Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-09-27, 16:37   

Harder_Girl napisa³/a:

No miałam tez talenty fryzjerki np. Stanie nad koszem i obcinanie sobie grzywki :D

też tak robiłam, ewnego razu posunełam sie dalej i ocielam cale włosy xD
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-27, 19:05   

Lena napisa³/a:

ewnego razu posunełam sie dalej i ocielam cale włosy xD

to niezle:D haha.. przypomniało mi sie jak to kiedyś tez ogoliłam sobie jedna brew.. nalepiłam se plaster i udawałam ,ze sie skaleczyłam hahaha
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-27, 19:10   

Ja zawsze miałam długie włosy....i kiedyś mi się guma przylepiła do nich (chyba siostra mnie rzuciła nią)
Musiałam wtedy ściąć piekne włosy tak na krótko.... a ryczałam wtedy jakby mnie zabijali...
A najgorzej mama miała ze mną jak mi wypadły mleczne zęby dwie jedynki.... płakałam niemożliwie (no bo taka szczerbata chodzić wstyd)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-27, 19:59   

hah coś mi przypomniałyście ^^
jak miałam z 5 lat, to podobno nigdy nie dałam sobie zrobić na głowie jakiejś porządnej fryzury "bo zawsze ja czesałam się lepiej" w każdym razie tak myślałam ... xD dopiero w zerówce pozwoliłam uczesać się w jedną piękną kitkę (na czupku głowy...xD) Jednak, w tym okresie przyszła mi do głowy pewna myśl, podobno zamknęłam się w pokoju, wzięłam nożyczki i wyciełam sobie ze środka włosów większe pasmo, i ułożyłam z nich na kartce obrazek xD i polepiłam klejem xD Jak moja mama to zobaczyła to omało zawału nie dostała ... xD wzięła mnie do fryzjera żeby jakos to zamaskował ... xD z tego okresu zostało mi tylko kilka zdjęć w "modnej" fryzurze ..

nie ma to jak inwencja twórcza, prawda?
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-09-28, 14:54   

aaa.. w pierwszej klasie podstawowki w ławce siedzialam z kolega z osiedla, na ostatniej ławce oczywiscie xD przed nami siedziala dziewczyna która miała taaaki długi warkocz i zawsze nim zarzucała co nas niezmiernie denerwowałoi pewnego dnia obcielismy jej warkocz przy samej frotce... jesssu jaka afera była :roll:
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-28, 15:55   

Jeśli chodzi o włosy- do 2 roku życia byłam łysa. Dosłownie. Zero włosów, jakieś blond kłaczki na glacy. Ale był plus- wszędzie mnie przepuszczali z mamą- w sklepie, u lekarza... Myśleli, że jestem śmiertelnie chora :) Okropnie to wyglądało, łysa dziewczynka w sukience. Nawet za chłopaka nie szło mnie wziąć, tylko za chorą...:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Extremal

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-03, 22:10   

Cóż, skoro inni się rozpisali, to ja też rzucę światło na "mroki mojej przeszłości":D:D

Okresu 1-5 lat nie pamiętam w ogóle, jedynie co z jakichś kaset video czy opowiadań mamy/taty. Od urodzenia jestem wyjątkowo spokojny.

Dalej była szkoła podstawowa, którą wspominam jako najgorszy etap mojego życia.
Po pierwsze wiązało się to z brakiem koncentracji na lekcjach, wielkimi problemami z matematyki i konfliktami z nauczycielką z polskiego. Bardzo, ale to bardzo źle wspominam ten okres, dopiero w 6 kl. SP zmieniłem szkołę na lepszą, ale to i tak okres szkoły podstawowej był dla mnie zły.

Większe zmiany nastąpiły w gimnazjum, po raz pierwszy w życiu zacząłem osiągąć sukcesy w szkole, zacząłem rozumieć matematykę, a z polskiego miałem już wysoki poziom.

Po gimnazjum - LO, profil prawno-językowy - radzę sobie dosyć dobrze.
Historia mojego dzieciństwa urywa się w maju 2008 - 18 lat. Od tego momentu prawnie przestaje być dzieckiem i zostaję osobą dorosłą:P
 

Cordis  

User



ImiÄ™: Radek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 21:46   

Ja jak byłem mały to byłem bardzo "edukacyjnym" dzieckiem, wszystko mnie interesowało, encyklopedie, programy w komputerze które uczyły, jakieś atlasy i te wszystkie, całkiem co innego niż teraz, wypominają mi to do dziś ;]
_________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 21:47   

Ja byłem bardzo złym dzieckiem dożartym bachorem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-02, 22:33   

niby byłam grzeczną wzorową uczennicą, a po kątach bawiłam sie z kolegą w lekarza;p.
Miałam śliczne loczki, zawsze byłam bardzo strachliwa i krzykliwa.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-03, 04:42   

Strasznie spokojna byłam w domu a jak już wyszłam na podwórko pobawic się z dziecmi to już różne głupoty mi do głowy przychodziły. Wtedy dopiero pokazywałam różki.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-12-03, 08:48   

ja byłam dzieckiem ponoć nie do wytrzymania :mrgreen:
wstyd był ze mną wyjść na spacer, bo jako 4 letnia dziewczynka klnełam i obrażałam wszystkich ludzi jacy tylko na mnie spojrzeli :mrgreen:
no i byłam ruchliwa. Wszędzie było mnie pełno i lubiałam na sobie skupiać uwagę innych ;-)
Miałam tylko 1 koleżanke, ale za to mnóstwo kolegów, których w 1 klasie pobiłam patykiem i wzywali moją mame do szkoły :mrgreen: Ogólnie to za bójki w podstawówce często ją wzywali :mrgreen:
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-03, 14:33   

Powiem krótko: Strasznym :mrgreen:
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-12-03, 16:16   

ze mną nie było tak źle xD
jak byłam maluśka, to podobno już mówiłam, że zostanę pisarką. zostało mi to do dziś ;]] w moim bloku były tylko 3 dziewczynki mniej więcej w moim wieku i reszta chłopaków. więc jakby nie było, trzymałam się razem z chłopakami. zostało mi to do dziś, wolę towarzystwo chłopaków niż dziewczyn. ale żeby nie było, że jestem jakąś chłopczycą ;)
w podstawówce byłam wzorową uczennicą, taką co mamusia ją ubierała i zaplatała warkoczyki. no, może nie zawsze, bo pod koniec piątej klasy zrozumiałam, że coś jest nie tak ^^. taka jakaś cicha byłam, na każdej lekcji pisalam te swoje głupie opowiadania. izolowałam się od klasy, jak tylko się da. dziwi mnie fakt, że i tak mnie lubili.
w gimnazjum jestem inna. nadal izoluję się od klasy, ale to dlatego, że nie pasują mi ci ludzie, a nie dlatego, że nie potrafię nawiązać znajomości. mam wiele przyjaciół spoza szkoły i to z nimi tworzę zgraną paczkę.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-03, 17:18   

Ja podobno jak miałam jakieś 4 lata również wyciełam sobie włoski. Na zdjęciach wyglądam jak mały chudziutki chłopczyk ;-) Klęłam okropnie. Jak poszłam do przedszkole było zupełnie inaczej: grzeczna, wzorowa uczennica i nawet dłuższe włoski miałam ;-) Mama mi wypomina, że jak byłam mała uwielbiałam porządek, wszystko miałam na właściwym miejscu, a teraz hehe lepiej nie pisać ;-) a no i teraz jestem bardzo szczuplutka i wszyscy mi mówią, że mi chyba jedzenie zbrzydło jak mała byłam :-P
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com