Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

19Leo94  

User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Doł±czył: 02 Kwi 2010

Sk±d: ChorzĂłw

   

Wysłany: 2011-04-09, 18:31   Karnityna

Witam.
Mam pytanie. Stosował kiedyś ktoś z was karnitynę? Faktycznie działa tak jak pisze na internecie? I czy trzeba koniecznie chodzić na siłownię? Czy jako trening mogę uznać np. pływanie, brzuszki i.t.p?
 

DOMlNlK

User



Doł±czył: 02 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-04-09, 19:33   

W zależności od organizmu, na jednych działa lepiej na innych gorzej, jak robiłem "rzeźbę" na lato 2010 specjalnie nie odczułem jej działania. Nie licz na cuda... karnityna może poprawić efektywność spalania tkanki tłuszczowej ale i tak większość roboty musisz odwalić sam, traktuj ten środek jako tylko wspomagacz, bo się możesz zawieść... tak jak z resztą na wielu innych tego typu środkach. Jedynym legalnym środkiem jaki mogę Ci polecić jest£ Thermal PRO, ale jeżeli masz problemy z sercem to nie kupuj ponieważ zawiera w sobie efedrynę, jeśli wolisz bezpieczniejszą opcje to kup: Tight SAN.

Co do treningu, brzuszki Ci nie pomogą, one nie spalają tłuszczu... co do basenu to lepiej wybierz normalny trening aerobowy, najlepiej 30-45 minut biegania, dobrą alternatywą są treningi interwałowe, które są krótsze i bardziej efektywne a jeśli narzekasz na brak czasu to polecam tabatę: http://www.youtube.com/watch?v=BNI7iYWhBLI. Dobrze jest wykonywać ćwiczenia z ranna na czczo, wtedy jest największa efektywność...

Pozd/
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com