Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶ć

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-03-12, 17:08   

Karu$$ia ;* napisał/a:

No właśnie ?? :-o
Przeciesz każdy ma prawo do słuchania muzyki jakiej lubisz :/



Ale rodzice mogą mieć błędne przeświadczenie co do danej muzyki; np, że jak się będzie słuchało rocka/metalu, to się wyrośnie na ćpającego bruda itp, itd. Mój tata na przykład by mnie wydziedziczył, gdybym słuchała techno czy HH ;p

K.... napisał/a:

2.¯e chciałbym iść do lekarza(psychologa albo innego) aby pomógł mi w problemach psychicznych. 0pewności siebie itp.itd. Brak akceptacji :wstyd:


Najpierw powiedz rodzicom, że chciałabyś coś takiego. Nie sądzę, aby były duże problemy z przekonaniem ich do tego, chociaż w pewien sposób mogą poczuć się odtrąceni, że nie chcesz tych spraw załatwiać z nimi. Zapewnij ich, żę to nie tak i po prostu potrzebujesz kogoś obiektywnego do pogadania.
 

Infira  

User

Infircia. ^^



Doł±czyła: 11 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-03-12, 18:44   

K.... napisał/a:

Infira napisał/a:

zagrszasz,


MoĹĽna po ludzku??????


przepraszam za tak wstrętną literówke.
juĹĽ spokojnie, wdech wydech... juĹĽ mĂłwiÄ™.
chodziło mi o zgorszenie.
zgarszasz*
_________________
`The Amuse` - forum dla Ciebie!
 

laven  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 26 Lip 2008

   

Wysłany: 2009-03-12, 21:34   

K.... napisał/a:

Hej a może wiesz czy wizyta u psychologa kosztuje? jeśli tak to ile?!

Możesz iść do publicznej poradni zdrowia psychicznego albo poradni pedagogiczno psychologicznej za darmo, tylko różnie z terminami. Jeśli prywatnie, to wszystko zależy od psychologa, jedni wezmą 30 a inni 100zł. Zależy, gdzie trafisz.

Cytat:

na Twoim miejscu bym powiedziała: albo akceptujecie moją muzykę, albo się wyprowadzam. : d pooolecam, dobry sposób! szantarzem da się wiele załatwić, ale bez przasady. co do psychologa... możesz pokazać im, że się zagrszasz, aż w końcu sami Cię tam zaprowadzą.

O tak. Ciekawe gdzie siÄ™ wyprowadzi. Chyba na dworzec. :wstyd: Ludzie nie zachowujmy siÄ™ jak 5-latki.
_________________
Obie rzeczy - zarĂłwno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - sÄ… w tobie.

— Anthony de Mello
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com