Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-03-30, 22:50

Autor

Wiadomo¶æ

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-07-06, 23:37   

nigdy więcej nie pójdę oddawać krwi. byłam chyba z 4-5 razy i zawsze z jakiegoś durnowatego powodu mnie odrzucali ... [np. specjalnie przez 5 miesięcy nie chodziłam do kosmetyczki na depilacje brwi, robiłam to sama w domu, żeby zmniejszyć ryzyko zakażenia żółtaczką... a baba do mnie, że musi minąć 6 miesięcy. ] ja już mam dosyć wręcz proszenia się o to, żeby mi tą krew pobrali. już mi się odechciało tam jeździć.
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-01, 23:41   

Zawsze chciałam ale nie mogę ponieważ mam niedoczynnośc tarczycy i niedokrwistość
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

incomprensible  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-04-01, 23:45   

Z chęcią bym oddał krew, zawsze to człowiek zrobiłby coś pożytecznego. Pewnie po ukończeniu pełnoletności pójde oddać krew.
_________________
Niesamowite z jaką łatwością przychodzi nam pomaganie innym,
a sami nie potrafimy poradzić sobie z własnymi problemami.
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-04-02, 02:40   

Nie mogę się doczekać dnia, w którym będę mogła po raz pierwszy oddać krew. Mam nadzieję, że nic mi w tym nie przeszkodzi!
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:28   

Niestety mimo szczerych chęci nie mogę i nie będę mogła nigdy oddawać krwi.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:43   

Nie mogę oddać krwi, czego naprawdę bardzo żałuję.
_________________
Drugs&hugs.
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 23:04   

notserious napisa³/a:

nigdy więcej nie pójdę oddawać krwi. byłam chyba z 4-5 razy i zawsze z jakiegoś durnowatego powodu mnie odrzucali ... [np. specjalnie przez 5 miesięcy nie chodziłam do kosmetyczki na depilacje brwi, robiłam to sama w domu, żeby zmniejszyć ryzyko zakażenia żółtaczką... a baba do mnie, że musi minąć 6 miesięcy. ] ja już mam dosyć wręcz proszenia się o to, żeby mi tą krew pobrali. już mi się odechciało tam jeździć.



Przecież po depilacji brwi czy wyrywaniu zęba wystarczy odczekać miesiąc.W przypadku operacji, tatuażu czy piercingu trzeba czekać pół roku
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2013-04-03, 16:32   

Poszłam zaraz po 18nastce, jeszcze bez dowodu, tak mi się paliło! Po 5 minutowych próbach wkłuć i prawej ręce zaproponowałam lewą. Znowu to samo (naprawde bolało to majstrowanie 2 pielęgniarek w żyłach!). Oddałam 150ml i jak powiedziały'pękła żyła'. Całe męczenie na nic, siniak przed 2 tyg paskudny i ból ręki. Za miesiąc kolejne podejście.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-04-03, 18:05   

Ja chciałbym oddać krew,bo wiem jak cenny jest to dar.Uratowała mi życie? To za dużo powiedziane,ale kiedyś miałem transfuzję. No i mam grupę krwi 0. A nie mogę oddać krwi,bo za często palę :-(
_________________
You know who i am
 

esine  

User



Do³±czy³a: 08 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-04, 21:33   

Niestety, sama siebie zdyskwalifikowałam jako potencjalnego dawcę, ponieważ pośrednio przez własną głupotę nie spełniam kilku warunków.
_________________
A disgrace on the beyond.
 

Limonka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-10, 22:18   

Odświeżam :-D
Myślę, że oddawanie krwi to bardzo fajna inicjatywa. W tym roku stuknie mi 18 więc chętnie się przejdę do punktu poboru krwi. Czytałam warunki i prawdopodobnie spełniam wszystkie. ¯eby tylko w okolicach urodzin mi się jakieś choróbsko nie przyplątało...
Myślę, że mój brat byłby dobrym dawcą - bez chorób, alergii, wysportowany, no i bardzo łatwo znaleźć u niego żyłę. Może (jeśli mnie nie zdyskwalifikują jednak) zawstydzę trochę braciszka i dam mu kopa motywacyjnego? :-)
Krwi wciąż brakuje. Ludzie albo nie mogą, albo nie chcą oddawać krwi. A przecież to tylko krótki zabieg. Powiedzmy, żeby każdy zdrowy, spełniający wymogi obywatel raz w roku oddał krew - wiecie ile by tego było?
Nigdy nie wiadomo, czy i my nie będziemy kiedyś jej potrzebować. A podobno każdy dobry uczynek do ciebie wraca :)
Ależ się rozpisałam... życzcie mi powodzenia i trzymajcie kciuki, abym się zakwalifikowała na donację :-)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-08-10, 22:50   

Aż tak tej krwi nie brakuje. Nie u nas.
_________________
There can be only one
 

Limonka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-12, 22:10   

Akeyo20 napisa³/a:

Aż tak tej krwi nie brakuje. Nie u nas.



Wiesz, dużo zależy od tego, gdzie mieszkasz.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-08-13, 00:36   

Chodzi mi ogólnie o nasz kraj.
_________________
There can be only one
 

MówiÄ… mi Aniele  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 04 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-08-13, 14:08   

A ja po długiej przerwie oddałam krew i czułam się z tym wspaniale.
Juz niedługo idę znów:)
Jak ktoś się zastanawia nad tym to mówię naprawdę warto:)
_________________
"- Dlaczego ty jesteÅ› taka wyjÄ…tkowa?
- Bo dziewięćdziesiąt procent mnie to choroba psychiczna a dziesięć głupota xD."

http://aniolysatakiesamotne.blogspot.com/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com