Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2014-03-30, 22:50

Autor

Wiadomo¶æ

m@gd@325  

Mega wymiatacz

m@gd@325


ImiÄ™: Magda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 11 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 13:46   jajniki

Słuchajcie nie wiem co zrobić czy iść do lekarza czy raczej przestać się tak martwić.Od 3 miesięcy mam plamienia miedzy miesiączkami gdzie w tym miesiącu było dość duże i to w czasie jajeczkowania więc to nie mógł być okres,bardzo boli mnie jajnik często gdy np. leżę,czasami jak chodzę i jak się trochę zmęczę na w-fie,z okresem tez mam ostatnio problemy,dodam że na w-fie ostatnio prawie zemdlałam.Wcześniej też mnie bolało więc poszłam do ginekologa ale badania nic nie wykazały :-/ .Czy może któraś z Was miała coś podobnego??Obawiam się że to może być torbiel jajnika ,ale boję się iść do lekarza ponieważ boję się tego co mogę usłyszeć.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc i z góry dziękuję

P.S jeśli zrobiłam gdzieś błąd to sorki
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-19, 13:50   

Nie jestem pewna czy to odpowiedni dział (przychodnia?)

m@gd@325 napisa³/a:

Wcześniej też mnie bolało więc poszłam do ginekologa ale badania nic nie wykazały


Pwtórz, to nie jest normalny stan, niech lekarz zrobi dodatkowe badania i przebada Cię dokładnie. Nie powinno się ignorować jakichkolwiek objawów.

m@gd@325 napisa³/a:

,ale boję się iść do lekarza ponieważ boję się tego co mogę usłyszeć.


A nie będziesz bała się skutków nieleczonej choroby?
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 13:50   

m@gd@325 napisa³/a:

boję się iść do lekarza ponieważ boję się tego co mogę usłyszeć.


gez, głupota.
wolisz, no nie wiem, nawet umrzeć, a przedtem cholernie cierpieć, niż dowiedzieć się że to torbiel i zacząć się leczyć? :S brak słów normalnie. -.-

m@gd@325 napisa³/a:

.Wcześniej też mnie bolało więc poszłam do ginekologa ale badania nic nie wykazały .Czy może któraś z Was miała coś podobnego??Obawiam się że to może być torbiel jajnika ,ale boję się iść do lekarza ponieważ boję się tego co mogę usłyszeć.


no to poszłam do lekarza i on nie wykrył żadnej torbieli? ale może teraz ci się coś zrobiło.
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-09-19, 16:13   

Do lekarza, pędem!
Takich objawów nie powinnaś lekceważyć, znajdź lepszego ginekologa niż poprzedni.
Torbiel można wyleczyć, więc rusz się, bo potem może być za późno.
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 19:20   

m@gd@325, kiedyś miałam dość podobny problem jednakże mi pomiędzy miesiączkami wydzielała się dziwna wydzielina i miała brzydki zapach. Po wizycie u ginekologa okazało się ,że jest to stan zapalny spowodowany głównie chodzeniem na boso. Moim zdaniem u Ciebie faktycznie "nawalają" jajniki , radzę udać się do ginekologa.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-19, 21:33   

Nie ma na co czekać! Do lekarza, a temat zamykam. Nikt nie udzieli CI profesjonalnej diagnozy.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com