Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-30, 18:48   

stewie napisa/a:

Szkoly itd. są zamknięte i nikt mi jej nie otworzy.


A ktoś powinien.

Frozy napisa/a:

świetny pomysł iść na lekcje których nie ma, gz


To się ucz na kopalni albo w hucie, tam jest otwarte 24/7.

Frozy napisa/a:

w Polsce i co?


Już wiem, dlaczego średnie IQ w Polsce jest tak niskie :wstyd:
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Doczy: 29 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-30, 18:49   

alpen. napisa/a:

Po co takie stwarzać?!



Nie wiem :]
Zapytaj sie tych ktorzy je stwarzają, przy okazji każdego koncertu w swieta lub każdego koncertu metalowego. :-D

[ Dodano: 2010-03-30, 18:52 ]

Szej-Hulud napisa/a:

To się ucz na kopalni albo w hucie, tam jest otwarte 24/7.



Jak sie można tam uczyć??
Zagłośno :-x
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Doczy: 19 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-30, 18:54   

Szej-Hulud, Pisz na temat i nie prowokuj.

Koncerty niech sobie będą, oddalone od kościołów gdzie katolicy świętują swoje święta. Jak w centrum miasta, bo w miejscach gdzie muzyki nie będzie słyszeć na pół miasta tylko w skrawku klubu i każdy będzie szczęśliwy.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Doczy: 16 Gru 2009

Skd: Redania

   

Wysany: 2010-03-30, 19:05   

Cytat:

Już wiem, dlaczego średnie IQ w Polsce jest tak niskie :wstyd:



bo ludzie myślą, że huta to szkoła?

Cytat:

gdzie muzyki nie będzie słyszeć na pół miasta tylko w skrawku klubu i każdy będzie szczęśliwy.



nie da się zrobić dużego koncertu w klubie, a nawet jeśli to i tak nie będzie im pasić (patrz Gorgoroth w Krakowie)
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Doczy: 19 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-30, 19:12   

Frozy napisa/a:

nie da się zrobić dużego koncertu w klubie, a nawet jeśli to i tak nie będzie im pasić (patrz Gorgoroth w Krakowie)


Jak się nie da, mega club w Katowicach, stodoła w Warszawie. Wszystko się da przy odpowiednim zaplanowaniu, o której porze itd. Jeśli chodzi o Gorgoroth to zobacz co tam było na tej scenie, czysta prowokacja a z baranami gruba przesada.
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Doczy: 29 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-30, 19:13   

Frozy napisa/a:

nie da się zrobić dużego koncertu w klubie, a nawet jeśli to i tak nie będzie im pasić (patrz Gorgoroth w Krakowie)



Niektozy bladza i trafiaja na takie koncery, i pozniej skara wszystkich o obraze uczuc religijnych.

Jeżeli chodzi o koncert Gorgorath to nie rozumiem tego w 100%.

Krzyz to narzedzie do zabijania i tortyr a nie symbol , co innego krucyfiks.

Mam propozycje dla tych ktorych urazaja polnagie ciala na krzyzu, jedzcie na Filipiny .

[ Dodano: 2010-03-30, 19:16 ]
Koncert 2 Kwietnia będzie w Estrada Bar, niektorym i tak przeszkadza ...
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Doczy: 19 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-30, 19:16   

stewie napisa/a:

Mam propozycje dla tych ktorych urazaja polnagie ciala na krzyzu, jedzcie na Filipiny .

Opłacisz bilet?

stewie napisa/a:

Niektozy bladza i trafiaja na takie koncery, i pozniej skara wszystkich o obraze uczuc religijnych.

Jak błądzą i trafiają na takie koncerty? Chyba nikt nie kupuje biletu w ciemno na jakiegoś artystę, o którym nic nie wie.
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Doczy: 29 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-30, 19:19   

http://www.darkplanet.pl/...2004-33013.html
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-30, 20:00   

Cytat:

Gdzie ja napisałam, że nie jestem katoliczką? Jestem! Co prawda nie chodzę do kościoła, ale w Boga wierzę. Ale też rozumiem ludzi, którzy NIE S¡ katolikami i uważam, że to ich sprawa, jeśli chcą iść na jakiś koncert, to niech idą! Każdy żyje tak jak chce.


To dlaczego piszesz, że wszyscy polscy katolicy są zawsze urażeni (zgadzając się z Graym)?
Po drugie - dla mnie nie ma czegoś takiego jak wierzący-niepraktykujący, do tego bycie katolikiem to uczestnictwo w Kościele jako wspólnocie. Mniejsza o to. Ech.

Ach - moje stanowisko jeszcze. Jestem PRZECIWNY graniu koncertów, tym bardziej o charakterze kontrowersyjnym w święta. Jakby nie było innych dni. Oczywiście trzeba prowokować, bez sensacji że Madonna zagra akurat 15 sierpnia by się nie obyło. Dodatkowa reklama ofc.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Justyśka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Doczya: 22 Cze 2009

   

Wysany: 2010-03-30, 20:18   

A czemu nie może być inna data, żeby utrzeć nosa katolikom i nie tylko? Jakby dla świętego spokoju nie można było wybierać stosowne daty. :->
Mi to jest obojętne, niech sobie grają, a co mi tam, ja nie chodzę na koncerty w takie ważne dni, ale niech inni sobie chodzą, proszę bardzo. :-P
 

Darcia  

Pogromca postów



Imię: Daria

Wiek: 29

Doczya: 10 Sie 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2010-03-30, 20:19   

TQIT napisa/a:

To dlaczego piszesz, że wszyscy polscy katolicy są zawsze urażeni (zgadzając się z Graym)?


Bo najwyraźniej takie są moje obserwacje, wszyscy, których znam, a którzy do sprawy wiary podchodzą bardzo poważnie tak postępują ;)

TQIT napisa/a:

Po drugie - dla mnie nie ma czegoś takiego jak wierzący-niepraktykujący, do tego bycie katolikiem to uczestnictwo w Kościele jako wspólnocie. Mniejsza o to. Ech.


Twoje zdanie, masz do niego prawo.

TQIT napisa/a:

Ach - moje stanowisko jeszcze. Jestem PRZECIWNY graniu koncertów, tym bardziej o charakterze kontrowersyjnym w święta. Jakby nie było innych dni. Oczywiście trzeba prowokować, bez sensacji że Madonna zagra akurat 15 sierpnia by się nie obyło. Dodatkowa reklama ofc.


Ale nie rozumiem, dlaczego masz takie zdanie? Sam jesteś katolikiem, ok, szanuję to. Ale co Cię interesuje, co robią inni ludzie? Ty nie chcesz, to nie idź na taki koncert, ale nie ograniczaj wolności innym.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-30, 20:26   

Darcia napisa/a:

Ale nie rozumiem, dlaczego masz takie zdanie?


TQIT napisa/a:

Jakby nie było innych dni. Oczywiście trzeba prowokować, bez sensacji że Madonna zagra akurat 15 sierpnia by się nie obyło.


Granie w ważne dla katolików dni ma charakter tylko i wyłącznie prowokacyjny.

Darcia napisa/a:

ale nie ograniczaj wolności innym.


Nikogo z tego powodu nie zamierzam pobić - wyrażam swoją opinię, która jest taka a nie inna.

Darcia napisa/a:

Twoje zdanie, masz do niego prawo.


Toteż napisałem - dla mnie.

Darcia napisa/a:

Bo najwyraźniej takie są moje obserwacje, wszyscy, których znam, a którzy do sprawy wiary podchodzą bardzo poważnie tak postępują


Do wiary nie można podchodzić "nie poważnie".
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Darcia  

Pogromca postów



Imię: Daria

Wiek: 29

Doczya: 10 Sie 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2010-03-30, 20:29   

TQIT napisa/a:

Granie w ważne dla katolików dni ma charakter tylko i wyłącznie prowokacyjny.


Nie wydaje mi się, po prostu dla ateistów/innowierców jest to dzień jak każdy inny.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 22 Sty 2009

   

Wysany: 2010-03-30, 20:30   

Nie rozumiem. Po co się w ogóle się tak podniecać tym?

Cytat:

Do wiary nie można podchodzić "nie poważnie".


Pierwszy raz się z tobą zgodzę.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyślałem 'pier****!" i przeleżałem cały miesiąc...ćpałem, oglądałem telewizję, lizałem rany. Było fajnie.
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-30, 20:58   

Darcia napisa/a:

Nie wydaje mi się, po prostu dla ateistów/innowierców jest to dzień jak każdy inny.


To dlaczego swego czasu tylko huczało w mediach o tym, że Madonna ma grać itd?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com