Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-06, 10:03   Lewandowski.

Nasz Reprezentant Polski, i jeszcze zawodnik Lecha Poznań jest w najwyżej w rankingach na najlepszych zawodników. Według sezonowego notowań "kickera" na zawodnika świata zajął uwaga 65 miejsce. Co jest wielkim zaskoczeniem, nikt jeszcze z polaków nie był tak wysoko.

Aktualnie jest wiązany z Bor. Dortmund, lecz kluby nie mogą się dogadać w sprawie sumy za zawodnika. Włodarze AS Romy wyłożyli za Polaka uwaga: 6mln Euro!.
Blackburn oraz Fulham też są zainteresowani Polakiem.

Rodzi nam się światowej klasy piłkarz? Czy to tylko chwilowy błysk?

Nie chciałbym żeby skończył jak Marek Citko.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-06-06, 10:16   

Wow,niebywały sukces.Ale myślę,że jest to takich chwilowy błysk i nic więcej,a napewno już jakiś wielki piłkarz.

Constantine napisa³/a:

Nie chciałbym żeby skończył jak Marek Citko.



A jak on skończył?
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-06, 11:48   

Cytat:

A jak on skończył?


Złapał kontuzje, wpadł w samozachwyt i zaczął pić.
I tak Inter Mediolan oraz Manchester United wycofały oferty.

Norbs93 napisa³/a:

Ale myślę,że jest to takich chwilowy błysk i nic więcej,a napewno już jakiś wielki piłkarz.


Zobaczymy jak będzie zagranicom, chodź dla mnie za szybko. Mógłby jeszcze jeden sezon zagrać dla Lecha, lecz kasa oraz lepszy klub.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-06-06, 13:59   

Jakoś mnie On nie przekonuje. Coś mi się zdaje, że to kolejna gwiazda na jedną noc.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-08, 13:59   

Oby nie był gwiazdą na jedną noc :D
Chłopak się bardzo dobrze rozwija, najpierw w Pruszkowie teraz w Lechu, pokazał że jest dobry. Ale wydaje mi się że spokojnie mógłby jeszcze rok zostać w Polsce. Ma przecież 22 lata, więc gdzie mu się spieszy? Ale jakby ten sezon miał nieudany, to cena na pewno by za niego spadła. Myślę, że znacznie lepiej dla niego by było jesli poszedłby do niemieckiego klubu a nie gdzieś dalej, do Włoch się średnio nadaje. Mógłby tam zginąć, a w Niemczech sobie powinien poradzić.
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-08, 19:51   

Moim zdaniem będą z niego ludzie. Dobrze się spisuje w Lechu, widać że ma duże możliwości. Interesują się nim dosyć znaczące kluby, zwłaszcza Roma.
Podobnie jest zresztą z Jeleniem, który przecież może przejść do Marsylii, która jest aktualnie najlepszym francuskim klubem.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-08, 21:11   

Nie wierze w niego, skoro ma być porównywany z największymi porównajmy go do takiego milito i co? wymięka pod każdym względem, nie potrafi poradzić sobie z lepszymi obrońcami, jego zastawianie piłki i zwody to kpina, jedyne w czym byłby lepszy od milito to chyba szybkość choć może nawet nie, prosty przykład? finał LM druga bramka milito, lewy w życiu by tak van buytena(mówiłem cons że to za słaba tyczka) nie zjechał. Taką samą padakę gra w reprezentacji, w niemieckiej lidze obrońcy go po prostu zabiją o ile w ogóle wejdzie na boisko.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-09, 00:32   

Może i coś z niego wyrośnie, ale jeszcze jedne sezon w Lechu by mu nie zaszkodził. Zobaczymy gdzie będzie grał na jesień.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-09, 14:05   

Dokładnie. Co mu szkodzi zostać jeszcze rok?! Może pomógłby leszkowi w LM, chociaż i tak będzie ciężko (szczególnie jak jeszcze Peszko odejdzie). Chłopak może nie jest jakimś geniuszem, ale ma instynkt strzelecki, potrafi wykończyć akcję, ma coś takiego jak "Franek" - piłka go szuka.
Trochę się napalił na ten transfer i koniecznie chce odejść, a Kucharski go jeszcze pewnie podpuszcza, żeby kasę zarobić :/
A to że sobie z lepszymi obrońcami nie radzi było widać wczoraj :/
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-09, 20:46   

Jak co mu szkodzi? przeciez jest duza szansa na to że w nastepnym sezonie nie pokaze nic i dupa z transferu.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-06-09, 23:00   

No w sumie, jakby się głębiej zastanowić, to mógłby pojechać do Rzeszy, zarobić. A potem wrócić, bo wróci z pewnością.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-09, 23:02   

Jimmy FoX, a po treningach kopałby rowy :mrgreen: przynajmniej by nie przytył od siedzenia na ławie
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-09, 23:03   

Gary napisa³/a:

przynajmniej by nie przytył od siedzenia na ławie



Dudek za wiele nie gra, a nie przytył. ;) .
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-09, 23:04   

Piracy, bo on w golfa gra a wiesz z kijkiem trzeba sie nachodzic xD swoja drogÄ… to najlepiej zarabiajÄ…cy kibic Realu
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-09, 23:06   

Gary napisa³/a:

bo on w golfa gra a wiesz z kijkiem trzeba sie nachodzic



Ach tak, zwracam honor.

Gary napisa³/a:

swoja drogÄ… to najlepiej zarabiajÄ…cy kibic Realu



Ehh, kto by nie chciał być takim kibicem. I nawet obstawiać ich meczy nie musi, żeby zarobić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com