Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jagnięcina

User


Do³±czy³: 20 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 21:43   laptop

malinowa1 napisa³/a:

haku napisa³/a:

Według mnie laptopy to tylko do pracy, a nie do gier. Za te pieniądze do gier nie kupisz.



No tak ,ale przeciez po co kupowac kompa i laptopa skoro mozna miec jedno o całkiem porzadnych parametrach



Dokładnie. Tylko ja jestem za stacjonarnym jeśli ma się na niego miejsce. Chociaż laptopa też mam i używam. Ale rzeczywiście, do grania lepiej mieć porządny stacjonarny. Nie mówiąc o oglądaniu filmów, co lepsze jest na dużym ekranie. Teraz przymierzam się do kupna monitora. Chciałabym to cudo http://www.electro.pl/pro...-91358,252.html a stać mnie na to: http://www.electro.pl/pro...112337,252.html Acer to dobra firma, ale jednak 22 cale... ech:/
 

weranda  

User


Do³±czy³a: 24 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-24, 11:27   

każdy ma swoje zdanie w tej kwestii. ja np uzywam od dawna tylko laptopa bo czesto wyjezdzam i musze brac ze soba komputer. nie wyobrazam sobie, zebym miala tak se jezdzic w jedna i w druga strone z komputerem stacjonarnym. pod tym wzgledem jednak laptopy maja przewage nad stacjonarnymi :-)
_________________
każdy ponad każdym...
 

moja

User


Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 18:16   Re: Laptop

sek750i napisa³/a:

Od razu pisze, ze nie chce Fujitsu Siemens.


W ogóle mnie to nie dziwi;) też mam Fujitsu i tylko czekam, kiedy uzbieram na coś nowego, bo zdecydowanie nie był to dobry wybór;) Zajrzyj sobie na xkom.pl. To bardzo dobre miejsce na tego typu zakupy. Zresztą, poza dobrym sprzętem, mają także dobre ceny;)
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 09:45   

ja mam HP i póki co jestem zadowolona :D a mam od miesiaca :D
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2009-08-26, 14:49   

ja mam Acer Aspire i bardzo go polecam bo jest konkretny ... jedyna wada dla mnie to to ze jest ciezki
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-08-26, 18:08   

ja mam prawie pięcioletnią Toshibę Satellite . gdyby nie miała tak mało miejsca na dyskach i nie była nieco zużyta, to byłaby świetna :-P
_________________
meow
 

sikieratka

User


Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 17:59   

Ja mam ASUS-a k50 i jestem w 100% zadowolona. Masz u takiego samego, cena mieści się w Twojej granicy: http://www.hiperokazja.pl/asus-k50ab.html
 

pingwin

User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 02:36   

Ja mam paviliona serii 7 i jestem bardzo zadowolony z kompa. Kupowałem na swiat-laptopow.pl i dostałem nawet gwarancję na 36 miechów, co jest dość poważnym atutem tego zakupu. Gdyby ktoś szukał to polecam, bo mają mocne lapki, a do tego świetnie serwisują.
 

MiauczyńskiAdaś

User


Do³±czy³: 03 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-07, 14:06   

Tak jak pisałem w innym temacie tego lapka HP Ci polecam kosztuje 2 tys. Też jestem na kupnie. Ten sklep ma bardzo konkurencyjne oferte, taniej go nigdzie nie widziałem http://www.magicznaplanet...=196&prod=78482 Powodzenia !
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-09, 23:48   

A ja mam takie malutkie pytanko dotyczące baterii w lapkach, a konkretniej w ich niecodziennej odmianie w netbookach. Jak sie z nimi obchodzic, żeby jak najdłuzej zachowały swoją żywotność?
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-10, 07:51   

Moras napisa³/a:

A ja mam takie malutkie pytanko dotyczące baterii w lapkach, a konkretniej w ich niecodziennej odmianie w netbookach. Jak sie z nimi obchodzic, żeby jak najdłuzej zachowały swoją żywotność?


1) W domu baterię najlepiej wyjąć i jechać na samym zasilaczu
2) Wiele zależy od ogniwa zastosowanego w baterii, bo niektórych np. nie wolno rozładowywać do końca itd.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

deszczowa

User


Do³±czy³: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 23:04   

ja muszę Wam powiedzieć, jeśli ktoś ma wątpliwości co do kupna netbooka (sama niedawno też miałam) - naprawdę warto! to idealny, maleńki sprzęt, w sam raz do torebki, wyjmujesz gdziekolwiek jesteś, na uczelni czy w kawiarni, można pracować gdziekolwiek nie obciążając kręgosłupa :) no i klawiatura jest niemalże pełnowymiarowa, dla mnie bomba. sama posiadam dokładnie ten model HP mini - jestem w nim dosłownie zakochana :) uczciwie polecam.
 

Moras  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 01:06   

J aposiadam EeePC ASUSA i tez jestem zniego zadowolony. 10 calowy komputer to idealne dla studentów, którzy ślęczą na wykładach z wielkim zeszytem i zameczaja swoje ręce pisaniem długopisem :) To, że to cudo nie posiada własnego napędu nic nie znaczy, bo mozna kupić przenosną stacje dysków, albo pena z dużą p;ojemnością :)
Brak napędu jest rekompensowany przez czas pracy baterii. Mój potrafi Wagnerianąć nawet 8,5 godziny, a to całkiem sporo według mnie.
_________________
Przyjaciel to ktos przy kim potrafisz być sobą.
 

mediamaniac

User


Do³±czy³: 10 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 08:56   

Nie wyobrażam sobie życia bez laptopa i nigdy nie zamieniałabym go na stacjonarny, może nawet lepszy i bardziej stabilny komputer. Wieczory z laptopem w łóżku przy firmie - bezcenne :-) a mój Notebook Compaq 615 sprawdza się idealnie :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com