Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: $karbówka | 2017-09-29, 14:46

Autor

Wiadomo¶æ

adlfik

User


Do³±czy³: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 09:23   KÄ…piel po wf/basenie

Siema mam pytanie :P Jak u was stoi sprawa kąpieli po wf. U mnie w szkole ( II klasa technikum ) trzeba brać prysznic po wf. I teraz pytanie robić to nago w w bokserkach. Tak samo wygląda sprawa bo basenie. Jeżeli chodzi o sikanie wybieracie pisuary czy kabiny ? Ja pisuar jak najbardziej. Sa bardziej higieniczne oraz szybsze
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-24, 09:43   

Jak masz kompleksy że masz małego penisa to się nie rozbieraj, chociaż dla mnie to dziwne kąpać się w ubraniu
 

adlfik

User


Do³±czy³: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 10:19   

MichaÅ‚ napisa³/a:

Jak masz kompleksy że masz małego penisa to się nie rozbieraj, chociaż dla mnie to dziwne kąpać się w ubraniu



nie no nie mam kompleksów tylko nie liczna grupa kompie się nago w tym ja i inni się dziwnie patrzą jak się kompiemy i to troche dziwne uczucie
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 10:38   

Ja na basenie slipki w dół i idę pod prysznic i wali mnie opinia innych. Wiadomo jak jest jakieś małe dziecko, nie rozbieram się. Musi być bo samo się nie przebierze i jest z tatą. Po wf tak samo, slipy w dół i idę się myć, cała klasa tak robi i nikt nikogo nie wyśmiewa z tego powodu.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-24, 10:45   

¯eby to u nas w gimnazjum prysznice czynne były... (są, ale nie wpuszczają).
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 11:11   

MichaÅ‚ napisa³/a:

Jak masz kompleksy że masz małego penisa to się nie rozbieraj, chociaż dla mnie to dziwne kąpać się w ubraniu



Cytat:

nie no nie mam kompleksów tylko nie liczna grupa kompie się nago w tym ja i inni się dziwnie patrzą jak się kompiemy i to troche dziwne uczucie



Gorzej dla nich, jak nie masz małego penisa czy innych kompleksów, kąp się dalej, też nago.
U nas były prysznice, ale mnie od nich odrzucało, bo ci co się myli strasznie świrowali, a to schowali ręcznik, a to lali wodą wszędzie, już wolę podziękować za taki prysznic.
_________________
lol
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-24, 11:15   

Everthus napisa³/a:



Gorzej dla nich, jak nie masz małego penisa czy innych kompleksów, kąp się dalej, też nago.
U nas były prysznice, ale mnie od nich odrzucało, bo ci co się myli strasznie świrowali, a to schowali ręcznik, a to lali wodą wszędzie, już wolę podziękować za taki prysznic.



Też bym się bał takich przypałów. W sumie to wf'ami zawsze kończę szkołę także nie przeszkadza mi to, że cuchnę potem. Na basenie zaraz po kąpieli idę w kąpielówkach pod natrysk i tam myję się żelem pod prysznic, potem przebieram się w kabinie.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-12-24, 14:21   

W mojej grupie na wf,nikt nie kąpie się całkowicie nago.Każdy w kąpielówkach.
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-12-24, 14:28   

Norbs93 napisa³/a:

W mojej grupie na wf,nikt nie kąpie się całkowicie nago.



Mi też nie odpowiada fakt machania wackiem przed facetami.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-24, 15:06   

Nekes napisa³/a:



Mi też nie odpowiada fakt machania wackiem przed facetami.



Przed jakimiś oszołomami, którzy by mieli z tego niezły ubaw mnie także. Gdyby jednak wszyscy chłopcy biorący prysznic dojrzeli do nienaśmiewania się z czyichś fiutków to nie byłoby przeciwwskazań.
 

Furey  

Stały User



Imię: Michał

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Gru 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-12-24, 15:17   

U mnie, w 3 kl gimnazjum wogóle się nie kąpiemy po wf. Ale nawet gdyby prysznice działały to lepiej się nie kąpać bo jak nam mydło upadnie to... xD Strach się bać co by się stało :P
_________________
Pomoc na GG: 386 88 96
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 15:22   

W zasadzie już od gimnazjum kąpie się po basenie i po wf nago. Jakoś opcja kąpania się w majtkach nigdy mnie napawała tym, że będę czysty. Wiadomo człowiek się zawsze spoci etc. Nie przeszkadza mi zbytnio, że ktoś patrzy, w końcu nagość to normalna rzecz. Najbardziej zawsze mnie dziwiły szkoły bądź sale gimnastyczne bez pryszniców (jakaś masakra) i ludzie, którzy po wf się nie kąpią i idą n resztę lekcji. Ja bym tak nie potrafił. A wracając do nagości jako, że sam kąpię się nago nie przeszkadza mi nie idę pooglądać ludzi czy się czymś chwalić tylko idę się umyć. A jak idę się umyć to chce być czysty i dlatego nie nosze pod prysznicem żadnej bielizny.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-24, 16:15   

diego napisa³/a:

W zasadzie już od gimnazjum kąpie się po basenie i po wf nago. Jakoś opcja kąpania się w majtkach nigdy mnie napawała tym, że będę czysty. Wiadomo człowiek się zawsze spoci etc. Nie przeszkadza mi zbytnio, że ktoś patrzy, w końcu nagość to normalna rzecz. Najbardziej zawsze mnie dziwiły szkoły bądź sale gimnastyczne bez pryszniców (jakaś masakra) i ludzie, którzy po wf się nie kąpią i idą n resztę lekcji. Ja bym tak nie potrafił. A wracając do nagości jako, że sam kąpię się nago nie przeszkadza mi nie idę pooglądać ludzi czy się czymś chwalić tylko idę się umyć. A jak idę się umyć to chce być czysty i dlatego nie nosze pod prysznicem żadnej bielizny.



To jest właśnie kwestia otoczenia. Kąpałbyś się, jakby Ci miał ktoś się wyśmiewać z twojej nagości i poniżać Cię?
Co do czystości, to oczywiście, że lepiej bez bielizny.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 16:17   

dzilu96 napisa³/a:

Kąpałbyś się, jakby Ci miał ktoś się wyśmiewać z twojej nagości i poniżać Cię?



Masz iście społeczne nastawienie. Mam gdzieś co myślą inni. Zresztą nigdy nie spotkałem się z sytuacji żeby się ktoś naśmiewał ew. jakieś śmieszne ironiczne komentarze z których sam się śmiałem. Jak jesteś taki, że się z Ciebie śmieją to co byś nie zrobił będą się śmiać.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-24, 16:25   

diego napisa³/a:

Jak jesteś taki, że się z Ciebie śmieją to co byś nie zrobił będą się śmiać.



Ano jak mają z czego, to się śmieją. Np. jak palnę jakąś gafę, to sam się z nimi śmieję. Potrafię jednak skutecznie wyznaczyć granicę między poczuciem dystansu a poniżaniem siebie samego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com