikomu nie kibicuję.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-09-25, 19:05   

Lubię oglądać,bo raczej nie gram.Ulubiona tenisistka:Kim Clijsters.
 

Adnaj  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 03:06   

Tenisa rzadko oglądam w telewizji. Za to raz na tydzień czy dwa, chodzę grać z kolegą rekreacyjnie. Nie biorą drogo. Korty niczego sobie - zabudowane, w świetnym stanie. Nic, tylko cieszyć się dobrą grą:). Ach tak, bym zapomniał... Moim ulubionym tenisistą jest Rafael Nadal. Podziwiam jego wytrwałość, zaciętość i przede wszystkim szybkość.
_________________
"Hope for the best, prepare for the worst".
 

micro  

Wymiatacz



Wiek: 35

Do³±czy³a: 24 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 11:26   

ja kibicuje polskiemu deblowi Matkowski & Fyrstenberg szkoda, że rzadko można pooglądać ich w TV :(
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-26, 14:44   

Od biedy obejrzę jakiś mecz w wielkoszlemowym turnieju. Kiedyś troszkę grałem.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-09-26, 14:59   

Tenis. Nuda, nuda, nuda. W młodości kilka razy zagrałem z kumplami, na stadionie był kort betonowy. A tak, żeby oglądnąć mecz w tv, to nie... Piłkę nożną rzadko oglądam, co dopiero tenis.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-09-26, 19:44   

Grałam kilka razy gdy byłam młodsza.W sumie nic specjalnego,jest wiele sportów które lubię bardziej.Co do oglądania w tv to..

Jimmy FoX napisa³/a:

Piłkę nożną rzadko oglądam, co dopiero tenis.

_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Arienette  

User

normally abnormal



ImiÄ™: Arienette

Do³±czy³a: 24 Wrz 2010

Sk±d: piwnica

   

Wys³any: 2010-09-26, 20:09   

Adnaj, że się tak wyrażę, witam w klubie : ) Rafa jest faktycznie świetny.
micro, dokładnie, nie dość, że jedyny kanał, który cokolwiek transmituje to Polsat Sport Extra, to jeszcze deble lecą bardzo rzadko.
L., u mnie dokładnie tak samo. nigdy do sportu mnie nie ciągnęło... aż do czasu : )
_________________
and you're learning that just because they call themselves friends, doesn't mean they'll call...
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-09-29, 11:53   

kiedys grałam. jakbym miała z kim to pewnie i teraz bym grala hehe
 

Scorolled.  

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 21 Wrz 2010

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-09-30, 21:40   

amatorsko sobie czasami poodbijam z kumplami, ale w tv nie lubię oglądać. wgl. nie lubię oglądać sportów w telewizji. ^^
_________________
"Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero"
Możesz być nikim dla świata ale dla kogoś możesz być całym światem <333
 

Bebe22  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Cze 2010

Sk±d: PL

   

Wys³any: 2010-10-02, 16:58   

Uwielbiam tenisa. Niestety sama nie gram. No ale staram się śledzić na bieżąco większe turnieje. Lubię Federera, Soderlinga, Jankovic, Clijsters... Tenis inspiruje mnie do tego, żeby podejmować walkę z samym sobą, ze swoimi słabościami. Na korcie nie da się udawać, wychodzi prawdziwe "ja" człowieka, są emocje i pasja. Dlatego jeżeli mam tylko trochę czasu poświęcam go ogladnięcie meczu czy poczytanie o tenisistach. Cieszę się, że na tym forum są też ludzie interesujący się tym sportem ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-03, 02:35   

Oglądać, to raczej nie oglądam. Wole bardziej sobie pograć niż patrzeć na szklany ekran telewizora.
Czasem wyjdę sobie ot tak, pograć o ścianę, zmęczyć się, wyżyć się. A gdy zbierze się kilka osób, to przeważnie wykupujemy sobie kort kryty i jedziemy np. na 2 - 3 godziny wspólnie sobie pograć.
Uprawiać zawodowo nie mogę, ponieważ zbyt duże obciążenie występuje na stawy kolanowy i skokowy dolny, choć w moim przypadku rozchodzi się o ten pierwszy. Pograć amatorsko, dla relaksu to mogę.
Najlepiej tak po całym dniu, gdzieś o 21-22 wybyć na pogranie ;)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com