Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-22, 17:37   

Najlepszy sposób to chyba higienistka , przyjdziesz posiedzisz u niej a potem luz. ;d
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-22, 20:45   

Ale tak chodzić co tydzień do higienistki na tej samej lekcji to już ten lekarz cotygodniowy jest bardziej możliwy.
 

ninka2711  

Stały User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 13 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-23, 16:44   

A higienistka to to samo co pielęgniarka??
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-23, 16:45   

To samo.
 

nysanin  

Stały User

Nysanin



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Nysa

   

Wys³any: 2009-11-23, 21:15   

ja z kumplami nieraz to przez okno wychodzilismy bo w klasie byl kantorek i baba nic nie widziala ale tylko na parterze
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 17:41   

Nie rozumiem jaki sens ma takie kombinowanie, dwie godziny to nie jest zawrotnie dużo, żeby nie dało się wysiedzieć, no ale. Jeśli już to u nas w klasie jest dobry patent. Z tym, że działa tylko w wypadku średnio rozganiętych nauczycielek. Po prostu jakiś znajomy mówi za ciebie 'obecny' i tyle. ;)
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-15, 16:50   

powiedziec, ze jestescie potrzebne u innego nauczyciela
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

Daro  

User

;)lużno



ImiÄ™: Darek

Wiek: 33

Do³±czy³: 15 Gru 2009

Sk±d: Trójmiasto

   

Wys³any: 2009-12-15, 18:31   

Cytat:

Po prostu jakiś znajomy mówi za ciebie 'obecny' i tyle.



U mnie to działa w 100% , ale tylko na paru przedmiotach , gdzie nauczyciele sa bardziej zapatrzeni w dziennik wtedy nieraz zdarzało sie wychodzic nawet w czasie lekcji :)
_________________
A gdy serce twe przytłoczy Myśl, że żyć nie warto, Z łez ocieraj cudze oczy, Chociaż twoich nie otarto.

Maria Konopnicka (1842 - 1910)
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2009-12-18, 20:01   

Heh, nie czytałem całego tematu, więc może ktoś już o tym wspomniał, ale ja mam na to idealny sposób, choć trochę makabryczny dla niektórych...:) Jako iż mam cienkie naczynka krwionośne w nosie, nawet przy lekkim uderzeniu pękają, i puszcza mi się krew z nosa;d Wystarczy na lekcji uderzyć się w nos, i wyjść do WC żeby zatamować krwawienie:) Oczywiście to jest bardzo głupi sposób, bo się można różnych gó*ien nabawić, ale w ostateczności można użyć:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 21:33   

Po co kombinować. Nie chcesz iść na lekcje, nie idź xD i o.. ;D
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 22:24   

No własnie najlepiej to nie iść na lekcji i potem juz na wszystkie pozostałe.
Mam taką dobrą sytułacje ze nauczycielka usprawiedliwia godziny ktore sie opusciło a nie przyniosło zwolnienia i w ogole nie traktuje tego jak ucieczkę :hyhy:
 

asia:*  

User



ImiÄ™: Asia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Lut 2010

Sk±d: wa³brzych

   

Wys³any: 2010-02-10, 12:54   

ym , ja np. z historii mówie że źle sie czuje bo mam okres i że jest mi słabo , to nauczycielka zawsze każe jakiemuś chłopakowi iść ze mną , i to jest najlepsze , że akurat każe iść chłopakowi a nie jakiejś dziewczynie... ;D
i siedzimy w kiblu ok.20 minut , ale kiedyś tak siedzimy a woźny do nas czemu my tak w kiblu siedzimy a ja że mi słabo , a on miał do mnie wąty dlatego że siedze z chłopakiem w kiblu damskim xDDD

ym , na religie zazwyczaj chodze... bo są polewy , a jak już to religia jest na parterze , to jak sprawdzi obecność i pisze coś na tablicy to sie otwiera okno i wychodzi...

a na wf , to mówie że mnie coś boli (kostka , noga , nadgarstek) bo mnie kolega kopnął w czasie meczu i zazwyczaj mam iść do pielęgniarki z jakąś koleżanką , no a idziemy do kibla , albo gdzieś łazimy po sQl , i tak na każdym wf ie ; ))
 

olszak07  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lut 2010

Sk±d: ma³opolska

   

Wys³any: 2010-02-14, 18:53   

Ja na religii zawsze mam ochotę zapalić to mówię księdzu, że idę do sklepiku bo sobie portfel zostawiłem i nie ma wyjścia ;pp
 

rolanda23  

User

^^


Do³±czy³a: 02 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-02, 16:10   

gdy ja chcialam sie urwac z lekcji i powiedzialam ze bardzo mnie boli noga to mnie babka z kumpela wypuscila. ale wkurzyła sie ze na kazdej lekcji cos mnie boli wiec poszla do pielegniarki zapytac sie czy naprawde co lekcja do niej przychodze. niestety wydalo sie ze wtedy zawsze wychodzilam z kumpela ze szkoly i szlysmy na lody :-D :mrgreen:
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-05-02, 20:53   

Jak nie chcę to nie idę, ale teraz matka mnie pilnuje, więc, aby mieć obecnośc na lekcji i nie być w sali trzeba myśleć
Jak mam dwie lekcje polskiego pod rząd, to na drugim mnie nie ma, bo facet sprawdza obecność tylko na jednej
Zazwyczaj idę do pielęgniarki na minutkę mówię, że boli mnie coś, ona pisze karteczkę, że byłam pod koniec lekcji, 5 minut przed dzwonkiem zjawiam się w klasie, a całą lekcję jestem poza szkołą, w kiblu z jakąś koleżanką, a obecnośc mam bo karteczkę pokazałam
Na historii, udaję, że źle się czuję, głowa mnie boli, brzuch, łapię jedną ręką się za brzuch, drugą mam na ławce, a na niej opartą głowe, babka sama pyta co mi, mówię że źle się czuję, jak nie pozwala mi iść do pielęgniarki to pytam czy mogę chociaż nie pisać i mówię że uzupelnie i sie zgadza zazwyczaj
na polskim często mówimy ze chce mi sie siku, facet nie pozwala, wiec do niego ze zrobimy w gacie i nas puszcza, albo przed lekcja mówi się ze coś się zjadło i ma się rozwolnienie
ostatni odjazd moj: fizyka, na poczatku lekcji trudna kartkówka więc nie mogę iść na lekcję, nie było mnie całą lekcję i mojej kolezanki i mialysmy obecnosc. Kolezanki z klasy powiedzialy facetowi, ze ola sie zranila w reke i zaczela jej krew leciec zrobilo sie jej niedobrze prawie nie zemdlala, ada na widok krwi zaczela zygac na korytarzu, powiedzialy ze nas odprowadzily do pielęgniarki a ten frajer w to uwierzyl i mialysmy obecność a one to dla jaj powiedzialy, nawet na nastepnej lekcji nie musialysmy kartkowki pisac, a w dodatku dostaly pochwale za pomoc kolezenska
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com