Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: vialink | 2016-08-08, 00:06

Autor

Wiadomo¶ć

julittka  

Stały User



Doł±czyła: 03 Lis 2014

   

Wysłany: 2015-08-09, 20:49   

ilona244 napisał/a:

skoro o szkołach językowych mowa, to może znacie jakieś metody nauki np. angielskiego w domu? Przez ostatnie 2 lata chodziłam do empiku i nie chce już tam kontynuować zajęć. Myślałam by uczyc sie samej albo chodzić indywidualnie na korepetycje. Przy tej okazji szukam też bezpłatnych e-booków z angielskiego i wszelkich stron, które w nauce mogą być przydatne i pomocne. Jak ktoś może coś polecić, to super!



Jeśli chodzi o naukę w domu - zdecydowanie niebieskie fiszki. Ja co prawda nie uczę się z nich tylko w domu, ale właściwie w każdej wolnej chwili :P ale jakoś najbardziej mnie mobilizują do nauki języka. Sięgam po nie kiedy chce i uczę się jak długo chce, a efekty są, jak najbardziej ;)
 

julittka  

Stały User



Doł±czyła: 03 Lis 2014

   

Wysłany: 2015-08-16, 11:19   

munieks, korki są w porządku pod warunkiem, że nie poprzestajesz na nich i samemu też bierzesz się za jakąś naukę. Nie czekasz na tę godzinę korków w tygodniu tylko codziennie maglujesz co nieco, tak jak ja na przykład moje niebieskie fiszki. Jeśli stawiasz tylko i wyłącznie na korki to efektu z tego nie będzie :P
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com