Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pelikan

User


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-05, 22:42   Jestem ekshibicjonistÄ…...

Witam,
Jestem 17-latkiem i od jakiegoś czasu mam pewien krępujący problem. Mianowicie podnieca mnie masturbowanie się przed przypadkowymi dziewczynami. Sprawia mi to przyjemność, towarzyszy temu uczucie dużego podniecenia i zastrzyk adrenaliny, który dostaje w momencie gdy to robie. Np gdy widzę jakieś fajne rówieśniczki, które siedzą na ławce na osiedlu czy w parku, wtedy już odczuwam wewnętrzną chęć zrobienia tego i tą adrenaline, więc siadam albo staje gdzieś blisko, zsuwam lekko spodnie tak, żeby moje przyrodzenie prezentowało sie w całości i zaczynam jechać na ręcznym. Kiedy widzę ich zainteresowanie, słysze komentarze, śmiechy itd jestem w niebowzięty. Mam tak juz od gimnazjum. Bywało nieraz, że w wakacje jak było ciepło i ładna pogoda wychodziłem na caly dzień i tak krążyłem po osiedlach, parkach itp. obnażając się przed anonimowymi widzkami, na sam koniec dochadząc przed ostatnimi wybrankami. Już na niektórych osiedlach dziewczyny mnie poznają i jak mnie widzą to krzyczą "zwal sobie konia", albo miałem takie akcje, że podbiegały do mnie i chciały pogadać, czego ja juz nie miałem odwagi, bo za bardzo się wstydziłem tego co zrobiłem na ich oczach wcześniej, jednak strasznie mnie to nakręca i potem sobie takie akcje odtwarzam w głowie robiąc sobie przy tym dobrze. Czasami mam potem wyrzuty sumienia, a czasami nie, po prostu czuje się spełniony i wracam do mojej normalnej części życia. W szkole i poza w jestem lubiany, z tego co mi wiadomo brzydki nie jestem usmiech.gif ,tenuje na siłowni, słucham polskiego hip hopu oraz muzyki techno, lubie pomelanżowac chociaz jakimś wielkim narkusem czy pijakiem nie jestem, w szkole orłem nie jestem, ale jakoś sobie radze. Pisze to, zeby zaznaczyc, ze jakby nie biorac pod uwage mojego problemu to jestem normalnym nastolatkiem. Wychodze z tym problemem przede wszystkim, bo zacząłem chodzic z dziewczyna, która kocham i nie chce przez jej stracić. Jak narazie nic sie nie wydało, więc jest lajt, póki jestem z nią nie mam już takiego pociągu do ekshibicjonizmu, ale pewnie prędzej czy pozniej znowu mi sie zachce. Poradzicie mi coś, co powinienem zrobić, co o tym sądzicie, jak byście dziewczyny zareagowały dowiadując się, że wasz chlopak robił takie rzeczy ? Dzięki z gór
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-05, 23:14   

ostatnio widzialem na jakims onecie taki artykul: "kocham go, ale on pokazuje penisa obcym kobietom!" wiec exibicjonisci tez moga miec laski
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-10-05, 23:14   

Ja czytając to jestem w ogromnym szoku. Jakbym zareagowała jakby mi mój chłopak o takim swoim upodobaniu powiedział? Na pewno w pierwszej chwili bym się zaczęła śmiać myśląc, że mnie wkręca, ale generalnie na pewno zmieniłoby to mój sposób patrzenia na niego, dziwnie bym się czuła z taką jego przeszłością.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-10-05, 23:26   

Na moje oko to się kfalifikuje do leczenia na oddziale zamkniętym. Trzeba ubić chorobę w zarodku!
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-05, 23:38   

Zakładając, że nie jest to prowokacja... Jesteś chory. I powinieneś się leczyć. Masz szczęście, że przyłapali cię dresiarze i nie odcięli ci kutasa. Następnym razem możesz nie mieć tego szczęścia.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-06, 11:12   

pelikan napisa³/a:

co o tym sÄ…dzicie


To przykre i chore, niestety.

pelikan napisa³/a:

jak byście dziewczyny zareagowały dowiadując się, że wasz chlopak robił takie rzeczy ?


Przymusowe leczenie. Æpun zawsze będzie ćpunem, alkoholik- alkoholikiem, a ekshibicjonista zawsze będzie chciał wywalać ku*asa przed innymi laskami.

Ciesz się, że Cię jeszcze żadna kobieta nie oskarżyła o napastowanie seksualne.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-06, 13:48   

pelikan napisa³/a:

Jak narazie nic sie nie wydało, więc jest lajt, póki jestem z nią nie mam już takiego pociągu do ekshibicjonizmu, ale pewnie prędzej czy pozniej znowu mi sie zachce. Poradzicie mi coś, co powinienem zrobić, co o tym sądzicie, jak byście dziewczyny zareagowały dowiadując się, że wasz chlopak robił takie rzeczy ? Dzięki z gór


Generalnie jej nie zdradzasz więc niejako krzywdy jej nie robisz, można zakładać, że pewnie nie byłaby zachwycona, że jej chłopak latał z gołą dupą po parku i trzepał przed wszystkimi babami.
No, ale ludzie mają takie nasrane pomysły w głowach odnośnie różnych fetyszy, że nie ma sensu dywagacja czy jej się to spodoba czy nie.

Natomiast tradycyjnie wypowiem się z punktu widzenia prawnego - popełniasz wykroczenie z artykułu 202 KK, jak cię przyłapie patrol policji czy gorzej straży miejskiej, to może się skończyć grzywną lub pozbawieniem wolności.
Podlega to też pod oskarżenie o napastowaniu seksualnym - jeśli obce kobiety, zrobią ci zdjęcie i zgłoszą ten przypadek, możesz mieć problem, tym bardziej jak jesteś już znany na osiedlu.
To, że tego nie zrobiły świadczy o tym, że widać też im się to podoba i tolerują takie cyrki. :->
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-10-06, 22:21   

Przecie to troll xD
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-10-06, 22:39   

Bardzo ci współczuję kolego, masz problemy psychiczne. To się leczy.
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-10-09, 08:32   

Powiedz jej o tym, ale jednocześnie postanawiając sobie, że z tym skończysz. Najlepiej z pomocą psychologa. Glupio by bylo stracic dziewczynę przez taką glupotę, czyz nie? A zaakceptowac tego raczej zadna nie bylaby w stanie.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-10-09, 15:52   

albo idź do psychiatry albo traf na jakiegos porzadnego dresa co zrobi z tym porządek.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-09, 19:10   

Shanda napisa³/a:

A zaakceptowac tego raczej zadna nie bylaby w stanie.


Tu bym polemizował, niektóre kobiety są w stanie zadawać się z naprawdę kompletnym dnem.
Na studiach miałem wykładowcę, któremu z otworu gębowego, waliło gorzej niż fosgenem w bitwie pod Verdun.
Nie sposób było usiedzieć w ławkach, jak stał obok i mówił...
Jakoś jednak, żona go całowała... to co to jest jakiś typ co lata po dworze i pokazuje...
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-10-13, 21:27   

JesteÅ› szalony! :mrgreen:
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

pelikan

User


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2017-02-04, 13:04   

Tak, wiem, ale juz tego nie robie od dwoch lat - https://www.youtube.com/watch?v=NT6UdO-QhZA
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com