Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sikoreczka92  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Sie 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-08-09, 21:13   Jak uzyskać efekt "kociego oka"

Kobietki, jak uzyskujecie wspomniany w temacie efekt kociego oka? Strasznie podoba mi się makijaż ala lata 50-te. Jaki eyeliner polecacie? W pędzelku, pisaku? Zamierzam kupić, tylko nie wiem jaki będzie najlepszy i najprostszy w użyciu na pierwszy raz- tak do nauki rysowania ślicznych kresek na górnej powiece. Jakie firmy polecacie? Czy któraś z Was używa może, któregoś z eyelinerów występujących w Rossmanie, bądź innej drogerii? Jeśli tak to jakich? Jakieś proste wskazówki co do posługiwania się eyelinerem?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam :-)
_________________
Do granic sobą zmysł każdy pieść...
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-08-09, 21:22   

ostatnio stanęłam przed tym samym problemem i kupiłam najtańszy, jaki znalazłam. na próbę, bo i tak liczyłam się z tym, że połowę wypapram podczas tych wszystkich nieudanych prób. firmy essence, około 10zł, z pędzelkiem. i o dziwo wcale to nie jest takie trudne. już po kilku próbach wychodziło fajnie, a później tylko coraz lepiej. ważną wskazówką jest, żeby sobie górną częścią pędzelka, malując kreskę, nie pojechać po rzęsach, bo potem się odbijają ślady na powiece;d
więc nie jest to takie wcale trudne, próbować trzeba i w końcu wyjdzie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-08-09, 23:10   

Sikoreczka92 napisa³/a:

któregoś z eyelinerów występujących w Rossmanie

używam o tego i jest całkiem w porządku :

co do wskazówek - ćwicz ćwicz ćwicz. mi po kilku(nastu?) próbach, kilku siarczystych wiązankach i sporej ilości wacików do ścierania, udało się i teraz kreski wychodzą mi idealnie :)
_________________
meow
 

RuthVanAldin  

User



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-10, 11:37   

bardo fajna inspiracja makijażowa :). polecałabym raczej w pędzelku niż w pisaku, są bardziej wyrazne. obecnie mam eyeliner z rimmela ale musze przyznać że nie widze różnicy miedzy nim a tym tańszym który na zdjęciu umieściła destrukcyjna :), a wcześniej go używałam po kilku próbach wychodzi dobrze :), jak coś nie pojdzie można zmazać wacikiem albo patyczkiem. jak namalujesz kreske nie mrugaj chwile by eyeliner wysechł i nie odznaczył się :).
_________________
Mnie nigdy nie gnębiła potrzeba pognania w noc.
Chowałam się w barach, bo nie chciałam chować się w fabrykach.To wszystko.
¯al mi milionów, ale nigdy nie czułam się samotna. Lubię siebie. Jestem najlepszą rozrywką jaką mam. Napijmy się jeszcze wina!
 

Sikoreczka92  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Sie 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-08-17, 10:56   

No to się pochwalę :-) Poszłam za Waszymi wskazówkami i nie poddawałam się przy każdej początkowej, nieudanej próbie :-D Teraz wychodzi mi już świetnie. Widać nie taki diabeł straszny, jak go malują :-)
_________________
Do granic sobą zmysł każdy pieść...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com