Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Doł±czył: 03 Mar 2010

Sk±d: on siĂŞ wzi±³

   

Wysłany: 2010-06-09, 23:09   

Ja nie mówię że ma źle :D ba to musi być zaje*iste, przychodzisz na trening z Krystyna, padaką, Raulem, Pipitą, Casilliasem, Pepe, Ramosem i ogolnie z nimi wszystkimi, gadasz, jezdzisz i ci jeszcze placa za to grube siano :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Piracy  

Pogromca postĂłw

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Doł±czył: 12 Wrz 2009

   

Wysłany: 2010-06-09, 23:10   

Hmm, początkowo mogło się wydawać, że Liverpool tak żałośnie pożegnał się ze swoim bramkarzem... a oni po prostu zafundowali mu możliwość zarobku za nic, niewiele gorszego niż u nich i to w doborowym towarzystwie.
 

Grabarz91  

Pogromca postĂłw

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Doł±czył: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wysłany: 2010-11-30, 16:32   

Moim zdaniem Lewandowski jest wyróżniającym się zawodnikiem na tyle napastników polskich, ale nic więcej. Po prostu został ogłoszony przez kogoś dobrym zawodnikiem i tak mu zostało. Wydaje mi się, że nie jest on tak dobry jak Frankowski czy ¯urawski za najlepszych czasów, a uważany jest za wielką gwiazdę. Aktualnie grzeje ławę w Borussii i nic nie zapowiada by nagle miał zacząć grać w podstawowym.
_________________
"Jak to jest, ĹĽe nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi siÄ™ z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postĂłw

Odszedł.


Wiek: 37

Doł±czył: 19 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-12-01, 12:37   

Grabarz91 napisał/a:

Aktualnie grzeje ławę w Borussii i nic nie zapowiada by nagle miał zacząć grać w podstawowym.


Jak było z Jeleniem? :P Też zaczynał jako rezerwowy, zmiana klimatyczna jest trudna. Sam to przeżyłem, i wiem że jadać nawet jako gracz podstawowy trzeba się liczyć z językiem, poznaniem taktyki zespołu, relacji z trenerami, oraz przyjęciem przez kolegów z drużyny. Dajmy Lewemu czas, nawet ten sezon. Niż miałby od razu zrazić wszystkich do siebie i się zmarnować. Sama baza treningowa mogła go przerosnąć i musi dorównać.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com