Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: $karbówka | 2017-09-29, 14:46

Autor

Wiadomo¶æ

adlfik

User


Do³±czy³: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 08:54   

diego napisa³/a:

dzilu96 napisa³/a:

Kąpałbyś się, jakby Ci miał ktoś się wyśmiewać z twojej nagości i poniżać Cię?



Masz iście społeczne nastawienie. Mam gdzieś co myślą inni. Zresztą nigdy nie spotkałem się z sytuacji żeby się ktoś naśmiewał ew. jakieś śmieszne ironiczne komentarze z których sam się śmiałem. Jak jesteś taki, że się z Ciebie śmieją to co byś nie zrobił będą się śmiać.



nie chodzi o to po prostu moja klasa ( połowa ) nie dojrzała emocjonalnie na tyle aby widok nagiego mężczyzny był dla nich normalny .
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-25, 09:22   

adlfik napisa³/a:


nie chodzi o to po prostu moja klasa ( połowa ) nie dojrzała emocjonalnie na tyle aby widok nagiego mężczyzny był dla nich normalny .



o to to, właśnie. W dodatku to działa grupowo, tzn. jakbym brał prysznic wśród 4 kolegów, a nie wśród 10 to nie byłoby jakiegoś szałowego śmiechu czy coś.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 23:07   

adlfik napisa³/a:

nie chodzi o to po prostu moja klasa ( połowa ) nie dojrzała emocjonalnie na tyle aby widok nagiego mężczyzny był dla nich normalny .



Więc o czym to świadczy o twojej niedojrzałości czy ich?
Wiesz, ze w każdej społeczności młodych ludzi są ludzie z których się wszyscy śmieją i są ludzie z których się nikt nie śmieje (może to złe określenie, lepiej zabrzmi- których nikt nie wyśmiewa). Są też oczywiście ludzie pomiędzy. Myślę, że gdybyś był w tej drugiej grupie to nikt by się z Ciebie nie naśmiewał a jedynie rzucił jakimś śmiesznym komentarzem z którego sam mógłbyś się śmiać.

Może rzeczywiście 14 latkom różne pomysły przychodzą do głowy i dlatego lepiej się tak nie wychylać ale myślę, że albo wzbudzasz szacunek w takiej grupie społecznej jaką jest klasa albo nie i to chyba w tym tkwi problem o którym piszecie.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-12-26, 20:04   

gdzie wy żyjecie ze możecie się kąpać po wfie u mnie nie było ani w podstawówce ani gimnazjum ani teraz w technikum ani w innych szkołach w moim mieście. Szkoda bo zawsze bym się kąpał bo wali odemknie na kilometr szczególnie ze zawsze zaczynam wfami.
_________________
I wanna lead my life alone
 

PanPiotr  

Stały User

Piotrek


Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Kielce / Kraków

   

Wys³any: 2010-12-26, 21:18   

Na studiach siÄ™ da :P i robi siÄ™ to nago :P
_________________
Zapraszam na mojÄ… stronÄ™ najlepsze filmy online w sieci.
 

patryk2801  

User


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 29

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-26, 21:43   

W szkole pryszniców nie mamy ale po basenie zawsze kąpię się nago. Nie rozumiem problemu, to szatnia męska więc każdy ma to samo między nogami ;) Poza tym w domu tez się myjecie w majtkach :mrgreen: ?Chyba nie.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-26, 21:49   

patryk2801 napisa³/a:


Na studiach siÄ™ da :P i robi siÄ™ to nago :P



Tyle się nasłuchałem o akademikach, że co jak co, ale tam to za nic bym się nie rozebrał pod prysznicem ^^.

patryk2801 napisa³/a:

Poza tym w domu tez siÄ™ myjecie w majtkach :mrgreen: ?Chyba nie.



No nie, ale dom to nie otoczenie piętnastu niewyżytych hormonalnie 14 latków, którzy chętnie wyśmieją czyjegoś fiutka.
 

lapi00

User


Do³±czy³: 16 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-04-21, 15:44   

Wszystko zależy od klasy, w naszej jest kilka osób trenujących różne dyscypliny. Z prysznicy rzadko korzystamy, bo mamy na ogół WF statyczny. Spocić się spociłem z 5 razy w roku. Więc jak już jest potrzeba to wtedy: gatki w dół, koszulka za ręcznik i po problemie. Pamiętam szok jak dwóch siatkarzy, na pierwszym WFie, w pierwszej klasie gacie w dół, prezentacja wygolonych jaj - komentarz z ich strony że "tak jest wygodniej" i spodenki zakładają na gołe ciało. Dali przykład, wszyscy byli zaskoczeni, nikt żadnego tekstu nie póścił, i tak zostało jak ktoś ma spodenki z "wkładka" to tak bez ceregieli na golasa. Jak ktoś się spoci to pod prysznic. Problemem są za krótkie przerwy, i to żeby była ciepła woda trzeba długo czekać.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2014-04-21, 22:39   

Ponawiam pytanie: dlaczego ten temat nadal jest w dziale "Dla mężczyzn", skoro bardziej pasuje do działu "Ogólnie", bo dotyczy nie tylko facetów, ale również kobiet?

Jendrol napisa³/a:

u mnie nie było ani w podstawówce ani gimnazjum ani teraz w technikum ani w innych szkołach w moim mieście.


Miałem tak samo - w żadnej ze szkół, do których chodziłem, nie było pryszniców, więc nie było możliwości umycia się po wuefie. W liceum prysznice były, ale tylko na basenie.

dzilu96 napisa³/a:

o akademikach, że co jak co, ale tam to za nic bym się nie rozebrał pod prysznicem


Dlaczego?

Cytat:

dom to nie otoczenie piętnastu niewyżytych hormonalnie 14 latków, którzy chętnie wyśmieją czyjegoś fiutka.


¯eby umyć się nago, nie trzeba pokazywać fiutka - wystarczy myć się będąc odwróconym do ściany.

Cytat:

nie póścił


Czego nie zrobił? Nie pościł czy nie puścił? Bo nie ma takiego słowa "póścić".
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-09-29, 13:06   

MrFaustyna, a czy po siłowni bierzesz prysznic nago?

Do moderacji: czy można przenieść ten temat do innego działu?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com