Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jagnam

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 12:01   Konto walutowe czy karta kredytowa

Cześc. Jadę ze znajomymi za dwa tygodnie na wycieczkę po Europie i zastanawiam się czy zakładac konto walutowe czy może lepiej wyrobić sobie kartę kredytową. Tak dla zabezpieczenia.Co będzie Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-26, 22:23   

Pytasz się czy warto? Człowieku ja tu w Polsce mieszkam i mam już dawno konto walutowe, a ty jedziesz na wycieczkę i się pytasz czy warto. Nie po co, w sakiewce będziesz trzymał, ale w reklamówce z Biedronki. Przynajmniej będą wiedzieli, że Polakiem jesteś i cię nie okradną. Boże, ale głupotę walnąłem, okraść Polaka...ale z czego? :mrgreen:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

mlody88

User


Do³±czy³: 26 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-09-26, 11:27   

Karty kredytowej to ci tak od ręki nie dadzą jak nie masz dochodów. Konto walutowe możesz brać śmiało i chyba w tych czasach każdy powinien je mieć.
Osobiście uważam, że na wycieczkach gotówkę powinniśmy mięć w rękach. Są kraje, gdzie często obsługują tylko jednego dostawcę płatności, np. mastercard. Z maestro zatem będzie problem. Wypłata gotówki to spore koszty. Najlepiej wcześniej wypłać pieniądze lub zorientuj się jakie płatności w danym kraju są akceptowane najczęściej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com