Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 17:14   Jak wyrwac siÄ™ z nudnej lekcji z obecnoÅ›ciÄ… w dzienniku?

No więc tak...
Plastyka i technika w naszym planie są ostatnie - więc z koleżankami po prostu na nią nie idziemy, bo baba nie sprawdza obecności, wiec lajcik. Ale ostatnio nas złapała i dupa, trzeba wymyślić coś innego...
My też taki patent : malujemy chusteczkę na czerwono i mówię, ze mi leci krew z nosa i idą ze mną dwie koleżanki i siedzimy w łazience 20 minut :D Albo jedna podchodzi do biurka nauczyciela i zagaduje, a dwie w tym czasie wychodzą, a potem ta która zagadywała, mówi ze idzie do łazienki.
Oczywiście te numery przechodzą tylko na technice, plastyce i religii, bo tak to by się nauczyciele skapowali, ze nie ma trzech uczniów, a poza tym, inne przedmioty są przydatne.
Tylko to jest dziwne, że na każdej np religii komuś leci krew z nosa, więc trzeba wymyślic coś innego...macie pomysły?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

pp255

Wymiatacz



Do³±czy³: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 17:17   

MaliaDhey napisa³/a:

macie pomysły?


ból brzucha, zostawienie wf ,kurtki na korytarzu. mnie na każdej lekcji coś boli :-D
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-19, 17:19   

No cóż, ja dziś jak zwykle przyszedłem na drugi wf. Wyśpię się, a zazwyczaj mam potem i tak obecność. (Bo pierwsze 2 lekcje to WF).
Na religię zazwyczaj chodzę, ale zdarzało mi się że mi się nie chciało. Ale nieobecność była.
Ale przecież jak zapomnisz dać usprawiedliwienie za jeden dzień gdy np byłaś chora, to dostajesz np 7 godzin nieusprawiedliwionych. Jak do tego dojdą 2 to nic się nie stanie. :P
Mi raz na biologii nauczycielka powiedziała żebym wyszedł i wyszedłem, ale chyba dostałem nieobecność. Na angielskim nie wyszedłem, i chyba nie dostałem.
Jak ma się jakieś dodatkowe plusy z zachowania. Np teatrzyki apele sztandar albo coś to potem można se pozwolić na jakieś małe opuszczenie lekcji :P
_________________
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 17:35   

Higienistka?
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-19, 17:57   

zostawiłeś coś wartościowego w szatni, jest ci niedobrze i chcesz wyjśc do toalety...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 19:07   

Droga MaliaDhey,
radził bym Ci nie uciekac z lekcji,
jesli masz sie zamiar dostac
to tego najlepszego liceum w małopolsce.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-19, 19:44   

u mnie można się wytłumaczyć, że jest się w barze potrzebnym. ale na tych lekcjach, na które się nie chodzi nauczyciele zazwyczaj nie sprawdzają obecnośc- dlatego właśnie się na nie nie chodzi. kombinowanie jakieś z higienistkami, bólami brzucha i inne takie, to trochę żenada.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:11   

Norbs93,
Czy religia, technika i plastyka przydadzą mi się do czegoś? Nie. Przez hałas na tych lekcjach tylko boli mnie głowa - tyle z nich wynoszę. A taki polski, czy matematyka to co innego...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:19   

Po prostu idziesz do domu i sobie piszesz usprawiedliwienie. O Bogowie, co za dziecinada.

Tak samo mam z wszelkimi PP, WoK. Zapchajdziury w planach.
_________________
#truestory
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:26   

Ja zawsze robię tak: zostawiam plecak w szafce, idę na lekcje, po sprawdzeniu obecności, albo jak już mi się lekcja znudzi pytam się cyz moge iść do kibla czy gdzieś tam i nie wracam. Zazwyczaj udaje się. Albo najprostszty sposób jak ktos tma pisał wcześniej-zwolnienie, wyjście do lekarza, dentysty, pomysłów masa.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:30   

Krit napisa³/a:

Po prostu idziesz do domu i sobie piszesz usprawiedliwienie. O Bogowie, co za dziecinada.


Właśnie, bardziej się kombinuje by w domu zostac, a nie tam sranie w banie z tymi higinistkami czy łazienkami. Po co? Bo będzie łaszek i popis, że wyszłam z klasy. £ał, ale wypas. :]
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:38   

Cytat:

Bo będzie łaszek i popis, że wyszłam z klasy. £ał, ale wypas.


Dlaczego? Tak masz więcej godzin do nadrobienia, ja wychodzę ze szkoły czasem, jak już nie mam siły, albo strasznie mi się nudzi już. To jest złe:|?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:57   

Popis...? Nie u mnie. Ostatnio chłopacy właśnie nakapowali i nie mogę przez to juz nie chodzic na plastykę, bo teraz bedzie sprawdzała obecnośc...

psychopathicwizard napisa³/a:

Tak masz więcej godzin do nadrobienia


Właśnie. Taki polski czy matematyka ot nie to samo...
I pojawia się ten sam problem : jak nie będę chodziła regualrnie co tydzień na ten przedmiot bo się zwolnie z powodu wizyty u dentysty, to zaczną nabierac podejrzeń. (Było już coś takiego u nas w klasie) Więc jest mi potrzebna ta obecnośc w dzienniku
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-19, 22:19   

Eee tam, ja przez pół roku co tydzień opuszczałem 3 czy 4 ostatnie lekcje w piątek i nikt się nie czepiał. Miałem zawsze usprawiedliwienie że wizyta u lekarza, no z tym że ja faktycznie chodziłem wtedy do lekarza na odczulanie :P
 

olakrok  

Stały User



ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 14 Sty 2009

Sk±d: Sanok

   

Wys³any: 2009-11-21, 17:25   

symulacja zawrotów głowy i nudności. ;D
spędzisz u higienistki przynajmniej połowę lekcji.
_________________
każda miłość może być ślepa. ważne żeby się nie poddawać. ;<

ej, lubiÄ™ gdy patrzysz jak patrzÄ™ <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com