Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2014-04-23, 16:40   

Lena_no napisa³/a:

Zdarza wam się przeklinać?


niestety.

Lena_no napisa³/a:

Jak często?


siÄ™ zdrarzy.

Lena_no napisa³/a:

I z jakiego powodu?


złości, poirytowania, ogólnie to jak tracę panowanie nad sobą :-x
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

tini  

User


Do³±czy³a: 30 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-30, 08:54   

Nie nie nie , jak to kobieta przeklina, nie może tak być. W żadnym stopniu to do kobiet nie pasuje
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-04-30, 14:16   

Niestety, klnę jak szewc. Przy nieznajomych, rodzinie czy przy starszych potrafię się pohamować bez problemu, natomiast przy "samych swoich" słabo :D. Na szczęście chyba nikomu z nich ten cięty język nie przeszkadza, zwłaszcza, że zachowują się raczej podobnie.

Nie myślę o tym, czy mi to przystoi, czy nie. To taki starodawny savoir-vivre, płeć nie ma nic do rzeczy, to raczej zależy od towarzystwa i sytuacji w jakiej się znajdujemy. Według pewnych zasad mężczyzna nie powinien kląć przy kobiecie, a tu jednak się nie spotyka takich zahamowań ze strony facetów. Jeśli chłopak jest do rzeczy i ma coś więcej do powiedzenia niż "o ku*wa ale się wczoraj najeb*łem ja pierd*lę", to nie przeszkadzają mi jego wulgaryzmy i także nie spotkałam się wśród znajomych (także męskich), żeby ktoś miał jakiś problem z moim wysławianiem się. Najczęściej nie wznoszę się na szczyty elokwencji, ale jednak myślę, że mam dużo sensownych rzeczy do powiedzenia i wplecione od czasu do czasu pasujące do kontekstu wulgaryzmy raczej nie są przejawem jakiegoś braku kultury (w odpowiednim towarzystwie).
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

juuuustyna  

User


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-05-01, 15:26   

nie lubię przeklinać, uważam że jest to mało kobiece
_________________
mój ulubiony salon kosmetyczny w warszawie www.b-4u.pl
 

Niedopowiedzenia  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-06, 22:41   

¯e tak powiem przeklinam od cholery :-D
_________________
Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel.
Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.
Wyżej od świata gdzie ciszej jest.
¯ycie ma inną treść łatwiej o sens i sedno.
 

Holika  

User



ImiÄ™: Julia

Wiek: 25

Do³±czy³a: 22 Lip 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-05-07, 10:52   

Niestety często zdarza mi się przeklinać, ale na pewno nie na zasadzie "co drugie słowo k...". ;)
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-13, 14:48   

Chłopakowi nie podobało się moje słownictwo, teraz raczej gryzę się w język. Zdarza mi się czasem, ale już w logicznych ilościach, nie co trzecie słowo jak kiedyś.
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-08-13, 15:22   

Przeklinam dużo mniej niż wcześniej. Staram się ograniczać, ale w nerwowych sytuacjach nie potrafię się pohamować.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-13, 15:33   

Przekleństwa z ust kobiet nie zbyt dobrze "wyglądają". Jeśli kobieta przeklina rzadko to w porządku, każdemu się zdarza, ale jeśli co drugie słowo to dajcie sobie spokój, jak tak można.
Ja przeklinam rzadko, zazwyczaj coś mi się wypstnie na imprezach, nie to, że jestem świętoszkiem, ale to czy przeklinam zależy też w jakim jestem towarzystwie.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-13, 15:53   

Nie podoba mi się nadmierne przeklinanie i ze strony dziewczyn, i chłopaków. Trzeba wiedzieć, kiedy dać spokój. Zwłaszcza jak widzę jakąś ładną dziewczyną, a po chwili z jej ust leci plugawa wiązanka, wtedy tracę część szacunku wobec niej.
Znam tylko jedną osobę, do której wstawianie bluzgów w ramach przecinka pasuje i w jakiś taki dziwny sposób nie przeszkadza, nawet dziwnie by bez tego było.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

kiwi!  

User



Imię: Kaśka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 09 Maj 2014

Sk±d: Beskid Niski

   

Wys³any: 2014-08-13, 17:17   

zdarza mi się używać wulgaryzmów, najczęściej w złości, wyraźnym wzburzeniu, ale także na imprezach, w stanie wskazującym, choć tutaj zależy od osób z jakimi wtedy przebywam, dodam, że to dla mnie dosyć żenująca chwila, jednak trudno czasem się hamować.
_________________
"Przyjdzie wielu jeszcze złych ludzi, będą mili, będą chcieli, abym był miły. Miłe świństwa. Miłe zabijanie. Nie będę miły. I nie będę słodki. Będę wytrawny wytrwale."

[¦wietlicki]
 

Tigre  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Sie 2014

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2014-08-13, 20:39   

Zdecydowanie jest to źle widziane. Sam staram sie tego nie robić,a gdy slysze jak ktos w dwa zdania wplacze piec wulgaryzmow to zapala mi sie taka czerwona lampka.
_________________
"Poglądy są jak du­pa, każdy ja­kieś ma, ale po co od ra­zu pokazywać..."
Andrzej Sapkowski
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-14, 11:30   

Przeklinam dużo, ale zależy w jakim towarzystwie się obracam. Z fajnymi ludźmi jest jednak ten swojski klimat i hamulce językowe puszczają ;) i nikt nie ma tego nikomu za złe, wręcz przeciwnie - jest to dla nas po prostu zabawne, są to fajne słówka, mają swój silny wydźwięk, są wręcz nieodzowne w mowie potocznej. Po prostu nie są to sformułowania zanadto eleganckie i przy osobach, których dobrze nie znamy czy w bardziej oficjalnych sytuacjach najlepiej jest ich po prostu unikać. Osobiście gdy poznaję nową osobę, która używa bardzo dużo wulgaryzmów, zaczynam się zastanawiać, czy to wynika z ograniczonego słownika czy to po prostu taki nawyk. Jednak z samego tytułu przeklinania nikogo nie skreślam. Używać tych słów też trzeba umieć i dobierać stosownie do sytuacji.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2014-08-15, 10:32   

staram się nie przeklinać. Jeżeli już do tego dochodzi to w sytuacji gdy puszczają mi nerwy i muszę się wyszumieć.
 

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-15, 10:34   

Niewątpliwie mi to przeszkadza, aczkolwiek są takie momenty, że brzmi to słodko - lekka hipokryzja, ale to naprawdę tylko jednorazowe słowo i potrafi mnie rozbawić, a nie przecinkami na k wali na prawo i lewo, bo to już dla mnie patologia i od takich z dala.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com