Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kruszynaka

User


Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-08, 21:08   Jakie miejsca lubicie w waszych miastach?

Hej! Nie wiem, czy taki temat pojawił się już tutaj. Od niedawna mieszkam z rodziną w Poznaniu. przenieśliśmy się z miejscowości, gdzie znałam wszystkie ciekawe miejsca. Tu zaczynam od początku. Napiszcie mi jakie miejsca (restauracje, puby, dyskoteki) lubicie w waszych miastach (oczywiście w Poznaniu też). Przyda się też podczas podróży :) Z góry dzięki za pomoc

kruszynaka
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 21:12   

Na wstępie poradziłbym Ci odwiedzić stadion Lecha Poznań :hyhy: Zwiedzałaś już Ratusz? Pewnie tak, skoro mieszkasz w Poznaniu od niedawna.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Nonsens  

Stały User



Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-08, 21:22   

Kraków
Najbardziej lubie chyba Zakrzówek i bulwary wiślane. Podoba mi się też most Piłsudskiego. Do restauracji nie chodzę więc ciężko mi powiedzieć, ale za to Zapiekanki u Endziora na Kazimierzu wymiatają. :) Puby, wstyd się przyznać ale ostatnio często bywałem w Materii na Placu Szczepańskim.
_________________
There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society, where none intrudes,
By the deep sea, and music in its roar:
I love not man the less, but Nature more,
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-01-08, 23:38   

Odwiedź w Poznaniu oś. Piątkowo, podobno grube melanże tam są.

U siebie w miejscowości upodobałem sobie kilka klubów, pubów, no i park gdzie w lecie można wytrzeźwieć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Juzek  

Wymiatacz


Do³±czy³: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2011-01-08, 23:58   

Heh, Straho, PiÄ… PiÄ… ;)
To chyba właśnie tam jest klub Maxima czy coś takiego i z tego co wiem to tam baluje poznańskie rap-podziemie. Ale to nie jest w 100% potwierdzone info. ;)
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-01-09, 00:47   

Miejscowe, po częsci zapomniane bary. Ten klimat, Ci przyjaciele... ach, to jest to!
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

kruszynaka

User


Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-09, 10:10   

Macie rację, miejscowe, zapomniane kluby... eh. Doświadczyłam tego na święta, gdy pojechaliśmy do rodziny i spotkałam w małym miejscowym klubie wszystkich dawnych znajomych... Ostatnio byłam z koleżankami na starówce w Poznaniu. Mijałyśmy wiele restauracja klubów i dyskotek. Tylko za bardzo nie wiem teraz gdzie bym się mogła wybrać. Piątkowo trochę daleko, ale tam chyba raczej domówki, co?
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-09, 11:06   

Lubię rynek, parki, księgarnie
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

kruszynaka

User


Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-10, 10:07   

Na stadion Lecha muszę pojechać, bo słyszałam, że fajnie to wygląda :) Byłąm też na Cytadeli, ale zimą, więc czekam do wiosny na kolejny spacer. Stary Rynek ogólnie mi się podoba, ratusz też :)

[ Dodano: 2011-02-05, 09:53 ]
byłam na stadionie Lecha, i mieliście rację, warto. Robi wrażenie. Nawet znalazłam chłopaka w Poznaniu :) Wczoraj zaprosił mnie na Walentynki do pierogarni przy Wrocławskiej. Sama jetem ciekawa, jak będzie. Chłopak jest fantastyczny : D
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-07-09, 19:08   

''Biesiadowo'' taka niepozorna pizzerio-knajpa, fajny klimat tam panuje.
Fontanny na rynku.
Zalew.
Budka z kebabami (bodajże Ali-baba)niedaleko szpitala hmm... tylko tam robią takie pyszne kebaby wegetariańskie.
_________________
Aby zaspokoić potrzeby większości ludzi potrzeba seksu i alkoholu. Do zaspokojenia moich potrzeb wystarczy motocykl.`Zetka`
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-10, 12:39   

BibliotekÄ™ najbardziej, kocham ten klimat. Poza tym to tylko bar z kuchniÄ… orientalnÄ… lubiÄ™. No i Pizzerie Fresco z genialnym wystrojem. Reszta jest straszna.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-07-10, 13:36   

Dwa sympatyczne, ciche parki, zalew wodny, dwie kawiarnie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-07-11, 12:44   

W Jaworznie lubię las, hałdę na £ubowcu. Pewien zaułek wśród gąszczy, który służy piwnym spotkaniom i wielogodzinnym rozmowom. Opuszczony ośrodek wypoczynkowy, Sosinę, opuszczoną cementownie, Ciężkowicę, sale prób.. Czyli każde miejsce, które wiąże z Nim.

W Elblągu, wszystkie miejsca nierozerwalnie związane z moim dorastaniem. Szczególnie jednak stajnię, w której pracowałam, salę taneczną, w której tańczyłam przez większość mojego dotychczasowego życia. Jednak nade wszystko wielbię pewną miejscowość oddaloną od 40 km od mojego miasta z małym domkiem i ślicznym jeziorem...
_________________
Drugs&hugs.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-07-11, 13:39   

W Bytomiu lubię takie małe jeziorko, nad które chodzę, gdy chcę zostać chwilę sama, mam coś do przemyślenia, poukładania sobie w głowie, lubię most, nad którym urządzało się posiadówki, lubię główną ulicę przy dworcu i mnóstwo tych miejsc, z którymi wiążą się przyjemne momenty mojego życia.

W Jaworznie uwielbiam całe Podłęże, las, gdzie tyle spędziło się wieczorów na pogaduchach przy winie i piwie, park, Alibi, Leopold, całe centrum z tymi pokręconymi ulicami, do których nie potrafiłam się przekonać - wszystko, wszystko jednym słowem. Poznałam to miasto dopiero trzy lata temu, a już traktuję je jak swoje.
_________________
meow
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-19, 09:12   

Całą Warszawę uwielbiam, jest najpiękniejszym miastem i za nic nie zamieniłabym jej na nic innego. Szczególnie uwielbiam plaże po prawej stronie Wisły, miejsca związane z moim dzieciństwem, Pola Mokotowskie od strony ul. Banacha, ul. Kozią na Krakowskim Przedmieściu, a także las niedaleko którego mieszkam i pobliskie podwarszawskie miejscowości.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com