Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mr Snowy

User


Do³±czy³: 03 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-03, 21:12   Jak zarobić?

Mam 14 latA więc chciałbym kupić nowy komputer, potrzebuje ~1500 zł (rodzice coś też dadzą) i musze zarobić :D chciałbym komputer kupić gdzieś do października. I jak zarobić ... :( czasem w weekend zarobie 200 zł ale nie za często, tata powiedział że na wakacje jak będzie praca u niego to mnie weźmie ;d Ale co dalej... Ulotki odpadają,(wieś) praca w domu jak i dla sąsiadów również myślałem o zbieraniu truskawek itp. ale nie wiem jak wyjdzie :d doradzcie coś ;d (stan konta : 0 zł) (kieszonkowe : 40 zł miesięcznie) D:
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-03, 21:27   

Masz dupe to se zarób. Nie,nie... Tak poważnie to ulotki wieś czy nie pieniądz jakiś dają Zobaz jak pojdzie z pracą u taty. Może akurat siądzie.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Mr Snowy

User


Do³±czy³: 03 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-03, 21:55   

Chodziło mi o to z wsią że nie ma u kogo roznosić tych ulotek (firmy)
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-05-03, 22:22   

no coz, na wsi nie ma zbyt wielu okazji zeby zarobic, szczegolnie w tak mlodym wieku. moze popytaj czy nigdzie cie nie zatrudnia przy zbiorach albo w gospodarstwie? o, albo poszukaj zlomu, zeby oddac do skupu, z tego tez jakis grosz by byl
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-05-03, 22:36   

¯artujesz? To właśnie na wsi można spokojnie pracować w tym wieku. I wiem to z autopsji. Tam zawsze jest potrzebny ktoś do zbioru truskawek, wiśni, śliwek, pomidorów, ogórków, czy żniw. Wystarczy się zakręcić.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-05-03, 22:58   

W wakacje na zbieraniu tabaki można nieźle zarobić. Do 80zł dniówka.
_________________
There can be only one
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-05, 00:00   

Popytaj w zakładach w okolicy, jakichkolwiek. Czasami można znaleźć coś drobnego i choć może z tego wielkich pieniędzy nie ma, to zawsze lepsze to niż nic.
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-05-10, 11:23   

pójdź np. do lokalnego sklepu spożywczego, kulturalnie przedstaw się i zapytaj czy nie potrzebowali by jakiejś pomocy. Kto pyta nie błądzi ;)
_________________
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-05-10, 22:14   

Dokładnie, praca do ciebie sama nie przyjdzie, to ty musisz się o nią postarać. Najlepiej pochodź i po prostu popytaj. Młody wiek w twoim przypadku nie będzie zbyt wielkim atutem, ale jakieś drobne prace dla 14-latka zawsze się znajdą. Powodzenia :-D
 

fatymid  

Stały User



Do³±czy³: 09 Maj 2011

Sk±d: Ziemia

   

Wys³any: 2013-05-11, 11:38   

Praca w internecie.
Znasz się na webmasteringu, grafice i pozycjonowaniu? 1000zł dziennie jak nic.
 

ihateyou123  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-14, 14:15   

Ja się bawię w różne strony z reklamami, dużo czasu mi to nie zajmuje, a zawsze jakieś tam grosze wpadną. Podam Ci tu te, z których ja korzystam. W żadnym wypadku nie robię tego, żeby coś zareklamować, po prostu chcę pomóc.
http://sejfik.com/pages/i...fid=ihateyou123
http://www.clixsense.com/?5308674
http://www.ryobux.com/?r=ihateyou123
http://centrumreklamy.com...fid=weronika812
http://pulsreklamy.pl/pag...fid=weronika812
http://www.surf.fenka.pl/polecam,ihateyou123.html
https://wad.ojooo.com/index.php?ref=ihateyou123
Niektóre nie są polskie, ale nie ma się czego bać, tam też można zarobić tylko, że w dolarach, a potem przelać to na PayPal. Fajne jest to, że w niektórych wystarczy włączyć autosurf'a i samo nam się zarabia, a my w tym czasie robimy sobie coś innego na kompie. Na jednej może się koksów nie zarobi, ale na kilku już można coś uzbierać, wiem, bo sama tak zarabiam już od dłuższego czasu, więc gdybyś był chętny i wykorzystasz to to cieszę się, że mogłam pomóc :-) Powodzenia :-)
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-14, 16:35   

@up: Powiedz szczerze ile na tym można zarobić i w jakim czasie. A Ty przypadkiem dzięki kliknięciom na podane linki nie zarabiasz?
 

ihateyou123  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-14, 17:08   

Ile zarobisz to zależy ile czasu temu poświęcisz, czy będzie Ci się chciało robić płatne zadania, za które jest chyba najwięcej kasy (mnie się ich nie chce robić :-D ). Nie zarabiam, gdyż nie jestem jakimś administratorem tych stron tylko zwykłym użytkownikiem. Mam tylko tyle z tego, że będę Waszym polecającym, to wszystko, więc to nie jest żaden przekręt ani reklama, wspominałam wcześniej :-/
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-14, 18:00   

Też się kiedyś w to bawiłem i z tego co pamiętam to zwykli użytkownicy właśnie na polecaniu mogą zarobić. Wiadome jest, że suma jaką można zarobić jest zależna od poświęconego czasu, ale wiem także, że za te reklamy, to lecą czasami setne części groszy więc zarobienie przynajmniej 10$ to kwestia miesięcy, a nie tygodni czy dni. Dodatkowo jeszcze mi komputer zamulało, ale to osobna kwestia. Fakt przekręt to nie jest, ale to nie oznacza, że można na tym zarobić porządne pieniądze. Z doświadczenia nie polecam takich zabaw.
 

ihateyou123  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-14, 18:40   

Aby zwykły użytkownik mógł zarobić na poleconych musi sobie stworzyć siatkę poleconych, a ja się nie bawię w takie rzeczy, bo za dużo pracy, by mnie to kosztowało. Nikogo nie nakłaniam do rejestracji na tych stronach, podałam je jako przykład i napisałam, że JA Z NICH KORZYSTAM, a polecam ogólnie tą metodę zarobku, można sobie w łatwy sposób znaleźć inne strony. Co do kwestii zarabiani to widocznie robiłeś to nieumiejętnie, bo mi się jakoś udaję zarobić więcej niż "setne części groszy" i nie zarabiam 10$ przez kilka miesięcy. Nigdy nie zamuliło mi komputera, może pora zmienić komputer...No cóż, każdy może mieć swoje zdanie i ja szanuję Twoje zdanie, choć nie zgadzam się z nim.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com