Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

aimbotakahl1  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-08, 17:26   Kiedy wyjmować i zakÅ‚adać ,,żółtki"

Cześć

Mam takie pytanie, kiedy wyciągacie buty na jesień/zima, teraz noce są zimne i to mocno więc stopy mogą trochę zmarznąć w butach wiosna/lato ale przecież 8 września nie zakłada się zimowych ocieplanych butów, ale tu mowa o zwykłych ,,żółtkach" np. http://oryginalnebuty.pl/adidas-seneo-utilty nie ocieplanych i teraz pytanie czy wyjście w takich butach we wrześniu oczywiście wieczorem nie będzie się wiązało ze śmiesznymi spojrzeniami przechodniów ? :-D
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-09-08, 17:38   

Jak Ci zimno, to zakładaj i nie przejmuj się tym co sobie ludzie pomyślą. Ja w takich popierdzielałem od listopada do kwietnia.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

aimbotakahl1  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-08, 17:49   

No właśnie ,, od listopada" jednak to są te 2 miesiące różnicy ;/ tu raczej nie chodzi o to co sobie pomyślą, ale o to czy ja nie będę wyglądał idiotycznie w butach za kostkę (wyglądających na zimowe) i w kurtce na wiosnę ;d
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2015-09-08, 18:01   

Cytat:

tu raczej nie chodzi o to co sobie pomyślą, ale o to czy ja nie będę wyglądał idiotycznie


Na moje wychodzi, że jednak chodzi o to, co pomyślą. :hyhy: Nie przejmuj się i zakładaj, niektórzy popylali w glanach przy tych 40 stopniach i to dopiero idiotycznie wygląda (i pomyśleć, że sam tak chodziłem kiedyś), a Ty się wstydzisz założyć cieplejsze buty przy kilkunastu?
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

aimbotakahl1  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-08, 18:11   

Hmmm, może macie i racje.

Dzięki za pomoc ;)
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-09-08, 18:30   

Jestem tego samego zdania co osoby wypowiadające się powyżej.
Dziś było tak zimno, że cała się trzęsłam i sama na jutro planuje ubrać trzewiczki (również nie są ocieplane), ale wiadomą rzeczą jest, że cieplejsze niż trampki.
Ważniejsze jest by było Ci ciepło, a nie czy jakiś pan Zdzisław albo pani Marianna będą się krzywo patrzeć.
Ja nawet kurtkÄ™ z cieplejszÄ… podszewkÄ… ubieram, bo o 6:30 rano jest naprawdÄ™ zimno. :-(
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-09-17, 14:25   

To zależy od Ciebie. Były dni, kiedy przechodziłam w trampkach do połowy grudnia i więcej, a w tym roku wyciągnęłam buty "jesień/zima" już pod koniec sierpnia, bo był deszcz, zimno do dupy.
_________________
meow
 

Animek  

User


Imię: Paweł

Wiek: 42

Do³±czy³: 18 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-18, 09:35   

Ja w tym roku nie zamierzam marznąć, mam traumę po poprzedniej zimie :[ Wygląd stawiam w tym roku na drugim miejscu i będe ubierać się jak bałwanek :)
_________________
body wyszczuplajÄ…ce
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-09-20, 19:22   

Według mnie nie ma problemu chodzić w takich butach, gdy temperatura spadnie poniżej 13-14 stopni (przy wyższej może być Ci jednak za ciepło), śmieszniej wyglądają ludzie z gołymi kostkami paradującymi w ten sposób w środku zimy. Ja mniej więcej zmieniam buty na ocieplane w listopadzie, ale to wszystko zależy od temperatury. Przy 5-10 stopniach, o ile nie pada, potrafię chodzić w trampkach.
 

mariiush  

User


Do³±czy³: 21 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-21, 12:24   

O 6:30 jest bardzo zimno
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com