Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

PaUliNAaA3112  

Wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

Sk±d: Z Polski;]

   

Wys³any: 2009-09-04, 20:41   Kocenie pierwszoklasistów

hej:)
jestem w 3 gimnazjum,w mojej szkole niedlugo bedzie dyskoteka na ktorej bedziemy kocić pierwszoklasistów. Akurat mojej klasie przypadlo wymyslanie "zawodów".
i musimy wymyslec cos fajnego i oryginalnego ale nie az takiego "strasznego" ze tak powiem. I tu mozecie pisac jak to było z Wami, jak Wy kociliście lub byliście koceni.
I piszcie co wogule myslicie na ten temat.
wiem ze taki temat juz chyba jest ale zaryzykuje:p
_________________
No Men-no Sex,No Sex-No Children,No School-No Problem ;p
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-04, 20:45   

PaUliNAaA3112 napisa³/a:

I piszcie co wogule myslicie na ten temat.


¯e lepsze takie przy całej szkole niz w łazience.

Wymyślcie jakiś quiz odnośnie szkoły. Np. ile kwiatów stoi na prapecie w sali jakieś tam, bądź jak najsztbciej dojść z pkt A do pkt B, itp.
Tradycyjne picie mleka/cytryny bez użycia rąk, niech wymyślą jakąś reklamę, no nie wiem. U mnie to było właśnie na tej zasadzie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2009-09-22, 20:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-04, 20:49   

PaUliNAaA3112 napisa³/a:

jak Wy kociliście lub byliście koceni.


Mnie kilku chciało kocić, po ziomków z bloku poszedłem i skończyło się :]

PaUliNAaA3112 napisa³/a:

i musimy wymyslec cos fajnego i oryginalnego ale nie az takiego "strasznego"


Zróbcie piłkę z papieru toaletowego, ustawcie typa pod ścianą i walcie mu c całej siły tym w twarz, nie poleje się krew, on będzie prosić o spokój a wy ubaw bedziecie mieć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 21:58   

U mnie kocenia nie ma bo mam samych sztywniaków w szkole, ale oczywiście nie ja :mrgreen: Rok temu złapałam jednego młodziaka, zaciągłam go do kibla i wymalowałam mu każdy skrawek odkrytego ciała :] Zakończyło się na dywaniku... A kiedy to ja byłam w 1 gim. (innej szkole) w ogóle do tego nie podchodzili by pomazać markerem tylko było przywitanie na auli w stylu piosenek, zabaw i innych bzdur :]
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-04, 21:58   

Z miski z mąka niech zębami wyciągają cukierka, niech wypiją jakąś ohydną mieszanke no i obowiązkowo malowanie.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-04, 22:06   

though napisa³/a:

niech wypijÄ… jakÄ…Å› ohydnÄ… mieszanke


Tylko ostrożnie żeby ich nie potruć.

though napisa³/a:

obowiÄ…zkowo malowanie


Albo pieczątki z chociażby z ziemniaka z napisem 'Kot'. A i malowanie szminkom na buzi wąsów;p.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 22:10   

Heh. "Kot" u mnie swego czasu królował. Ostatnio nie ma u mnie żadnych miłych przywitań. Najlepsze roczniki już wyszły. Co do mnie, to mi tylko coś starszy kolega na ręce nabazgrał, żeby tradycja nie umarła, wszakże rzecz święta.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

rozczochrany

Stały User



Do³±czy³: 01 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 18:29   

U mnie kocenie było niby niedozwolone, w rzeczywistości było całkiem inaczej. Nieraz zaciągali do łazienki i malowali całą twarz, ze mną jednak się nie udało.
Na początku września była jakaś impreza na sali gimnastycznej, quizy, zabawy, konkursy itp. To akurat miło wspominam.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-09-06, 14:12   

Każcie takiemu kotowi zapałką zmierzyć długość sali i jak będzie w połowie to popchnąć żeby zaczynał od nowa. Mnie nie kocili.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

BigEyes12  

User


Do³±czy³a: 11 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 22:22   

U nas wszystko wyglądało dziwnie. Kiedy ja byłam pierwszoklasistką, kocenie było przez pierwsze 2 tygodnie dzień w dzień. Fakt, brutalne to to nie było, ale na korytarzach miliony jajek, wszystko ufajdane mąką a wszyscy przerażeni. Mówię teraz o takim koceniu nieoficjalnym, bo szczególnej imprezy nie było. Widzę, że mówicie o tzw. chrztach, które się u nas nie odbyły. Wszystko było w rękach starszych uczniów, choć OCZYWI¦CIE kicianie było surowo zakazane ;].

W tym roku, ja druga klasa, a spotkałam jedno rozbite jajko (wniosek - nietrafione :D) na korytarzu. Zero kici-kici. A w zeszłym roku, przez pierwsze 2 tygodnie było to na porządku dziennym. Cóż. Ja sama uważam, że kocenie w 1 klasie to było raczej zabawne, bez brutalności się obyło ^^. Ale nie wiem jak czują się ci, którzy dostali wtedy jajkiem :D.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-13, 11:41   

U nas wogóle nie było czegoś takiego , ale jak już coś to wymyślce coś śmiesznego i fajnego. Mogą być qizy , albo jakieś konkursy.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Tixi  

User



ImiÄ™: Paulina

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

Sk±d: Czestochowa

   

Wys³any: 2009-09-13, 11:46   

U mnie w szkole była tragedia z koceniem dyrektor był tak na to wciekły,że zagroził wydaleniu ze szkoły.Można powiedzieć że z Historii szkoły nie wynikały dobre kocenia:)
_________________
SÄ… dni sÄ… chwile sÄ… ludzie i sÄ… debile.

Sorry dla tych którzy uważają się za debili ale oficjalnie mało jest takich osób
 

krasta1990  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-13, 12:22   

a tam gadacie że na dywaniku byliscie co niektórzy. ja na rozpoczeciu roku juz kociłam a w październiku znowu jest kocenie ale już oficjalne i też bede kocic. bo i tak nic takiego nie zrobia za kocenie. gdyby chcieli wyrzucac za kocenie to juz dawnop by mnie w tejszkole nie było zreszta tak jak i poł szkoły hahahah :-P
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-13, 12:27   

Beznadzieja skąpana w głupocie. Dowartościowywanie się w najmniej ciekawy sposób.

Choć oczywiście nie zawsze, żeby nie było, że uogólniam.
 

Tixi  

User



ImiÄ™: Paulina

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

Sk±d: Czestochowa

   

Wys³any: 2009-09-13, 12:36   

Chciałam tylko powiedzieć że u nas przestawało być zabawą także się nie
dziwcie
_________________
SÄ… dni sÄ… chwile sÄ… ludzie i sÄ… debile.

Sorry dla tych którzy uważają się za debili ale oficjalnie mało jest takich osób
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com