Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

princessa

User



Do³±czy³: 10 Cze 2008

   

Wys³any: 2008-06-10, 11:10   Kibice. jak to jest?

Jak to jest?
Kibice w czasie meczu czy przed meczem mówią, że nawet jak przegramy nic sie nie stanie "bo liczy się sport i dobra zabawa" ¦piewają, że dla nich nasza drużyna zawsze wychodzi zwycięsko (nawet gdy przegrywa), a kiedy przegrywamy mecz to co 2 kibic chodzi wielce naburmuszony. Bo ten to źle zrobił a tamten to. A polska nie chciała Podolskiego. jak oni grali co oni zrobili? co to miało byc? i wieczne pretensje :roll:
A nasi chłopcy grają jak mogą w końcu im także zależy na wygranej, ale przecież liczy się dobra zabawa więc o co kaman? Rozumiem, że można byc zawiedzionym po porazce ale bez przesady...
Co o tym myślicie?
_________________
Bawcie się moją pustością .

Bawcie się moją naiwnością .

Bawcie się tym, że jestem głupia .

A ja będę się śmiała z was, bo tak łatwo was oszukać ;]
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-10, 13:44   

princessa napisa³/a:

A nasi chłopcy grają jak mogą w końcu im także zależy na wygranej, ale przecież liczy się dobra zabawa więc o co kaman? Rozumiem, że można byc zawiedzionym po porazce ale bez przesady...



Tak zgadzam siÄ™ ...
Moim zdaniem nie ma sensu szukać winnych tego, że przegraliśmy. Wiadomo, Polacy na pewno się starali. I obwinianie ich moim zdaniem jest bezpodstawne. Taka jest gra, ktoś musi wygrać - ktoś przegrać (nie licząc remisu).
Kibice czasem szukają winnych tego, że dana drużyna przegrała. Nadawanie na sędziego - bo nie uznał bramki, na napastników bo nie szczelili niczego, na bramkarza bo puścił bramkę itd itp ... już momentami jest śmieszne ...

Moim zdaniem liczy się dobra zabawa, chociaż miło by było gdybyśmy wygrywali .. nie - trudno. :-)
 

mrs_tarotka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Maj 2008

Sk±d: z Nik±d :P

   

Wys³any: 2008-06-10, 16:40   

princessa napisa³/a:

liczy się dobra zabawa więc o co kaman?


popieram w 100%. Sama 2 lata temu, a wcześniej 4 lata temu byłam na Pucharze Europy w siatkówce co prawda, najpierw mężczyzn potem kobiet. Ci kibice są tak szalenie oddani, że nawet nie zwraca się uwagi na przegrywanie. Atmosfera takiego meczu jest po prostu nie do opisania, więc co komu z narzekania że wynik nie taki jaki być powinien? :mrgreen:
_________________
nienawidzę poniedziałków.. xD
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-10, 21:27   

No ja powiem tak , ze nie winie nikogo za to ze przegrywamy ,ale jak ogladam mecz i sa jakies akcje które po prostu komedyjnie zwala to teoche zal mnie łapie i jak to jeszcze w tv ogladam to mam ochote wywalic go przez okno xD jednak szybko mi przechodzi i jest git:) Doceniam to ,że sie starali nie wyszło.. bywa;] gdybym ja weszła na boisko to bym nabraczyła tak wiec lepiej sie nie odzywac xD
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Nienormalny  

User

j.w



Do³±czy³: 11 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-11, 20:38   

prosze Was dziewczyny nie wypowiadajcie sie na temat kibicowania, bo za przeproszeniem w dupie byłyscie i gówno widzialyscie :)
_________________
DziÅ› wyjdziesz ze mnÄ… bo dziÅ› mi wszystko jedno
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 22:59   

Nienormalny napisa³/a:

prosze Was dziewczyny nie wypowiadajcie sie na temat kibicowania, bo za przeproszeniem w dupie byłyscie i gówno widzialyscie :)


zadziwiajÄ…co pewny siebie jesteÅ› ;-)
niesłusznie.
Ale chętnie posłucham, co masz do powiedzenia poza tym, że byłyśmy wszystkie razem w dupie ;-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Nienormalny  

User

j.w



Do³±czy³: 11 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 10:52   

Iskra napisa³/a:

Nienormalny napisa³/a:

prosze Was dziewczyny nie wypowiadajcie sie na temat kibicowania, bo za przeproszeniem w dupie byłyscie i gówno widzialyscie :)


zadziwiajÄ…co pewny siebie jesteÅ› ;-)
niesłusznie.
Ale chętnie posłucham, co masz do powiedzenia poza tym, że byłyśmy wszystkie razem w dupie ;-)


by w coś uwierzyć, trzeba to przezyc :)
_________________
DziÅ› wyjdziesz ze mnÄ… bo dziÅ› mi wszystko jedno
 

Yoko  

Stały User

Zielara



Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 14:45   

A dlaczego niby dziewczyny mają się na ten temat nie wypowiadac? Z jakiej racji? Twierdzisz że skoro jesteśmy dziewczynami to nigdy nie byłyśmy na meczu? ¯e dziewczyna nie może byc "kibicem"?

Wracając do tematu, owszem liczy się dobra zabawa ale gdy przegrywa Twoja druzyna to po prostu targają tobą emocje stąd też takie zachowanie między innymi...
_________________
All what I see
It's neverending lies
You...
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-13, 15:00   

Nienormalny, seksista..
 

Nienormalny  

User

j.w



Do³±czy³: 11 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 16:35   

Po pierwsze jest różnica, między byciu na jednym meczu z racji tego, że ktos Was zaprosił i byłyscie tam bardziej jako osoba tow. niż ogladac mecz, a miedzy czynnym kibicowaniu. Osoba, która czynnie w tym nie uczestniczy a jej wiedza opierda sie tyle co popatrzy w telewizor, badz byla raz, dwa na meczu , nie ma zbytniego pojecia o tym, a moje slowo , ze gowno wiecie, kierowalem typowo do dziewczyn, które odpowiadały w tym temacie
ps. nie twierdze, ze nie ma dziewczyn kibicek, ale jest to rzadki przypadek.. powtarzam kibicek, a nie laleczek, które nie wiadomo co robia na stadionie
_________________
DziÅ› wyjdziesz ze mnÄ… bo dziÅ› mi wszystko jedno
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-01-13, 17:27   

Nienormalny, wybacz, ale ja w dupie nie byłam i gówna nie widziałam.
Od pierwszej klasy gimnazjum jeżdżę na wszystkie mecze na które mogę, zwłaszcza Polonii Bytom i Ruchu Chorzów, i przyznam że ważna jest dla mnie dobra zabawa (nie ma to jak obracać głowę we wszystkie strony patrząc, czy nie leci w Twoją stronę cegła) ale i również wygrana drużyny której kibicuję. I nie, nie jeździłam na te mecze dlatego, że mnie ktoś zaprosił, chociaż zazwyczaj na meczach byłam ze znajomymi.
Piłką nożną interesuję się jakieś 8 lat więc...
_________________

Moje maleństwo <3
 

Nienormalny  

User

j.w



Do³±czy³: 11 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 17:54   

Jeździsz na Polonie Bytom i Ruch Chorzów? :-o no wybacz, ale to tak jakbym napisał, że jeżdze na (przykład) Legie i Widzew ... rozumiesz co chce przez to powiedziec?
w tej chwili nawet nie chce mi sie kontynuowac gadki. WÅ‚asnie to jest ta roznica miedzy pojeciem kibicowania w moich oczach, a w oczach osob takie jak Ty... to co dla Ciebie jest podloga dla mnie jest sufitem.
pozdrawiam
_________________
DziÅ› wyjdziesz ze mnÄ… bo dziÅ› mi wszystko jedno
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-13, 17:55   

Nienormalny napisa³/a:

by w coś uwierzyć, trzeba to przezyc :)


to teraz wyjaśnij mi, skąd wiesz, że żadna stąd nie była na żadnym, ale to żądnym meczu? :-D
rozbawiłeś mnie.
Myśle, że bardzo byś sie zdziwił ;-)

To tak jak by powiedzieć, że nie masz pojęcia, co to znaczy bawić sie na imprezie ;-)
No przecież jest różnica między imprezowaniem, a piciem przy stoliku. Tak, moge sobie tak powiedzieć. A co mi tam.
Ja nie mam pojęcia o tym, co Ty robisz, Ty nie masz pojęcia o tym, ile dziewczyn stąd jeździ na mecze.
Więc nie dyskutuj, bo nie stawiasz siebie w zbyt dobrym świetle pieprząc coś o swoich urojeniach.
 

Nienormalny  

User

j.w



Do³±czy³: 11 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 18:12   

Iskra napisa³/a:

Nienormalny napisa³/a:

by w coś uwierzyć, trzeba to przezyc :)


to teraz wyjaśnij mi, skąd wiesz, że żadna stąd nie była na żadnym, ale to żądnym meczu? :-D
rozbawiłeś mnie.
Myśle, że bardzo byś sie zdziwił ;-)

To tak jak by powiedzieć, że nie masz pojęcia, co to znaczy bawić sie na imprezie ;-)
No przecież jest różnica między imprezowaniem, a piciem przy stoliku. Tak, moge sobie tak powiedzieć. A co mi tam.
Ja nie mam pojęcia o tym, co Ty robisz, Ty nie masz pojęcia o tym, ile dziewczyn stąd jeździ na mecze.
Więc nie dyskutuj, bo nie stawiasz siebie w zbyt dobrym świetle pieprząc coś o swoich urojeniach.


Już pisałem, że jest różnica byc na meczu, a być czynnym kibicem i kumać te klimaty.
A co do tego, że nie stawia mnie to w zbyt dobrym świetle to mam w dupie :)
_________________
DziÅ› wyjdziesz ze mnÄ… bo dziÅ› mi wszystko jedno
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-13, 18:15   

Cytat:

Już pisałem, że jest różnica byc na meczu,
a być czynnym kibicem i kumać te klimaty.


a skÄ…d wiesz, ze tylko Ty je kumasz?

Cytat:


A co do tego, że nie stawia mnie to w zbyt dobrym świetle to mam w dupie :)


no i prawidłowo.
Jak bede chciała stać sie klaunem dla publiczności też tak zrobie.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com