Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-05-16, 11:13   

czy nie o wiele prościej zarabiać na polskim portalu i wspierać polską gospodarkę?
część z Was już wie - www.inclick.pl - portal, który umożliwia w pełni legalne zarabianie uczniom i studentom. Wykonuje się proste prace zdalne (np. napisz artykuł, zagłosuj w badaniu) i za to dostajesz punkty. Moim zdaniem dobra alternatywa dla tych, którzy nie ogarniają sieci afiliacyjnych i innych tego typu cudów.
_________________
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-16, 15:17   

Jak byłem w okolicach wieku gimbazy, to u mnie wśród znajomych na topie był handel telefonami komórkowymi. Nie wiem czy teraz też panują takie trendy, ale z tego co pamiętam to można zarobić kilka stów na miesiąc, przy stosunkowo małej pracy.
P.S. Mówiąc handel nie mam na myśli oszustwa, tylko uczciwy obrót.
 

marek667

User


Do³±czy³: 07 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-12, 16:44   

Możliwości jest kilka na zarabianie w domu. Proponuje wpisać w wyszukiwarke hasło praca w domu i wyskoczy pare rozwiązań. Z mojej strony podam ci kilka sposobów patrząc na twoją sytuacje.
Jeśli mieszkasz na wsi zawsze jeśli masz nie daleko do pracy można dojeżdżać do miasta ;) Na te własnie ulotki. Ewentualnie u siebie w miejscowości możesz wywiesić sam kilka plakatów z tym w czym dobry jesteś np "Malowanie domów - Uczeń" Itp. Na pewno komuś sie przyda kolejna para rąk.
Jeśli masz dobre pomysły i jesteś kreatywny możesz zarabiać w domu np. Promując różne serwisy internetowe :) Sam niestety żadnych ci podać nie moge bo nie spełniasz akurat w moim wypadku granicy wiekowej. Powodzenia i Pozdrawiam
_________________
Czytałem regulaminu.
 

lilalila  

User

lilalila


ImiÄ™: Laura

Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Sie 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-08-23, 10:56   

Makabraa napisa³/a:

Masz dupe to se zarób. Nie,nie... Tak poważnie to ulotki wieś czy nie pieniądz jakiś dają Zobaz jak pojdzie z pracą u taty. Może akurat siądzie.



[reklama] to agencja pracy i szkoła w £odzi tam idź napewno coś Ci znajdą
_________________
lilalila
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-23, 11:35   

Pamiętam kiedy nie miałam pieniędzy, a były mi koniecznie potrzebne.
Sprzedałam złom, oczywiście za zgodą rodziców.
To były też stare akumulatory, rowery itp. Miałam tego mnóstwo w starym domu, jak i u babci.
Zarobiłam na tym ponad 1000 zł.
Przemyśl to.
Aha sprzedałam jeszcze swoje kolczyki, na przykład, które mi się już nie podobają, są nie do pary, a przy tym wartościowe. To samo tyczy się łańcuszków.
_________________
W miękkim futrze kota
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-08-23, 13:24   

fatymid napisa³/a:

Praca w internecie.
Znasz się na webmasteringu, grafice i pozycjonowaniu? 1000zł dziennie jak nic.



Hahahha. Twój czas pracy jest tak wysoko opłacany a masz go, żeby wchozdzić się tym pochwalić na e-młodych? :)
 

mrkiniu

User


Do³±czy³: 12 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-13, 14:44   

Obejrzyj sobie film - link w stopce.
Praca wymaga czasu, ale gra jest warta świeczki.
_________________
Nie mów o tym swojemu mężowi...
 

Diawol  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lis 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-11-26, 23:32   

Korzystanie z takich systemów to w 99% przypadków - ściema. Wiem, że nie zabierają dużo czasu ale i tak go szkoda. Polecam szukanie zleceń na wykonywanie drobnych rzeczy (chyba że potrafisz coś większego zrobić). Dla przykładu może to być zakładanie blogów pod zaplecza pozycjonerskie (ja za 10 blogspotów, tumblrów, konto google i profil g+ dostałem 13 zł), ale to bywa problematyczne. Inna opcja to pisanie tekstów, tzw. precli - ich jakość dla czytelnika jest znikoma, ale trzeba np. 3x użyć frazy "kredyt hipoteczny". Czytasz co to w ogóle jest, albo wiesz i piszesz... Za takie wodolejstwo na 1000 znaków idzie dostać nawet 1,50 zł. Jak nabierzesz wprawy zajmie ci taki 6 minut (10 x 1,5 = 15 zł, więc nawet 1 zł było by ok.)
 

lolek112

User


ImiÄ™: Marek

Wiek: 35

Do³±czy³: 24 Wrz 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-12-08, 20:31   

W tym wieku to ulotki, zbieranie owoców lub warzyw i w sumie zamyka się koło...
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-12-09, 20:24   

Koło domu mam skup złomu, to jedyna firma która u nas prosperuje. Dużo młodych wozi miedź, aluminium stal.
Młodzi za 50 zł spisują umowy na kupno auta, które potem ktoś wyrejestrowuje a auto pocięte idzie na złom.
Sam tam zaglądam, ostatnio były szafy sterownicze, z których wymontowałem bdrogie rzeczy płacąc po 2 zł/kg.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com