Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

imustcooldown  

User



Do³±czy³: 03 Sie 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-04, 00:46   Kibice Korony Kielce?

Mamy tu jakichś kibiców Korony Kielce? Sam pochodzę ze ¦ląska, ale bardzo kibicuje tej drużynie, a w obecnym towarzystwie, w którym przebywam nie ma osób o tym samym zainteresowaniu. Myślę, że warto by było podyskutować o tym zespole.

Jak myślicie: czy obecny początek rozgrywek jaki prezentują "Złoto-Krwiści" może być tym samym co zaprezentowali sezon temu? czyt. "Ci piłkarze wrócili z martwych!"

a) https://www.youtube.com/watch?v=xCrijM1fsA0
b) https://www.youtube.com/watch?v=h40xN7XP6ts

Bardzo jestem ciekaw czy zaprezentują to samo co parę miesięcy temu czy będzie niestety walka o utrzymanie. Obecne wyniki nie zachwycają, ponieważ są to słabe osiągi (Korona Kielce 0-0 ¦ląsk Wrocław, Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków i Korona Kielce 1-2 Widzew £ódź).

Do tego mamy kontuzję Maćka Korzyma, którego zastępuje Gołębiewski (król strzelców Korony w meczach sparingowych). Niestety Pan Daniel w trzech ostatnich meczach nie prezentuje zbyt dużej formy (chociażby dzisiaj: w pierwszej połowie na 45 minut oddał 0 strzałów).

Jak siÄ™ wypowiecie na te i inne tematy? :-)

[ Dodano: 2013-08-07, 14:52 ]
Dopełniając temat, bo już nie mogę aktualizować. Teraz wszystko co się dzieje wokół Korony to masakra. Zwolniono Leszka Ojrzyńskiego, po nim odszedł Opaliński, wypożyczono Artura Cebule do Stalowej Woli i co najważniejsze: znaleziono jeszcze nie przyjętego zastępce Leszka, Artura Płatka - obecnego szkoleniowca Warty Poznań.. Jedyną dobrą wiadomością z tego wszystkiego jest to, że już za 3 tygodnie Maciej Korzym będzie mógł wznowić treningi na maksymalnym obciążeniu. Do tego za parę dni gramy mecz ligowy z Lechem Poznań, a zawodnicy nie są zbyt chętni do trenowania..

971410_638707882809075_1149657068_n.jpg

Plik ¶ci±gniêto 10 raz(y) 78,22 KB

_________________
Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim było się samemu wcześniej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com