Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

imagineart  

User


Do³±czy³a: 14 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-14, 22:20   Kalosze

Jak w temacie - od jakiegoś czasu próbuję znaleźć fajne, kolorowe kalosze. Jakoś nigdzie nie mogę ich spotkać albo kosztują powyżej 100 zł... Czy znacie jakieś sklepy z butami, gdzie mogłabym znaleźć kalosze dla siebie?
_________________
www.koloroweimpresje.blogspot.com
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-10-08, 11:56   

Poszukaj w necie, chociażby na allegro. Mnóstwo jest tak różnych kaloszy w różnorakich cenach.
 

poszukiwaczka

Stały User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-17, 12:24   

Teraz plaga porobiła się z tymi kaloszami. Dziewczyny chodzą w jakiś czarnych gumiakach, które niby są ostatnio modne. W takich butach można iść na pole a nie po mieście spacerować :P
_________________
Jak coś przyjdzie mi do głowy to wypełnię to pole.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-10-17, 18:41   

Cytat:

Jak w temacie - od jakiegoś czasu próbuję znaleźć fajne, kolorowe kalosze. Jakoś nigdzie nie mogę ich spotkać albo kosztują powyżej 100 zł... Czy znacie jakieś sklepy z butami, gdzie mogłabym znaleźć kalosze dla siebie?



Ja mam za 30 zł w kwiatki z Reala :p...

Cytat:

Teraz plaga porobiła się z tymi kaloszami. Dziewczyny chodzą w jakiś czarnych gumiakach, które niby są ostatnio modne. W takich butach można iść na pole a nie po mieście spacerować :P



No niby taaaaaak, ale czasami inny but po prostu nie pasuje na opuchniętą stopę :-D ... z kaloszami sprawa jest fatalna, bo nie przepuszczają powietrza. Ale tak w sumie sprawdzają się, gdy trzeba na chwilę wyskoczyć do sklepu a na dworze chlapa.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-18, 11:22   

poszukiwaczka napisa³/a:

W takich butach można iść na pole a nie po mieście spacerować :P


No taa, bo 'do miasta', to wypada jedynie w niedzielnych pantoflach. :wstyd:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

t.wawrzecki  

User


Wiek: 37

Do³±czy³: 18 Pa¼ 2013

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-10-18, 14:29   

Ja jestem na tak!!!!
Nie wyobrażam sobie chodzić podczas ostrej ulewy w przemoczonych butach.
Polecam te dłuższe kalosze. :-P
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-10-19, 21:34   

poszukiwaczka napisa³/a:

Teraz plaga porobiła się z tymi kaloszami. Dziewczyny chodzą w jakiś czarnych gumiakach, które niby są ostatnio modne. W takich butach można iść na pole a nie po mieście spacerować :P


Dokładnie! Wszyscy oszaleli na punkcie tych kaloszy Hunter z klamrami, wzorami i we wszystkich odcieniach tęczy... :znudzony: Nie wiem co ludzie w tym widzą, mnie się to nie podoba. Zwłaszcza że odkąd jest na to mania nie widziałam ani jednej dziewczyny która jakoś sensownie by je zgrała ze swoim ubraniem, chociaż pod względem koloru!
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-10-20, 10:25   

Chodziłam do gimnazjum jak były roztopy albo padał deszcz. Rożowe w panterkę, o dziwo były raczej śmieszne niż tandetne i naprawdę suche skarpetki kusiły. Teraz na taką pogodę mam glany, wiec z kaloszków już zrezygnowałam. Jednak nie rozumiem mody noszenia kaloszy jak jest piękna pogoda..
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-10-20, 13:15   

Zastanawiam się nad zakupem czarnych, klasycznych Hunterów. Ze względu na wygodę i uniwersalność. Mam naprawdę nadzieję, że z jakością będzie wszystko w porządku.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ya19  

User


Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-22, 16:47   

Tylko czarne klasyki jak już :)
 

mariankako

User


Do³±czy³: 14 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-20, 18:14   

Ja kupiłam dwa lata temu takie klasyczne, czarne ale nie Huntery tylko z Decathlona (na dziale akcesoriów do jazdy konnej :P) i jestem z nich bardzo zadowolona. Nic się z nimi nie stało, są ładnie wykrojone i wyszczuplają nogę.
_________________
Regulamin
/vialink
 

Magda352  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 22

Do³±czy³a: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-30, 17:40   

http://deezee.pl/obuwie_damskie/kalosze.html
Pecam tÄ… stronÄ™. SÄ… tu tanie ceny, a produkty sÄ… naprawdÄ™ dobre
 

patt.sw  

User


Do³±czy³a: 31 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-31, 12:41   

Polecam Allegro :-) Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie :-D Trzeba poszukać, poszperać... ceny niekiedy są naprawdę bardzo dobre, a wzory? Może akurat jakieś przypadną ci do gustu :)
Jak dla mnie - kalosze są świetnym rozwiązaniem <3 Ja raczej preferuje te - w minimalistyczne wzory lub po prostu w jednym kolorze :) Krótkie, długie, kolorowe, we wzory, minimalistyczne, "eleganckie" i te "mniej wyjściowe" - do wyboru do koloru :)
¯yczę cierpliwości :*
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-05-31, 17:53   

Przecież są też inne buty. Niekoniecznie kalosze. NIE podobają mi się, więc ich nie założę. Są mało eleganckie.
Zresztą dziewczynki nie ubierają ich ze względu na wygodę, bo deszcz, co raczej ze względu na absurdalną modę.
Wolę już oficerki
_________________
W miękkim futrze kota
 

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-06-09, 23:07   

Porcelana. napisa³/a:

od jakiegoś czasu próbuję znaleźć fajne, kolorowe kalosze. Jakoś nigdzie nie mogę ich spotkać albo kosztują powyżej 100 zł... Czy znacie jakieś sklepy



Takich drogich kaloszy to ja w życiu nie widziałem. Może sprawdź na allegro, tam powinno być zdecydowanie taniej.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com