Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

neko120

User


Do³±czy³: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 10:42   Jackson znów chce adoptować

Jackson podczas swojego pobytu w Anglii będzie się rozglądać za dziećmi do adopcji, :-/ twierdząc, że trójce jego obecnych przyda się towarzystwo. Więcej można przeczytać :
http://www.xoxo.pl/defaul...-robil-w-anglii

Co myślicie? Ja osobiście jestem przerażona. :niepewny:
 

Noele  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 11:49   

Czytałam to na chorym pudelek.pl i był tam tekst "ma nadzieje, że chłopiec pokocha go od pierwszego wejrzenia" O.o
_________________
Bit wyznacza rytm mojego serca.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-25, 12:00   

A niech sobie adoptuje, a co. Dziecko będzie miało luksusy, a kto wie, czy przyszłości też mu dobrej nie zapewni. Zdenerwował mnie tylko tekst "...będzie ROZGL¡DA£ się za dziećmi...", tak jakby miał zamiar wejść do marketu i wybrać sobie któreś z półki, ale to inna sprawa. Tamte mają dobrze, nie narzekają, więc to też nie powinno. Ciekawe, czy wybierze chłopczyka, cy dziewczynęe i w jakim wieku ? :-x
_________________
ona umrze martwa.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 12:03   

neko120 napisa³/a:

Co myślicie? Ja osobiście jestem przerażona. :niepewny:



A co Cię w tym przerażą?

Wszystko na jego temat rzekomego pedofilstwa jest wyssane z palca, by głośno bo ktoś chciał go zniszczyć i wyłudzić kasę.

I w tej kwestii zgadzam siÄ™ z Missy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com