Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Nissince

User



Doczy: 01 Lip 2010

   

Wysany: 2010-08-18, 14:10   Jak jest w liceum?

Nie wiem czy to dobry dział...
Niedługo będę szła do liceum.
Jak tam jest? Ludzie sobie docinają? Zachowują się... nieprzyzwoicie? :P
Kto chodzi do liceum, niech mi powie jak tam jest. I gdzie było lepiej - w gimnazjum czy liceum?
 

DC285  

User


Doczy: 14 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-18, 14:17   

W Liceum całkiem normalnie , ale to pewnie zależy do jakiego idziesz , jaką ma renomę itd.
Czy ludzie sobie docinają ? :hyhy:
To chyba tak jak i gimnazjum ale mam na myśli zwykłe docinki od znajomych (oczywiście nie na serio) choć nie wiem czy o to ci chodziło.
U mnie w liceum wszyscy się dosyć normalnie zachowują , fakt był koleś który przychodził wstawiony na lekcje , ale żadnych bójek nie ma.
W liceum praktycznie jak w gimnazjum , tyle że nauki więcej no i na trudniejszym poziomie , no a z drugiej strony więcej swobody.
Myślę że nie ma się czego bać ;)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 05 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2010-08-18, 14:20   

zależy, jakie to liceum.
jest więcej nauki niż w gimnazjum, więcej wymagają. poza tym, szkoła jak szkoła. wszystko zależy od tego, na jakich ludzi trafisz, a tego niestety nikt tutaj Ci nie powie.
_________________
meow
 

GoSio  

Stały User


Imię: Małgorzata

Wiek: 30

Doczya: 07 Lip 2010

Skd: ze wsi

   

Wysany: 2010-08-18, 15:15   

W moim panuje naprawdę przyjemna atmosfera. Traktuje je z powodu spędzania tam 10h dziennie jako drugi dom.
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Doczy: 26 Lut 2010

   

Wysany: 2010-08-18, 16:13   

Nissince napisa/a:

Jak tam jest?



Naprawdę w porządku. Nie ma dziecinady, która potrafi występować jeszcze w gimnazjum. Ogólnie wszyscy są bardziej poważni, choć z początku panuje nieco "sztywna" atmosfera. Dzieje się tak szczególnie, gdy w nowym środowisku nie masz nikogo znajomego ;-)

Nissince napisa/a:

Ludzie sobie docinają?



Raczej nie. Przynajmniej u mnie. Wiadomo są słabsi i silniejsi, ale mimo wszystko nie decyduje siła mięśni, a rozumu.


Gdzie lepiej? Pewnie, że w szkole średniej. Zapamiętasz ten czas na całe życie :-D To lepsze, niż sex xD
_________________

 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



Imię: Norbu$

Wiek: 30

Doczy: 10 Cze 2009

   

Wysany: 2010-08-18, 19:13   

Zdecydowanie coś dużo lepszego niż gimnazjum,więc jeśli tam przeżyłaś to w lo też powinnaś Sobie poradzić.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



Imię: Iwona

Doczya: 19 Sie 2009

   

Wysany: 2010-08-18, 19:41   

dla mnie to był szok...
w gimnazjum było dosłownie stado zwierząt a w liceum super ludzie z ktorymi mozna i fajnie sie pobawic i pozartowac i zarówno pogadać na poważne tematy.

na prawde jest różnica-liceum o wiele lepsze:D
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-19, 09:37   

To ja się zapytam, żeby tematu nie tworzyć- jak z nauką? Jest jej o wiele więcej? Wiem, że zależy to od szkoły, ale powiedzcie jak było u Was. Bo nie powiem, "sztres" jest.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



Imię: Iwona

Doczya: 19 Sie 2009

   

Wysany: 2010-08-19, 09:59   

u mnie w miescie są 2 licea...jedno to ktore bylo zawsze najlepsze i drugie tez dobre ale juz z gorszą renoma jakby nie patrzec...ja sie nigdy dobrze nie uczylam..zawsze olewalam szkole-mialam 3-4...
dostalam sie do tego gorszego liceum, ale ze nie chcialam tam isc a akurat sie zwolnilo miejsce w jedynce to sie przenioslam...i co? i dalej sie nie uczylam :P a mature zdalam wyjatkowo dobrze haha niby u mnie w szkole byl wysoki poziom ale jakos i moja klasa i niektore inne prawie w ogole sie nie uczyly i bylo spoko :P
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Doczy: 29 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-19, 10:04   

Licea są różne. Jeśli stoi na dobry poziomie to jeszcze jak chodziłem do liceum uważałem, że nauki jet sporo ale teraz twierdzę, że oprócz nauki angielskiego i matmy w ostatniej klasie nic tam się nie uczyłem, więc nie jest tak źle.

Dobrze wspominam te czasy. Wejście w dorosłość, imprezy na mieście. Jest dużo dojrzalej niż w gimnazjum. Dużo ludzi wie czego chce ma swoje cele w życiu i do nich dąży, ale jest też zabawa na całego, 8natski i inne takie. Trzeba umieć to wszystko mądrze podzielić i poukładać jak zresztą w każdym etapie życia.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

kendi  

User

perfekt lejdi



Imię: madzia

Wiek: 32

Doczya: 10 Sty 2010

Skd: jastrzêbie zdrój

   

Wysany: 2010-08-19, 10:57   

zalezy gdzie trafisz. ja chodze do liceum, gdzie ejst mega zaje**** i nie narzekam. ludzie sa mili, nauczyciele hm.. no jak trafisz fajnie to masz fajnie, nauczyciele zawsze sa rozni ;p ale ludzie przewaznie są juz doroślejsi, a nie takie gówniarze i moze nie beda mieli pstro w głowie, wiec moz ebyc fajnie.
_________________
obudzimy się wtuleni w południe lata, na końcu świata, na wielkiej łące (;
 

SoundSystem  

Stały User

zbyt wiele wymagasz


Imię: D.

Doczy: 19 Sie 2010

Skd: Nienack

   

Wysany: 2010-08-19, 12:37   

Ja jedenasty rok idę we wrześniu do tego samego budynku i nigdy w innej szkole się nie uczyłem. Wszystko połączone, tylko podstawówka w innym skrzydle budynku od reszty. Ogólnie da się żyć, o ile nie karają cie za użycie słowa "urwał" . Bless
 

Muszol  

Stały User



Imię: Monika

Doczya: 19 Sie 2010

Skd: Kalisz

   

Wysany: 2010-08-19, 13:54   

w liceum jest dużo nauki, ale uwierz że w technikum więcej ponieważ w technikum masz dodatkowo przedmioty zawodowe. ja na przykład w pierwszej klasie miałam 3 dodatkowe przedmioty :)
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Doczy: 26 Lut 2010

   

Wysany: 2010-08-19, 14:26   

Muszol napisa/a:

ale uwierz że w technikum więcej



prawda, mam ogółem 18 przedmiotów ale czy jest więcej nauki? nie powiedziałbym. tak, możliwe że w pierwszej klasie (różnorakie schematy, obwody elektryczne, prawa i systemy kodowania), ale druga to już kompletna teoria a 3... teraz idę do 3, chociaż będzie absolutny lajcik. Praktyki, techniczna wersja języka angielskiego, mniej godzin, brak chemii i mniej matmy - żyć, nie umierać! :)
_________________

 

Muszol  

Stały User



Imię: Monika

Doczya: 19 Sie 2010

Skd: Kalisz

   

Wysany: 2010-08-19, 19:12   

ja w pierwszej klasie miałam kolo 17 przedmiotów i uwierz ze przedmioty zawodowe przechodza do drugiej klasy i dochodza nowe. :) wiec u mnie nauki jest do groma na informatyku i nie tylko teoria bo znajac regułki raczej nie naprawisz kompa :P
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com