Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

KTO JEST KIM

User


Doczy: 08 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-08, 00:15   Polacy przeciw masowym imigracjom !!!

Nie wiem czy słyszeliście to: Joanna Mucha z PO w Polskim Radiu: „imigranci mogą nas ubogacić kulturowo”





[ Dodano: 2015-09-08, 00:22 ]
Polacy Przeciw Imigrantom 12 września godz. 16.00 Plac Defilad Warszawa MOBILIZACJA !





 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-08, 00:23   

A to kto jest?


Albo tutaj: Polak zgwałcił psa w Atenach.

No i jeszcze Katarzyna Waśniewska, znana Polka i katoliczka.

Czy od teraz tak ma wyglądać debata publiczna? Naprawdę musimy odwoływać się do dehumanizacji poprzedzonej ośmieszeniem?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-08, 00:35   

KTO JEST KIM napisa/a:

Jeśli Ty porównujesz Kiboli do islamu to masz wyprany mózg przez tv. Taka prawda.


Nie oglądam TV, nie posiadam odbiornika. Mam relację na żywo z Marszu Niepodległości, Tygodnik Powszechny, felietony Tadeusza Boya-¯eleńskiego, zdjęcia autorstwa wszechobecnych fotoreporterów i akurat tyle wolnego czasu, by połączyć to wszystko w całość. To wystarcza, by wyrobić sobie zdanie na temat świętej trójcy: polaka-katolika, prawdziwego polaka i polaka-patrioty.

KTO JEST KIM napisa/a:

Kibole jak już coś to raczej będą ich odstraszać od Polski.


Kibole to nawet Polaków z rodowodem sięgającym Mieszka I odstraszają od Polski.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

KTO JEST KIM

User


Doczy: 08 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-08, 00:38   

Organizujcie sobie czas i widzimy się w Warszawie !

„Nie dla islamizacji Europy” to oddolna obywatelska inicjatywa stworzona dla i wokół idei, która ma łączyć społeczeństwo. Nie zamierzamy popełnić tych samych błędów co zachód, jednoczymy się z myślą o przyszłych pokoleniach, nasz sprzeciw wywodzi się z postaw patriotycznych i tożsamościowych. Działamy, informujemy i uświadamiamy społeczeństwo na temat islamizacji Europy i zagrożeniach jakie z tego wynikają, piszemy o sprawach, których nie poruszają korporacyjne media głównego nurtu. Uważamy, że islamizacja ma wiele przyczyn, główne z nich to nieudolna polityka gospodarcza oraz imigracyjna Unii Europejskiej, słabnąca pozycja chrześcijaństwa, a także terror marksizmu kulturowego, dlatego postanowiliśmy walczyć.



Imigranci ekonomiczni wyrzucają jedzenie i wodę na tory.Tacy są pokrzywdzeni i biedni.

https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8

[ Dodano: 2015-09-08, 00:41 ]
https://www.facebook.com/...pe=1&permPage=1

Wystarczy popatrzeć co te zwierzeta zrobily z podstawionymi autobusami przez Węgrów.Oni nas wzbogaca kulturowo.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-08, 00:44   

Dobrze. Walczmy ze zwierzętami. Weźmy przykład z męża stanu, wielkiego Polaka i patrioty: Józefa Piłsudskiego. Zamknijmy narodowców w Berezie, a potem zajmijmy się problemem uchodźców. Co Ty na to?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

KTO JEST KIM

User


Doczy: 08 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-08, 00:46   

STOP !!! TU JEST POLSKA A NIE AZJA



[ Dodano: 2015-09-08, 00:49 ]

KTO JEST KIM napisa/a:

Dobrze. Walczmy ze zwierzętami. Weźmy przykład z męża stanu, wielkiego Polaka i patrioty: Józefa Piłsudskiego. Zamknijmy narodowców w Berezie, a potem zajmijmy się problemem uchodźców. Co Ty na to?



już wiem z kim mam do czynienia z lewkiem. multikulti się totalnie nie sprawdziło. A co do Narodowców to dobrze że coś robią w przeciwieństwie do polityków

[ Dodano: 2015-09-08, 00:51 ]
W związku z planami elit i władzy na uczynienie z naszej ojczyzny multikulturowego śmietnika, zbieramy się, aby wyrazić swój sprzeciw.
Ostatnie katastrofy na Morzu ¦ródziemnym są tylko pretekstem do zafundowania nam „raju różnorodności”, jaki możemy obserwować we Francji czy Wielkiej Brytanii. A wszystko to robią oni wyłącznie w imię poprawności politycznej i własnych stołków w instytucjach międzynarodowych.
Polskie kobiety mają prawo przejść bezpiecznie wieczorem przez miasto.
Polscy żołnierze mają prawo chodzić w mundurach i nie obawiać się o to, że zostaną zaszlachtowani za rogiem.

Nie zgadzamy się na multikulti, gdyż:
- imigracja jest na rękę tylko i wyłącznie kapitałowi, gdyż powoduje zwiększenie popytu na jakąkolwiek pracę, obniżenie stawek godzinowych i pogorszenie warunków pracy. Imigranci zawsze godzą się na pracę za mniej i w gorszych warunkach;
- przy dużej imigracji imigranci prędzej czy później dążą do tworzenia gett, przez co ich asymilacja staje się praktycznie niemożliwa;
- w przypadku imigrantów z obcych kręgów kulturowych dochodzi do wielu konfliktów na tle obyczajowym;
- Polska jest krajem, w którym istnieje cała masa problemów natury socjalnej i społecznej. Nie potrzeba nam nowych;
- przynajmniej część z imigrantów wymaga opieki socjalnej, co generuje dodatkowe koszta dla budżetu państwa, czyli dla nas samych;
- opieka socjalna dla imigrantów przyznawana jest na specjalnych warunkach, co powoduje zwiększenie nierówności społecznych i eskalację napięcia pomiędzy przybyszami a miejscowymi.

Nasze postulaty:
- zero imigracji z krajów islamu i Afryki;
- wsparcie państwa dla zorganizowanego powrotu Polaków ze Wschodu;
- kultura polska musi być kulturą dominującą.

Spotykamy się 12 września o godzinie 16.00 w Warszawie na Placu Defilad.

 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-09-08, 00:53   

KTO JEST KIM napisa/a:

już wiem z kim mam do czynienia z lewkiem.


Ach! Widzę kolega zainspirowany Leninem. Tak się składa, że to on jako pierwszy nazwał lewakami socjaldemokratów. Ciekawie, co?

KTO JEST KIM napisa/a:

multikulti się totalnie nie sprawdziło.


Ale tak konkretnie, to dlaczego nie? Bo mam nieodparte wręcz wrażenie, że muzułmanie na zachodzie bolą Was wszystkich bardziej niż mieszkańców owych krajów. Ale może to wina propagandy, przecież wiadomo, jak niewiele przeciętny narodowiec wie o historii. Ostatnio na przykład dowiedziałem się, że prawa wyborcze kobiet w Polsce to Wasza sprawka :mrgreen:

KTO JEST KIM napisa/a:

A co do Narodowców to dobrze że coś robią w przeciwieństwie do polityków


Czyli jednak przyznanie się do winy za zamordowanie prezydenta Narutowicza jest w planach?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-09-08, 06:08   

Widzieliście filmik w necie, jak mniej więcej 200 muzułmanów katuje, a następnie pali kobietę żywcem?
Płonienie buhają, a oni stoją i nagrywają na te swoje islamskie smartfony.

Ja jestem w strachu, boję się o przyszłość dzieci, dziewczynek szczególnie.
W końcu dojdzie do tego tu, co i tam się dzieje.
A wtedy my gdzie uciekniemy?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-09-10, 12:26   

Ja przywracam ten temat.
Za dużo naoglądałam się filmików w sieci, żeby to teraz lekceważyć.
Dyskutujmy.
NIE CHCÊ MUZU£MANÓW W POLSCE.
https://www.youtube.com/watch?v=1VSnqrhvyBg
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

vegas793

User


Doczy: 28 Lip 2015

   

Wysany: 2015-09-10, 12:50   

UWAGA! Cytat z fanpage'a pana prezesa Janusza Korwin-Mikkego:

"Czy muzułmanie szarogęsią się w USA? Nie - bo Amerykanie pozwalają im modlić się w meczetach, ale nie pozwalają im narzucać sobie czegokolwiek. Czy rozrabiają w Australii? Nie - bo premier Australii powiedział, że jeśli tak, to wolna droga! Czy urządzają burdy w Rosji? Nie, bo JE Włodzimierz Putin powiedział, że mają siedzieć cicho - bo jak nie, to da im popalić.

Dlaczego rozrabiają w Europie? Bo (a) dając im zasiłki ściągnięto najgorszy element i (b) mamy beznadziejne, słabe, ustępujące na każdym kroku rządy. To nie muzułmanie są winni - to ci durnie z Zachodniej Europy! To ci od multi-kulti, gender i innych bzdur.
Pamiętajmy: na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą. I zamiast oganiać się od kóz, trzeba wyprostować drzewo!"

moim zdaniem idealnie to opiasał
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-09-10, 16:01   

Polacem zapoznać się z Fundacją Estera i ich działalnością, a także statystykom które prowadzą, dotyczącym rzeczywistych prześladowanych mniejszościach w Syrii.

https://www.youtube.com/watch?v=Lkz2zv7MS3g - wywiad z przewodniczącą organizacji, Miriam Shaded
Bardzo konkretnie, kobitka w ostrych słowach wykazuje różnice miedzy bydłem, które nakazuje nam sprowadzać UE, a syryjską mniejszością chrześcijańską, która jest przez nich prześladowana i mordowana. ( vide krzyżowanie chrześcijańskich dziewczynek w Homs przez muzułmanów )

https://www.youtube.com/watch?v=svKPQy7dbZ4 - "Miriam Shaded mówi: nie sprowadzajcie żadnych muzułmanów, islamistów do Polski"


 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-09-10, 17:26   

Temat o tej imigracji już jest:
http://www.e-mlodzi.com/j...zca-vt44991.htm


KTO JEST KIM napisa/a:

- imigracja jest na rękę tylko i wyłącznie kapitałowi, gdyż powoduje zwiększenie popytu na jakąkolwiek pracę, obniżenie stawek godzinowych i pogorszenie warunków pracy. Imigranci zawsze godzą się na pracę za mniej i w gorszych warunkach;
- przy dużej imigracji imigranci prędzej czy później dążą do tworzenia gett, przez co ich asymilacja staje się praktycznie niemożliwa;
- w przypadku imigrantów z obcych kręgów kulturowych dochodzi do wielu konfliktów na tle obyczajowym;
- Polska jest krajem, w którym istnieje cała masa problemów natury socjalnej i społecznej. Nie potrzeba nam nowych;
- przynajmniej część z imigrantów wymaga opieki socjalnej, co generuje dodatkowe koszta dla budżetu państwa, czyli dla nas samych;
- opieka socjalna dla imigrantów przyznawana jest na specjalnych warunkach, co powoduje zwiększenie nierówności społecznych i eskalację napięcia pomiędzy przybyszami a miejscowymi.



Właściwie nie ma się do czego przyczepić.

Szej-Hulud napisa/a:

A to kto jest?



Szelej, jak polemizujesz to z sensem, a nie populistycznie bo w ten sposób pogarszasz ogólną sytuację, a sam wystawiasz się na łatwy kontratak. Wyczyny kibolstwa czy współczesnych narodowców są zupełnie nieporównywalne w skali i intensywności z tym co robią radykalizujący imigranci Islamscy we Francji czy UK.
Owszem, ewentualne zamieszki ze strony jednych i drugich powinny być bezwzględnie i surowo tępione. Przy czym jest absolutnie niedopuszczalne stosowanie podwójnych standardów. Pobłażanie muzułmanom nauczy ich że wszystko im wolno, a u pozostałych obywateli wzbudzi rozgoryczenie i wywoła nielojalność.


metalmummy napisa/a:

NIE CHCÊ MUZU£MANÓW W POLSCE.


Okey, gwoli ścisłości:
Niekontrolowana masowa imigracja jest ogólnie szkodliwa, a muzułmanie z krajów arabskich stanowią pewne zagrożenie, głównie ze względu na tych których można roboczo nazwać agentami ISIL, oraz na to że w 2-3 pokoleniu zamknięci w gettach będą się radykalizować, jak na zachodzie.
Natomiast ogólnie rzecz biorąc, Islam jest bardzo niejednorodny, jest z kilkadziesiąt odłamów bardzo różniących się między sobą. W Syrii np. był jako taki porządek póki Al-Asad panował nad sytuacją, bo to alawita i arabski narodowy socjalista który utrzymywał świeckie państwo i trzymał wszystkich za mordę.

I tak zupełnie w detale wchodząc, warto wspomnieć, że muzułmanie mieszkają w Polsce od stuleci. Oczywiście są to ZUPE£NIE INNI MUZU£MANIE. Mam tu na myśli Tatarów ze Złotej Ordy i uciekinierów z Krymu (z czasów I RP), którzy brali udział m.in. w Bitwie pod Grunwaldem i większości wojen toczonych przez IRP, włącznie z Odsieczą Wiedeńską. To religijni pacyfiści i patrioci Polscy, dodajmy jeszcze jedną rzecz: radykalni imigranci stanowią dla Tatarów dokładnie takie samo zagrożenie jak dla Polaków chrześcijan czy ateistów.
Dlatego teraz trzeba uważać, żeby ktoś nie użył tego faktu w niewłaściwy sposób. Tatarzy są muzułmanami ale to inny odłam, boją się imigrantów tak samo jak zwykli Polacy.

I powiedzmy sobie jasno: to że my (Europejczycy) się nie zabijamy, bo ktośtam wierzy w transubtancjację, a ktoś nie, to zdobycz wieku XVIII. Mieliśmy pokój religijny, póki o sprawach przekonań i sumienia decydowały argumenty świeckie: stabilności, spokoju publicznego, zapobiegania mordom i grabieżom. Muzułmanin nie stanowi zagrożenia jeżeli tak jak przeciętny współczesny chrześcijanin, w życiu społecznym myśli w sposób empiryczno-racjonalny, z poszanowaniem świeckiego prawa, czyli wierzy sobie w kościele, a w życiu społecznym jest takim takim agnostykiem/ateistą, bo patrzy na efekty swoich działań, a nie na to co nie wiadomo kto napisał parę tysięcy lat temu temu, bo się odwodnił, albo zjadł niewłaściwą roślinkę.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-09-10, 18:09   

philosophus, okej. uściślając- nie chcę tych, którzy będą wstanie zrobić krzywdę mojemu dziecku.

(tamten temat jest o niesprawiedliwości wobec rodaków, ten natomiast o faktycznym zagrożeniu jakie niesie za sobą ta "imigracja")
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-09-10, 18:18   

philosophus napisa/a:

Szelej, jak polemizujesz to z sensem, a nie populistycznie bo w ten sposób pogarszasz ogólną sytuację, a sam wystawiasz się na łatwy kontratak. Wyczyny kibolstwa czy współczesnych narodowców są zupełnie nieporównywalne w skali i intensywności z tym co robią radykalizujący imigranci Islamscy we Francji czy UK.


Pheh, dajmy już spokój z tymi tendencyjnymi fotkami od Szej-Huluda - już swego czasu ich użył - wtedy jasno pisałem, że porównywanie elementu przestępczego z Polski, z problemem migracji wrogiej nam grupy cywilizacyjnej, na dodatek z ciemogrodu, jest pozbawione logiki.
A nie widzę sensu zastępować polski element przestępczy, muzułmańskim.

Analogicznie należałoby pokazać kibiców klubu Ah-Ahly, rąbiących siekierami fanów z Algierii, w Kairze w 2010 roku. :]
Wtedy jest sprawiedliwie, środowiska kibolskie to patologia niezależna od kraju i kręgu kulturowego.

philosophus napisa/a:

Natomiast ogólnie rzecz biorąc, Islam jest bardzo niejednorodny


Jasne, możemy wymienić jeszcze Kazachstan, zachodnia Turcję, Bośnię, Azerbejdżan, czy Iran przed rewolucją - łagodne formy islamu, prócz Alawitów prezentują też Druzowie - niestety to jest kropla w morzu i radykalnie zwalczana przez większość ciemnoty.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-09-10, 22:02   

metalmummy napisa/a:

philosophus, okej. uściślając- nie chcę tych, którzy będą wstanie zrobić krzywdę mojemu dziecku.



Ja też nie chcę szkodników ani morderców, to chyba jasne.

Właściwie to nie widzę specjalnie problemu. Nie 500 tys, nie 800 tys, może milion przyjechać i nie będzie na skalę Europy tragedii, nawet na skalę samych Niemiec.
Owszem: wzrośnie liczba kradzieży, gwałtów, morderstw, będą zamieszki, zamachy itp. ale są spore szanse że skala będzie akurat taka żeby społeczeństwa się wściekły, a ci niedouczeni kretyni na górze przejrzeli na oczy i poszli we właściwym kierunku. Do Polski, nawet jak przyjmiemy 12 tys. będziemy mieli względnie komfortową sytuację. Połowa zaraz ucieknie z powodu niskich zasiłków i prześladowań, druga połowa po części się dostosuje, my jedynie odczujemy to że będzie trudniej o pracę na emigracji i łatwiej na takim wyjeździe dostać w łeb.
Przekichane to ma głównie Francja i niektóre regiony Niemiec, skądinąd głównie ze względu na muzułmanów którzy byli już tam od jakiegoś czasu, zamknęli się w gettach i zradykalizowali. Tak samo w UK.

Ludzie w Polsce trochę nadreagują- to dobrze bo dla bezpieczeństwa pół Europy powinno pozostać wolne od radykalnego Islamu, na wypadek gdyby przyszło się mierzyć z jakimś euroemiratem, albo trzeba było pomóc sąsiadom w wojnie domowej za 20-50 lat.

Co do Syryjskich chrześcijan, myślę że moglibyśmy całkiem sporą liczbę przyjąć i oni by się nieźle zaadaptowali. Potrzebujemy ludzi ale najlepiej Słowian, chrześcijan różnych wyznań, oraz Wietnamczyków itp. nieszkodliwych ludzi.

Natomiast ten kryzys pokazał że rządzący mają gdzieś swoich obywateli i boją się dogmatycznej wręcz poprawności politycznej itp. To co się dzieje na Lesbos to kompletny skandal. Od dawna powinien być w Grecji stan wyjątkowy i armia powinna utrzymywać porządek, bo tam sami Grecy są zagrożeni i nie mogą normalnie żyć. Gdyby teraz jakiś jakiś generał samowolnie poszedł na Lesbos i zrobił porządek to by został bohaterem i by mógł dokonać zamachu stanu.

$karbówka napisa/a:

Druzowie



Druzowie to nawet nie jest do końca Islam. Skądinąd fajna religia, wierzyć że Bóg wcielił się w króla który od 1000 lat się ukrywa, czy coś takiego :-D

Co do najnowszej tezy Mikkego, nie zgadzam z tym jego twierdzeniem że giniemy przez laicyzację. Europa wymiera bo się zmienił ogólnie styl życia i aspiracje ludzi, którzy chcą żyć jak gwiazdy Hollywood, a nie zajmować się wychowywaniem dzieci.

Jestem ateistą i się nie boję śmierci. Mógłbym zaryzykować mając dobry powód.
Nie byłbym skłonny do ryzykowania w wojnie z Rosją czy Białorusią, nie postrzegam tych krajów ani narodów za wrogie i nie widzę żadnego sensu dla takiej wojny. Poza tym nie mam zaufania do naszych przywódców politycznych, ani dowództwa wojskowego. Bić się można wtedy kiedy to ma sens, a nie wtedy kiedy wiadomo że w walce się zostanie raz dwa pobitym i rozniesionym, a okupacja nie będzie niczym strasznym (może nawet przyniosłaby obniżkę podatków)

Co innego gdyby przyszło walczyć z kimś, kto chce zniszczyć cały wartościowy dorobek ludzkości (za wyjątkiem narzędzi zagłady), świadectwa tradycji i wszystko co uważam za piękne, (czyli z wahabitami np.)
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com