Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

michauu

Stały User

d-_-b



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Gru 2011

Sk±d: co ze wsi?!

   

Wys³any: 2011-12-28, 16:08   Jak zaczynać

Ostatnio sie zastanawiałem czy zaczynanie rozmowy "co słychać" może być denerwujące. Sam czasami krzywo patrze jak ktoś tak zaczyna rozmowe i odpisuje nieme "nic" , co zniechęca do dalszej rozmowy. Jak zaczynać z Wami rozmowę aby już na początku zachecic was do dalszej konwersacji? ;>
_________________
silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :)
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-12-28, 17:20   

Ale pytasz o koleżeńską pisanine, czy coś bardziej w stylu flirtu?
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

michauu

Stały User

d-_-b



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Gru 2011

Sk±d: co ze wsi?!

   

Wys³any: 2011-12-28, 17:56   

bardziej flirt
_________________
silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :)
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-12-28, 18:35   

michauu, to może bardziej lepiej się spotkać, niż flirtować pisaniem?
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-29, 19:11   

alpen. napisa³/a:

michauu, to może bardziej lepiej się spotkać, niż flirtować pisaniem?



Też mam podobny problem ;d Gość nie chce się spotkać, tylko pisać na gg, ale czy tak będziemy rozmawiać do końca życia? *-*
A co do rozpoczynania tej rozmowy, zwykle każdy zaczyna od 'co tam', na gg raczej nie ma takiej atmosfery jak w realu, kiedy już zmuszony/a jesteś coś powiedzieć, bo robi się drętwo :P Po prostu wyskocz już z jakimś tematem, albo jakimś pytaniem odnoście zainteresowań, szkoły albo pogody XD
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-29, 19:33   

może nie co słychać, ale jak Ci minął dzień, co dzisiaj porabiałaś, czy się wyspałaś, jak było w pracy/szkole?
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-29, 20:38   

Co wy chłopakowi za głupoty wkręcacie, przecież najpierw musi lepiej poznać się z dziewczyną przez neta właśnie, wy byście umawiały się z ludźmi, których prawie nie znacie?
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-12-29, 21:18   

amavisca napisa³/a:

Co wy chłopakowi za głupoty wkręcacie, przecież najpierw musi lepiej poznać się z dziewczyną przez neta właśnie, wy byście umawiały się z ludźmi, których prawie nie znacie?


to zależy, czy zna sie z dziewczyną tylko z internetu, czy sie troche kojarzą. osobiście chwalę sobie spotkania, nawet z osobami, które troche kojarze/poznałam przypadkowo zamiast pisaniny.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-30, 15:10   

amavisca napisa³/a:


to zależy, czy zna sie z dziewczyną tylko z internetu, czy sie troche kojarzą. osobiście chwalę sobie spotkania, nawet z osobami, które troche kojarze/poznałam przypadkowo zamiast pisaniny.



Ale jeżeli chłopak/dziewczyna nie wykazuje chęci spotkania, powiedzmy jesteśmy tylko na 'cześć' w szkole i na mieście, znamy się z widzenia, ale pisząc opowiadamy sobie wiele.. Odpuścić czy sie starać ?
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Dejav  

Stały User


Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-01-07, 12:07   

Jeśli chcesz Flirtować to nie ma innej rady jak się spotkać. Flirt to nie tylko gra słów ale też zachowań i mowy ciała, mimiki i tonu głosu, i to właśnie jest bardzo ważne, dużo ważniejsze niż pojawiający się tekst na gg. Popisać to sobie możesz po koleżeńsku, ewentualnie podtrzymując znajomość.

Same tematy do rozmów, które później "same się jakoś rozwijają" to po prostu wasze wspólne zainteresowania. I ty będziesz miał coś do powiedzenia i ta twoja koleżanka. Ewentualnie wspólne przeżycia (o ile jakiekolwiek miałeś z nią).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com