Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:01   Jedzonko :)

http://doza.o2.pl/?s=4097&t=11566

Co powiecie na ten temat?
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Zalewa  

Stały User

King of Disco



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:11   

Pije mleko codziennie od 6 roku zycia na sniadanie...
Jestem tym troche zszokowany :-o .
Zastanawiam sie czy dalej jesc platki z mlekiem...
_________________
;)
 

Erotis  

User


Do³±czy³a: 24 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:23   

Cóż, na coś trzeba w życiu umrzeć ;)

To że jedzenie które spożywamy jest pełne trucizn było wiadomo od zawsze.
Niestety nie żyjemy kilka dekad wcześniej, byśmy mogli odżywiać się naturalnie i zdrowo.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:27   

Erotis napisa³/a:

Niestety nie żyjemy kilka dekad wcześniej, byśmy mogli odżywiać się naturalnie i zdrowo.



W jakimś artykule czytałam ostatnio, że tradycyjna, polska kuchnia sprzed XX wieku mogłaby zabić dzisiejszego człowieka xD
 

Erotis  

User


Do³±czy³a: 24 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:32   

Gadanie. Gdyby dajmy na to w XVIII, XIX wieku poziom medycyny byłby taki jak dziś to wszyscy ludzie dożywaliby sędziwych lat.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:34   

Ostia napisa³/a:

Erotis napisa³/a:

Niestety nie żyjemy kilka dekad wcześniej, byśmy mogli odżywiać się naturalnie i zdrowo.



W jakimś artykule czytałam ostatnio, że tradycyjna, polska kuchnia sprzed XX wieku mogłaby zabić dzisiejszego człowieka xD



Ta? A co powiesz o plemionach odciętych od świata? Oni od kilkuset lat jedzą tak jak jedli ich przodkowie. To co złapią, wyhodują to jedzą. ¯yją? ¯yją i to znacznie dłużej od nas. Jedynie co ich wykańcza to choroby z uwagi na brak dostępu do aptek ale np. w lasach tropikalnych, mają własne apteki. Bo większość naszych leków jest robiona właśnie z tamtejszych roślin.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:37   

Cytat:

Ta? A co powiesz o plemionach odciętych od świata? Oni od kilkuset lat jedzą tak jak jedli ich przodkowie. To co złapią, wyhodują to jedzą. ¯yją? ¯yją i to znacznie dłużej od nas. Jedynie co ich wykańcza to choroby z uwagi na brak dostępu do aptek ale np. w lasach tropikalnych, mają własne apteki. Bo większość naszych leków jest robiona właśnie z tamtejszych roślin.



Nie interesują mnie plemiona, które od setek lat żyją tak samo, jedza to samo i umierają na to samo. Chodzi mi o porównanie układu pokarmowego człowieka z XXI wieku i takiego z np. XVIII, kiedy jedzenie całkowicie inaczej wyglądało. Zresztą, widać to na przykładzie dzieci - daj dziś niemowlakowi świeżego mleka od krowy, to w najlepszym wypadku dostanie alergii, chociaż jeszcze 20-30 lat temu nasi rodzice wychowali się właśnie na takim mleku i nic im nie było. Delikatniejemy xD
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:38   

Ja nigdy nie piłam mleka. Ostatnio zaczęłam, żeby przytyć, ale nie wiem czy nie przestać, bo po mojej ostatniej tygodniowej kuracji wyskoczyły mi pryszcze.
Mleko samo w sobie nie jest złe (jeśli chodzi o smak). Mnie w dzieciństwie karmiono od kozy, albo krowy, takim świeżo wydojonym, jeszcze ciepłym. Zbierało mi się na wymiony na samą myśl, że 5 minut wcześniej znajdowało się w dojkach jakiegoś zwierzęcia:).

tu takie 2 linki:
http://www.toptomysl.pl/p...tyNabialu&ID=64
http://www.poranny.pl/app...WKL01/562837071
Chyba nie można do końca powiedzieć czy mleko jest zdrowe czy jednak nie. Jak każdy produkt ma swoje zalety i wady.
Każdy powinien dokładnie czytać etykiety.
Wczoraj miałam cholerną ochotę na coś pomarańczowego do picia. Przeszukałam pół oszołoma (Auchan) i nic nie mogłam znaleźć. Wszystkie hopy, jupi, 3 pomarańcze od Zbyszko mają w sobie aspartam. Jedynie Mirinda była czysta. Dwa razy droższa, no cóż.. za zdrowie się płaci. Nie mogłam znaleźć małej butelki, więc kupiłam wodę o smaku pomarańczowym od żywca. Na punkcie napojów mam straszną manię. Teraz nawet gumy do żucia sprawdzam, bo tam też można znaleźć aspartam.
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 14:11   

Przecież coś jeść i pić trzeba :) a poza tym teraz nie ma produktu który nie byłby zaopatrzony w choć trochę chemii. Nauczyciel mówił że nawet niektóre wody mineralne (np. ¯ywiec) nie są dla nas dobre... Nawet obsesyjne jedzenie produktów tych "naturalnych" może być niezdrowe... :))
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-18, 11:25   

Ja powiem tak. Jedzmy co chcemy jak chcemy i ile chcemy bowiem na coś trzeba umrzeć <--- powiedziałem tak do sprzedawczyni w lecie kupując najtańsze papierosy w żabce.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com