Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

joanna0011  

User


ImiÄ™: Joanna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 09 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-09, 15:15   jaka szkoÅ‚a?

Jestem w 3 klasie gimnazjum do jakiej szkoły mam iśc lepiej do technikum czy liceum?
Jezeli skończe liceum to potem co trzeba zrobic żeby pracowac?
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Co mam robic?
chciała vym pracowac w urzedzie lepiej iść do ekonomicznego czy na administacje?
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-09, 17:29   

Na administracjÄ™.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-01-09, 20:09   

Cytat:

Jezeli skończe liceum to potem co trzeba zrobic żeby pracowac?



Mieć plecy :P Po LO jesteś nadal nikim, jeśli nie planujesz iść na studia to wybierz technikum.
 

Szejkula  

User


ImiÄ™: Sandra

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Sty 2011

Sk±d: Tomaszó Maz

   

Wys³any: 2011-01-29, 16:48   

Cześć Jestem Sandra i chodzę do 1 klasy Gastronomicznej o profilu Technik ¯ywienia i Gospodarstwa domowego .
Tak samo jak Ty miałem ten sam problem z wyborem szkoły i z decyzją co lepsze Technikum czy Liceum .
Oczywiście Technikum jest lepsze po 4 latach masz zawód , maturę i prace .
a po Liceum tylko maturę i zawodu żadnego nie ma .
Jeżeli masz zainteresowania w kierunku pracy w urzędzie to oczywiście Technikum Ekonomiczne jest dobrym rozwiązaniem .
Moja siostra jest bo ukończeniu tego technikum więc jak jeszcze chciałabyś coś więcej na temat tego kierunku wiedziec pytaj a na pewno odpowiem
 

Inspiracjaa  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 20 Sty 2011

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2011-01-29, 17:03   

wszyscy tak chwalicie technikum a to wszystko tylko paplanina.
Po liceum możesz iść na rok do szkoły policealnej i masz zawód i wyjdzie na to samo co gdybyś poszła do technikum a jeżeli wybierzesz technikum które nie będzie związane z twoją pracą to będziesz się uczyć bez sensu nie potrzebnych ci przedmiotów.

LICEUM RZ¡DZI!!
_________________
Miłość każdego dnia.
Wierność każdej nocy.
Zaufanie przez całe życie.
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-29, 17:44   

Ja popieram LO. Lepiej wybrać później, zrobić więcej szkół, niż prosto z mostu wybierać zawód, i na tym koniec. Po LO jest więcej możliwości.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 18:45   

Klaudia121121 napisa³/a:

Ja popieram LO. Lepiej wybrać później, zrobić więcej szkół, niż prosto z mostu wybierać zawód, i na tym koniec. Po LO jest więcej możliwości.



Jasne, mając tylko w ręce "zdaną" maturę. Po Technikum masz "maturę i zawód" jeśli zdasz, wiec nie wiem czy LO się bardziej opłaca.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-29, 19:14   

^byku93 napisa³/a:

Jasne, mając tylko w ręce "zdaną" maturę. Po Technikum masz "maturę i zawód" jeśli zdasz, wiec nie wiem czy LO się bardziej opłaca.



Tak,ale wiele osób nie interesują kierunki dostępne w technikach.Poza tym to jest zmarnowanie roku,jeśli jest się pewnym,że chce się iść na studia,dodatkowo w liceum łatwiej jest zdobyć wiedzę ogólną.A w technikum trzeba się skupić na zawodowej i ogólnej...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com