Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-12-03, 18:11   

co Wy macie z tymi włosami? xD ja tam moich nigdy nie obcinałam, ani nic. ale za to lubiałam buty na obcasie mojej siostry. matko. co ja z nimi wyprawiałam. raz pomalowałam jej białe szpilki w jakieś pseudokwiatki. gdy sobie przypomnę jej krzyk, to do tej pory się tego boję ^^
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

KoR_Ne!ja^^  

Stały User

Religijna dziwka



ImiÄ™: Kornelia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 06 Gru 2008

Sk±d: £od¼

   

Wys³any: 2008-12-07, 01:08   

z tego co opowiadają mi rodzice to byłam straszna. Cały czas płakałam jaki mi nie chcieli czegoś kupić i biłam dzieci. Oprócz tego lubiłam kosmetyki mojej mamy... I zawsze szukałam nowych wrażeń... Kiedyś umyłam zęby wodą utlenioną... pomyślałam że jeśli tą wodę leję się na jakąś ranę i powoduję że zakażenie sie nie dostanie... to powinna robić takie cuda również z zębami... będą one wiecznie białe i nie będą się psuły. Jaka ja byłam głupia. Porażka
_________________
Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań
To trzyma za ręke jak prawdziwy mężczyzna
Ja jak mała dziewczynka sie poddaje posłusznie
Jak zawoła to przyjdę jak rozkaże to pójdę
 

£yżwa  

Stały User

łyżwy? blee


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2008-12-13, 15:14   

Ja cały czas płakałam. Gdzie rodzice nie poszli jak w ryk i musieli wracać do domu. Generalnie długo mi się to trzymało. od niedawna stałam się troszkę "twardsza" ale i tak jestem wrażliwa.
A jakim słodkim dzieckiem byłam możecie zobaczyć w foto albumie :P
_________________
"...jutro gdy zabraknie poezji.."
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-13, 16:30   

Takim sobie. Nie byłam specjalnie spokojna, ale kiedy trzeba było potrafiłam być aniołkiem.
Bawiłam się samochodami i ogólnie raczej chłopczyca ze mnie była.
We fryzjerkę się nie bawiłam, zębów wodą utlenioną nie myłam, tego typu eksperymentów nie przeprowadzałam :}
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:28   

Ja jadłam maśc na komary, obcinałam włosy babci, biłam się w przedszkolu o motorek z takim Filipkiem... :D Nienawidziałam rajstop i butów wiązanych na sznurówki.
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-13, 23:58   

Amaya napisa³/a:

butów wiązanych na sznurówki.

O ja też. Pamiętam jak się uczyłam wiązać na wrotkach xD
Zdenerwowałam się, bo mi nie wychodziło i walnęłam siostrę ciężką wrotka :mrgreen:
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-14, 19:40   

Haha :D A ja potrafiłam wiązac buty tylko musiałam miec bardzo ale to bardzo mocno ściśnięte nogi bo moim zdaniem jak były zawiązane lekko to by spadly;d
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-15, 16:28   

Lubiłam swoje zabawki , miałam niewidzialnego przyjaciela Robina :mrgreen: miałam też dużo przyjaciół hm..tych bardziej rzeczywistych :-D
¦migałam z kolegami na deskorolce i rolkach ,aż nie złamałam sobie ręki i dostałam dożywotni zakaz od mamy ,ale do dziś wiąże się z tym mnóstwo opowiadań :-P
A tak , to byłam słodką małą blondyneczką , która sepleniła :-P i tańcowała , o pamiętam ,że miałam bzika na punkcie koni :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-16, 17:41   

Haha :P a ja będąc mała miałam swój świat. Byłam zamknięta w sobie. Nie lubiłam rozmawiać. Też się bawiłam z niewidzialnymi przyjaciółmi :PP
tak w wieku 9 lat znalazłam kumpli ( bo koleżanek nie miałam) to troche się bardziej rozkręciłam. Z dzieciństwa pozostał mi Mój własny, intymny świat :P JUż nie jestem tą spokojną dziewczynką, która nie sprawiała żadnych problemów mamusi i tatusiowi. A to, że z cłopakami się lepiej dogaduję to mi do dzisiaj zostało ;)
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-16, 17:52   

Mała nieznośna Karolinka :> Wszystkim przeszkadzałam, o wszystko pytałam wszystko dotykałam i wszędzie chciałam wejść.

Zostało mi do dziś. ^^
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 00:00   

Odstawałem od innych. Nie byłem w "schemacie". Spokojny, cichy z boku. Gdy wszyscy strzelali dziewczynom ze staników mnie jakoś to nie ciągnęło. Patrzyłem na innych moich "znajomych" z politowaniem i zastanawiałem się jak można być takim kretynem. Gdy była mania na palenie i picie ja co? Nawet nie pomyślałem o tym. Za co oczywiście byłem "tępiony" bo... "On jest inny, on nie pije, on nie pali to nie nasz! Kijem go kijem!".
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-19, 02:07   

Sagad, albo jesteś, albo będzie gwałcicielem, i alkoholikiem...


Takie zasady...:/
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 12:19   

A po czym to dadexix poznajesz, co?
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-19, 12:26   

dadexix napisa³/a:

Sagad, albo jesteś, albo będzie gwałcicielem, i alkoholikiem...



Gwałciciel? Alkoholik? A niby czemu? Dlatego, że miał i ma swoje zasady? Nie robi czegoś, tylko dlatego, że wszyscy tak robią?
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 12:26   

dadexix napisa³/a:

Sagad, albo jesteś, albo będzie gwałcicielem, i alkoholikiem...



Taaa... lubię pić ale po jednym piwie :P Nigdy jeszcze nie zalałem się w trupa. W rodzinie nie mam alkoholików (alkoholizm bierze się z genów po części, po części z psychiki). Więc oszczędź swoich psychologicznych gadek bo nie jestem w "schemacie" XD

Molestować kobiet nie molestuje ani nie molestowałem :P no chyba że za zgodą dziewczyny z którą aktualnie byłem :P
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com