Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mathew  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-26, 01:50   Liga Mistrzów 2011/2011

Dziś o 18 w Nyonie rozlosowano grupy Ligi Mistrzów na ten sezon.

A więc:

Grupa A
Bayern Monachium
Villareal
Manchester City
Napoli

Grupa B
Inter Mediolan
CSKA Moskwa
LOSC Lille
Trabzonspor

Grupa C
Manchester United
Benfica Lisbona
FC Bazylea
Otelul Galati

Grupa D
Real Madryt
Olympique Lyon
Ajax Amsterdam
DInamo Zagrzeb

Grupa E
Chelsea Londyn
Valencia
Bayer Leverkusen
KRC Genk

Grupa F
Arsenal Londyn
Olypique Marsylia
Olympiakos Pireus
Borussia Dortmund

Grupa G
FC Porto
Szachtar Donieck
Zenit St. Petersburg
Apoel Nikozja

Grupa H
FC Barcelona
AC Milan
BATE Borysów
Viktoria Pilzno


Co sÄ…dzicie o losowaniu? :D

Uważam, że United ma cholernie łatwą grupę, Benfica do potęg nie należy, Basel doświadczenie w europejskich pucharach ma, bo już kilka razy w LM grała, natomiast Otelul to typowi chłopcy do bicia ( w poprzednim roku zdobyli pierwsze mistrzostwo Rumunii od 47 lat! )

Wg mnie , najciekawiej będzie w grupie A, w pojedynkach Manchesteru City, Bayernu M. , Napoli i Villarealu. Cięzko wytypować zwycięzce grupy.

Wydaje mi się że najnudniejsza jest grupa przed ostatnia tj. Grupa G. Grają tam pogromy Wisły, Porto bez Andre-Ville Boasa i bez Falcao. Szachtar i Zenit to solidne drużyny, które pokazały że nei dadzą sobie wbijać po parę goli, i walczą o awans z grupy, choćby w tamtym sezonie Szachtar wygrał z Arsenalem.

Dzięki za uwagę, i zapraszam do dyskusji :-)
 

SmileAndDie  

Stały User

Czerwony



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Gru 2010

Sk±d: ZBG

   

Wys³any: 2011-08-26, 08:23   

Grupa H też do jakiś super trudnych nie należy. Wiadomo kto wyjdzie z grupy, pytanie tylko na którym miejscu. Jedną z ciekawszych grup jest moim zdaniem grupa D. 4 dość dobre drużyny, przy czym Real troszkę się przebija przed szereg, jednak nie sądzę, że pójdzie mu tak łatwo.
_________________
'Don't Force It, Get a Bigger Hammer'
'Czasami lepiej wcale niż ch*jowo...'
'Człowiek bez wiary jest jak ryba bez roweru'
 

ider  

User



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-26, 10:19   

Najciekawsza grupa z mojego punktu widzenia to grupa F ze względu na Arsenal i Borussię, ale najwięcej dziać się będzie pewnie w grupie A, która jest najbardziej wyrównana. Poza tym szlagiery między faworytami grup pewnie znów rozczarują a najciekawsze mecze będą między drużynami, na które nikt nie stawia.
_________________
Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie.

— Albert Einstein
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-26, 13:28   

Jaram się grupą D, gdzie po raz kolejny w LM spotyka się Lyon z Realem, w dodatku jest tam całkiem mocny Ajax. Poza tym myślę, że w mocnej grupie F może być niespodzianka i Arsenal nie awansuje.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-08-26, 13:40   

Arsenal wreszcie ma dobrych przeciwników w grupie. Będzie mógł się przygotować do fazy pucharowej.


Popraw temat z Å‚aski swojej.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-08-26, 14:21   

United w tym sezonie bez problemów będzie liderem w grupie. Cieszy mnie to.
 

Mathew  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-26, 23:22   

Jimmy FoX napisa³/a:

Popraw temat z Å‚aski swojej.



A co jest źle?
_________________
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-08-26, 23:32   

Mathew napisa³/a:

A co jest źle?

Ale ubierz okulary.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-28, 21:29   

Arsenal może mieć problem z wyjściem z grupy,rosprzedali drużyne i dziś przegrali,aż 8 2 z Manchesterem United w lidze angielskiej.
Najbardziej wyrównana grupa według mnie to grupa E.Typuje jednak,że grupe wygra Chelsea,trudno powiedzieć kto będzie drugi wydaje mi się,że o to powalczą Valencia i Bayer Leverkusen.Minimalnie większe szanse daje jednak Niemcom.
A Genk?Mistrz Belgii,bardzo dobra drużyna,ale czy będą w stanie wyjść z grupy?Mimo wszystko napewno nie są bez szans.

[ Dodano: 2011-08-28, 21:36 ]
A jeszcze zapomniałem napisać o grupie,w której jest Apoel.
Szkoda,że Wisła nie awansowała.Grupa G to nie jest jakaś grupa europejskich mocarzy.
Wisła miałyby w niej szanse nawet na 2 miejsce.Porto jest raczej poza zasięgiem,ale Szachtar i Zenit są jak najbardziej do ogrania.Ale cóż z taką piłką jaką pokazali w Nikozji,nie ma nawet co myśleć,że Wisła mogłaby się znaleźć w fazie grupowej LM.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-20, 22:15   

Moim zdaniem Ligę Mistrzów wygra Arsenal Londyn. To najwyższy czas, by chłopaki Wengera coś osiągnęli. Teraz mają w końcu bramkarza - Wotek broni naprawdę nieźle. Teraz są bogatsi o doświadczonych zawodników i doświadczenie z zeszłych sezonów. W dodatku oni nic nigdy nie wygrali. Będą mieli apetyt.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-09-20, 22:56   

amavisca napisa³/a:

Moim zdaniem Ligę Mistrzów wygra Arsenal Londyn. To najwyższy czas, by chłopaki Wengera coś osiągnęli. Teraz mają w końcu bramkarza - Wotek broni naprawdę nieźle. Teraz są bogatsi o doświadczonych zawodników i doświadczenie z zeszłych sezonów. W dodatku oni nic nigdy nie wygrali. Będą mieli apetyt.




Chyba żartujesz, po ostatnich wyczynach w lidze ? Będą mieli szczęście jak znajdą się w pierwszej 10 na koniec sezonu. Stracili dwóch, kluczowych dla ich stylu gry zawodników, mowa o Nasrim i Fabregasie.
Krótko mówiąc z taką grą nie mają szans na wyjście z grupy.
_________________

 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-20, 22:59   

amavisca napisa³/a:



Moim zdaniem Ligę Mistrzów wygra Arsenal Londyn. To najwyższy czas, by chłopaki Wengera coś osiągnęli. Teraz mają w końcu bramkarza - Wotek broni naprawdę nieźle. Teraz są bogatsi o doświadczonych zawodników i doświadczenie z zeszłych sezonów. W dodatku oni nic nigdy nie wygrali. Będą mieli apetyt.



Arsenal może w tym roku odpaść z Ligi Mistrzów zaraz po wyjściu z grupy, a w lidze myślę, że na pewno wypadną poza wielką czwórkę. Dziś męczyli się na własnym stadionie z czartoligową drużyną w pucharze. Ta drużyna od lat nie była tak słaba. To może być ostatni sezon Wengera.

Co do grup, to bez wątpienia najmocniejsza jest grupa A, gdzie grają 4 silne drużyny.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-09-20, 23:58   

Hmm patrząc po składach i dotychczasowych wynikach prym w Lidze Mistrzów powinny wieść dwie drużyny z Manchesteru, do walki na pewno włączy się Barca, Real i może Chelsea. I wśród tych drużyn upatrywałbym przyszłego triumfatora. Choć nie ukrywam, że kibicuję z wiadomych względów Borussi, Lille i Trazbonowi.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-09-21, 00:46   

amavisca napisa³/a:

Moim zdaniem Ligę Mistrzów wygra Arsenal Londyn.

Też chciałbym być takim optymistą.

amavisca napisa³/a:

Teraz mają w końcu bramkarza - Wotek broni naprawdę nieźle.

To samo mówiło się o Fabiańskim.

amavisca napisa³/a:

W dodatku oni nic nigdy nie wygrali. Będą mieli apetyt.

Jak co roku.

donkeyaw napisa³/a:

Krótko mówiąc z taką grą nie mają szans na wyjście z grupy.

Nie przesadzałbym. Arsenal umie walczyć. Jeśli będzie walczył - będzie dobrze.

sydnej napisa³/a:

prym w Lidze Mistrzów powinny wieść dwie drużyny z Manchesteru, do walki na pewno włączy się Barca, Real i może Chelsea. I wśród tych drużyn upatrywałbym przyszłego triumfatora.

A ja chciałbym jakąś niespodziankę, choćby w wykonaniu drużyny Głowackiego (wygrana z Interem 1:0).
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-21, 13:08   

Jimmy FoX napisa³/a:

To samo mówiło się o Fabiańskim.



Nie przesadzaj, Szczęsny już teraz doszedł dalej niż Fabiański kiedykolwiek i widać, że jest od niego lepszym i bardziej utalentowanym graczem.

Jimmy FoX napisa³/a:

A ja chciałbym jakąś niespodziankę, choćby w wykonaniu drużyny Głowackiego (wygrana z Interem 1:0).



Taa, ale to raczej symptom kryzysu w Interze (lada dzień pewnie poleci trener), a nie super formy Trabzonsporu.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com