Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

patryk2801  

User


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 29

Doł±czył: 25 Lip 2009

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2010-06-25, 18:56   Komis z anglika i polaka

Cześć. Mój brat chodzi do pierwszej klasy gimnazjum i dostał gały z polskiego i angielskiego. Mam takie pytanka: jak taki egzamin wygląda? Ile trwa? I kto zasiada w szanownej komisji? Słyszałem, że między innymi nauczyciel, który uczy danego przedmiotu. A tego się boimy z bratem, bo ta od angielskiego po prostu się na niego uwzięła i na pewno go udupi. O ile z polskiego naprawdę zasłużył sobie na jedynkę, to z angielskiego pały mieć nie powinien. Można więc złożyć jakieś pismo żeby ta nauczycielka nie była w komisji? I czy są jakieś próbne testy, żeby wiedzieć czego można się spodziewać... I jeśli nie zda, to nie ma już żadnych szans...? Nie przysługuje żadne odwołanie? Np. do rady pedagogicznej? Proszę o pomoc :)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2010-06-25, 19:26   

patryk2801 napisał/a:

Można więc złożyć jakieś pismo żeby ta nauczycielka nie była w komisji? I czy są jakieś próbne testy, żeby wiedzieć czego można się spodziewać... I jeśli nie zda, to nie ma już żadnych szans...?


Może napisać pismo do dyrektora by w komisji nie zasiadała nauczycielka, która go uczy przedmiotu.
Nie ma próbnych testów, Twój brat powinien dostać listę od nauczyciela czego ma się nauczyć na egzamin poprawkowy i tylko z tej listy będzie zdawała. Czyli zakres materiału cały.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com